انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: شکارکبک چیل
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلامKhansariha (8)
بااجازه مدیران گرامی واساتیدمحترم انجمنKhansariha (8)
این تایپک راایجادکردم،تادوستانی که درباره این پرنده ونحوه شکارآن تجربیاتی دارند،لطف کرده وبیان بفرمایندKhansariha (8)
[تصویر: 009.png]
مشخصات کبک چیل:پرنده ایست همانندکبک که شکل ظاهری آن گردمیباشدوبالهای کوتاهی داردوصورتش نیزنارنجی رنگه،گردن وسینه اش خاکستری،ورنگ پشتش نسبتاقهوه ایست
وزیستگاهش منطقه ی شمالغرب ایرانه،که درکشتزارها،چراگاههاوزمینهای بایرزندگی میکند،گوشت بسیارخوشمزه ای دارد،امامتاسفانه جمعیت آن بسیارکم است
Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)

این پرنده قوه ی استتارفوق العاده ای داره،وبسیارپرنده فرزوچابکیه،وبسیارخوب میدود،موثرترین روش شکارآن هوازنیست وبهترین شماره برای شکارآن شماره۶میباشد
من فکر کنم بیشتر باید درباره اینکه این نوع کبک رو شکار نکنیم صحبت بشه تا شکار این گونه نایابKhansariha (8)
سلام جنابtingerKhansariha (8)
درسته که این پرنده درحال انقراضه،امابااین حال،شکاراین پرنده باداشتن پروانه مجازه،ودرپروانه شکاری که امسال بشیوه ای بسیارسختگیرانه صادرشد جزوپروانه نوع دوم بودKhansariha (8)
سلام
جثه این ها از کبک های معمولی کوچکتره؟
سلام جناب میکKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
بله ازنظرجثه ازکبک معمولی کوچکترندKhansariha (8)
کبک چیل خیلی زیباست و جثه اش به اندازه تیهوی درشته. ولی به فرضی و زبلی کبک نیست و مثل تیهو یه کمی گیج میزنه و شکارش نسبت به کبک راحت تره.

فرستاده شده از GT-I9300Iِ من با Tapatalk
لینک مرجع