انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی دیانا 470 TH
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27
برای من سواله چه نیازی به تولید مدل 470 وجود داشت ؟ در جایی که 56 با سیستم ریلی کار تیرانداز را خیلی راحت کرده و قنداق تامبهول هم داره و از طرفی دیانا 460 با وزن عالی و قدرت بالا برای مصارف شکار وجود داره دیگه ترکیب این دو تا ... ؟ در کشور خودمون هم 470 یکی از کم طرفدار ترینهاست .در مورد اهرم شارژ دیانا 460 چند سالی که من داشتم این اتفاق نیفتاد و همینطور سایر دوستان .موارد شکستگی مربوط به استفاده نادرست از سلاح است همانطور که در مورد هر تفنگ دیگری ممکن است اتفاق بیفتد
نبود شکاف درجه و مگسک جدا یک نقصه . هم در 56 و هم 470 . چرا که شما را ملزم به استفاده از دوربین در اولین شلیکها و زمان اوج قدرت فنر تفنگ میکند . مخصوصا دیانا 56 در شلیکهای اولیه حتی از 350 هم در خراب کردن دوربین قوی تر عمل میکند( برای همین است که به نظر من 54 تکمیل ترین فنری دیاناست ). از طرفی دوربینهای مناسب این تفنگها یا وارد نشده یا اگر هم هست هم قیمت با تفنگ است ( این لیپرزها و سنترها و ... بیشتر اسباب بازی هستن تا دوربین ) بنابراین عدم وجود سایت هدف گیری همراه تفنگ و از طرفی دوربین مناسب برای فنریهای پرقدرت مثل 470 یا 56 و ... (در کشور ما) تبدیل به ایراد باالفعل شده
ديانا 470 توليد ميشه چون مشتري داره. دليلش به همين سادگي هستش. سليقه مردم تو جاهاي مختلف با هم فرق ميكنه و همه مثل ما فكر نميكنن. و البته فكر نكنم مثلا تو اروپا و آمريكا مشكلي به نام دوربين خوب براي تفنگ بادي مطرح باشه . ويدئو ريويو ديانا 350 كلاسيك رو تو سايت پيراميد اير ميديدم ريك اوستلر ميگه " سايت نشانه گيري رنگي اين مدل برتري اين مدل به 350 مگنوم هستش ولي با نصب دوربين ديگه اين سايت نشانه گيري اهميت نداره ". ديانا 470 يكي از زيباترين تفنگ هايي هستش كه در تمام عمرم ديدم. يكي از برتري هاي ديانا همين تنوع بسيار زياد محصولاتش هست كه تقريبا هر مشتري با هر سليقه اي رو راضي ميكنه. تنوع محصول و كيفيت خوب به طور همزمان رو فقط ديانا بين بقيه توليد كنندگاه اسلحه بادي دارهKhansariha (8)
شرکت دیانا تفنگهای56 470 رو hi end دونسته .من قبول دارم که دیانا 54 واقعا تفنگ بسیار کاملی هست و نمیشه نقصی ازش گرفت اما باید دید هر کسی چه توقعاتی از تفنگشون دارن و چه کاری میخوان باهاش انجام بدن دیانا 54 بخاطر وزن سنگینش و سیستم مسلح شوندش که وقت گیره برخلاف 470 بیشتر برا هدف زنی کاربرد داره که در 470 این موضوع کمتره و 54 درسته دقتش بیشتره بخاطر ضربه گیر اما 470 شکاری تره پس برا شکار اون مناسب تره.من نمره بهتری از نظر قیافه به 470 میدم اما 54 هم خیلی دوس دارم واقعا دقیق و محاسن خاص خودشو داره.در مورد 460 و دسته کوکینگش خیلی از 460 یوارها از خم شدن و شکستنش مینالیدن که البته ی تعدادیشم بر میگرده به استفاده.در مورد دوربین هم درسته باید فنر به ارامش برسه بهتره اما شما اگه تفنگ خوب بخری قطعا و حتما روش دوربین نصب میکنی غیر ی عده محدود.
ممنون بابت نظرات مفید دوستان . اما اختصاصا دیانا 470 سلاح پرطرفداری نشد علتش هم همونه که عرض کردم . کافیه سری به چند تا از فرومهای معتبر تفنگ بادی اروپایی و امریکای شمالی بزنید خواهید دید اونجا هم وضع مثل ایران خودمونه . البته از این اشتباهات استراتژیک ممکنه هر کارخونه ای انجام بده در هر زمینه تولیدی .
اینکه روی قنداق 56 high end نوشته شده فقط یک حربه تبلیغاتی است و نه بیشتر . حالا اینکه اینها در چه زمینه ای برتر از سایر محصولات دیانا هستند برای من روشن نیست .زیباتر شدند و یک نوع پوشش رنگی به جای زاج کاری متداول استفاده شده و سنگین شدند همین .به نظر من این عبارت high end اگر شامل کیفیت ساخت و ماندگاری و دوام قطعات میشد قطعا برازنده محصولات وایروخ بود تا دیانا
سلام و تشکر از شما.
باید بگم هیچکس در کیفیت بی نظیر تفنگهای وایروخ شکی نداره اما شرکت دیانا مستقلا تو محصولات تولیدی خودش این دو محصول بهترین محصولهای بادیش دونسته و طراحی این دو اسلحه هم توسط بهترین طراح های دنیا تو این زمینه ساخته وطراحی شدن و اگه ازشون استقبال تو بعضی کشورها کمه برمیگرده به صلیقه و نحوه استفاده مثلا تو کشور خود ما بخاطر اینکه درصد بسیار بسیار بالایی از افراد که سلاح بادی تهیه میکنن دنبال تفریح و شکار هستن که اگه پولشون برسه برا کالیبر 4.5 اکثرا وایروخ 80 و برا 5.5 اکثرا دیانا 52 البته به طور نسبی.
اما 56 واقعا اسلحه بی نظیریه اما برا شکار به درد نمیخوره من خودم با 185 قد نمیتونم بیش از ی رب حملش کنم اذیت کننده هست اما وزنش بخاطر سیستم ریلی و مازل و نوع قنداق بیشتره که همشون دقت و بالا میبرن و خیلی ها دقیق ترین فنری دنیا میشناسنش.470 هم به نظر من ی اسلحه زیبا و کامل که زیبایی در کارخانه وایروخ معمولا در نظر گرفته نشده.از نظر کیفیت هم دست کمی از وایروخ ندارن و حرفهای زیادی برا گفتن دارن.
ممنون که اطلاعاتتون و به اشتراک میگذارید.تشکر
گاهی اوقات سلاح فقط نباید دقیق و سبک باشه . گاهی باید چشم همه رو به خودش خیره کنه . 470 همچین تفنگیه . اونها که میگن دقت نداره با جی اس بی گروپ بگیرن ببینن چی میگه . من این تفنگ رو دارم و به جرات میتونم بگم توی 25 متر گروپش زیر 1 سانته .
سلام دوستان
براي ٤٧٠ ساچمه جي اس بي اگزكت ١٨ گرين مناسب تره يا ١٦ ؟
هم براي .... هم هدف زني!
در كل بفرماييد اگر قرار باشه يك ساچمه بگيرم كدوم بهتره؟
تشكر از دوستان
(2015-11-23 10:08 AM)Eimin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
براي ٤٧٠ ساچمه جي اس بي اگزكت ١٨ گرين مناسب تره يا ١٦ ؟
هم براي شكار هم هدف زني!
در كل بفرماييد اگر قرار باشه يك ساچمه بگيرم كدوم بهتره؟
تشكر از دوستان

با سلام دوست گرامی. حضورتون رو در جمع سایر دوستان تبریک میگم. جناب Eimin شکار با سلاح بادی ممنوع هستش و مطرح کردن این موضوع هم توی سایت بهتره صورت نگیره. بهتره از واژه " قابلیت تخریب " به جای " قابلیت شکار" استفاده کنید تا حاشیه ای هم برایسایت به وجود نیاد. اما درمورد سوال شما 470 سلاح قدرتمند و دقیقی هستش و کورس پیستونی برابر 350 داره و جی اس بی های 16 و 18 گرین هم از بهترین ساچمه های تولیدی در دنیا هستند. جی اس بی 18 گرین به لحاظ بالستیک توی موقعیت بهتری برای تخریب برخورداره و جی اس بی 16 سرعت بیشتری داره. ببینید کدوم یکی با سلاح شما سازگار تره . توی ریویو انجام شده در سایت airgunweb جی اس بی 16 گرین رو برای دیانا 460 بهترین ساچمه معرفی کرده و میدونیم که 460 به لحاظ فنی با 470 فرقی نداره. Khansariha (8)
تشكر از بابت خوش آمد گويي و راهنماييتون
لفظ شكار بكار بردم براي رسوندن منظورم نه صرف معني شكار حيوانات
چون اولا خودم اهل انجمن حمايت از حيوانات هستم ثانيا تا حالا حتي يك گنجشك هم نزدم و دلمم نمياد آزاري به موجودي برسونم اونم بخاطر تفريح !
جديدا اين سلاح خريدم با دوربين bsa (كه مدلشو نميدونم! فقط ميدونم درجه بندي روش از ٩ سمت چشم تا اونطرفش ٢٠٠ و بي نهايت داره) البته به توصيه فروشنده با پايه لئوپولد
ابتدا ساچمه گرين ١٨ جي اس بي اگزكت خريده بودم كه ديدم بعضي از دوستان گفتن براي اين تفنگ سنگين هست و نهايت تا ٣٠-٤٠ متر ميشه هدف گيري مفيد كرد
كه رفتم با ساچمه گرين ١٦ همون مدل تعويض كردم بخاطر برد بالاتر و افت كمتر
پس با حساب حرف شما كار درستي كردم
براي تمرين و دم دستي هم ساچمه پرو مگنوم خريدم
سلام دوستان حدود 2000 ساچمه و یا حتی بیشتر تیر انداختم باهاش آگه ممکنه یه روش بگی قدرت تفنگ رو تست کنم ببینم لازمه فنر و یا واشر عوض بشه یا نه ممنون
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27
لینک مرجع