انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: سلاح های تک لول کالیبر 16
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2
معرفی انواع تفنگ ساچمه زنی کالیبر 16
با سلام خدمت اساتید بزرگ.جای این تایپیک واقعا خالی بود با اجازه شما ایجاد شد تا دوستان نظرات و راهنمایی خود را در مورد انواع سلاحهای ساچمه زنی تک لول کالیبر 16 با هر مارک و اسمی اینجا قرار بدهند/
چقدر جای چنین تاپیکی خالی بود

دوستانس که تجربه دارن

من شنیدم قیمت سلاح کالیبر 16 به نسبت کالیبر 12 از یک نوع خاص سلاح کمتره
یعنی تک ترک 16 ارزونتر از تک ترک 12 هست
اگر هست این تفاوت قیمت چقدره حدودا

اگه دوستانی با این کالیبر کار کردن تیر اندازی و شکار با این کالیبر چطوره؟
عذر میخوام الان این تاپیک رو دیدم یاد خاطره ای افتادم که اتفاقا بی ارتباط با موضوع تاپیک نیست
حدود 20 سال پیش یکی از دوستان پدر اسلحه ای خریده بودند که قنداق شکسته و لول ضربه خورده و کلا اسقاط شده بود اون زمان طوری بود که عزیزان سپاه میتونستند از انبار اسلحه که توقیف شده اسلحه انتخاب کنند و بخرند
بهرحال ایشون هم این و انتخاب کرده بودند و بخاطر اینکه میدونستند پدر بنده دستی در تعمیر دارند اورده بودند که پدر اسلحه رو اسلحه کنه و بشه باهاش تیر انداخت
اسلحه دولول چخماقی بلژیک بود تاجایی خاطرم هست
با اسلحه حدود 10 تا هم فشنگ اورده بودند
چند ماهی گذشت و اسلحه بهرحال اسلحه شد یروز من و پدر اسلحه رو برداشتیم و رفیتم شکار کبوتر ما خودمون اون زمان یه دولول 12 سنتتین داشتیم
نزدیک دسته کبوتر میشدیم و تیر مینداختیم در کمال تعجب یدونه نهایت دو تا میوفتاد و چیزی نصیبمون نمیشد
هر بار هم میگفتم شاید باید نزدیک تر بشیم و بهتر نشونه بگیریم البته ناگفته نمونه اون موقع من پسری 10-12 ساله بودم که تفنگ دستم نمیدادن
خلاصه اینکه دست خالی با ذهنی درگیر از اینکه چرا اسلحه خوب تیر نمیدازه داشتیم میومدیم خونه که یه دسته کبوتر دیدیم روی دکل های بزرگ برق نشسته و همینطور از سر بی حوصله ای و فقط رفع تکلیف پدر از تو ماشین تیر انداخت و اون موقع من خوشحال و ذوق زده از ریختن کبوترها از ماشین پریدم بیرون اون موقع تفاوت اسلحه 16 و 12 رو متوجه شدم
بله اسلحه ساچمه زنی 16 خیلی دوربردتر و جمع تر میزنه فقط مشکل فشنگ هست که مثل 12 زیاد نیست
در اخر اگر پست بنده مناسب این تاپیک نیست پیشاپیش عذرمیخوام و از مدیران خواهش دارم پست رو حذف کنند
سلام ...بسیار عالی هست
کلا اطلاعات در مورد ایننوع اسلحه کمه واگه اساتیدنظر بدن بسیار عالی میشه
سلام من یه تک لول ترک داشتم تو دقت عالی بود ولی تو هوا زنی خیلی سخته چون خیلی جمع میزنه ولی برای شلیک به پرنده هایی که در حال پرواز نیستن حرف نداره
به قول یکی از دوستام که میگفت مثل تفنگ بادی میمونه هرجایی و هدف بگیری دقیقا همون جا رو میزنه
ولی واسه فروش مکافاته چون خواهانش کمه و اسلحه فروش ازت مفت ور میداره
سلام به همگی
دوستان فشنگ کالیبر 16 هم سهمیه ای میدن ویا باید آزاد خرید کرد؟
میدن اما خیلی کم چون سلاحشم خیلی کمه واگر بیشتر ازاون مصرف داشته باشی باید ازاد خرید
سلام
بااین شرایط فکر نکنم ارزش خرید داشته باشه.
از قیمت سلاح شکاری کالیبر 16 کسی اطلاعی دارده؟
سلاح 16 فشنگش خیلی کم گیرمیاد ونیز موقع فروختن خواهان نداره مگر یک سلاح خاص بشه اما درکل قیمت سلاح کالیبر16 کمتر از 12 است
سلام.ایا تفنگ ساچمه زنی کالیبر 16 با لول 81 سانت وجود داره؟کسی از دوستان ازش دیده؟
صفحه ها: 1 2
لینک مرجع