انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: مقایسه کرال پانچر با at44-10
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
با عرض سلام و کسب اجازه از مدیران و اساتید گرامی سایت

این تاپیک رو باز کردم جهت مقایسه دو پی سی پی کرال پانچر و ای تی 44 ده ، درسته که قیمت پانچر مقداری بیش تر هست اما خیلی ها مثل خود من که میخوان بین این دو یکی رو انتخاب کنند دچار تردید میشوند
تعدادی از دوستان نظرشون این که ای تی های جدید بی کیفیت شدند و پانچر بر اون برتری دارد

از تمامی دوستان و کاربران عزیز میخوام که اطلاعات و نظر خودشون رو اینجا قرار بدن تا بتوانیم بهترین انتخات رو داشته باشیم
با تشکرKhansariha (8)
دوست عزیز ،
یک تاپیک در همین راستا برای مقایسه مدل های پانچر با محصولات هاتسان قبلا ایجاد شده با همین هدف شما ! خواهشمندم قبل از ایجاد تاپیک ها و موضوعات جدید نسبت به جستجوی موضوع در تاپیک های قبلی و یا موارد مشابه دقت بیشتری داشته باشید. اگر موضوع را با هدف خود سازگار نمی بینید بهتر است قبل از ان با یکی از مدیران نسبت به این موضوع مشورت و سپس اقدام به ایجاد موضوع جدید نمایید. در رابطه با موضوع شما نیز فکر می کنم تاپیک مذکور پاسخگو باشد؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با تشکر
دوست عزیز من این تاپیک رو قبلا مشاهده کردم اما اسم اون "تاپیک مقایسه pcp کرال پانچر با محصولات pcp هاتسان رنجر میباشد اما این تاپیک صرفا با ای تی 44 ده مقایسه میشود و همچنین اون تاپیک خیلی مظلوم واقع شده و دوستان سوال خود را در رابطه با مقایسه این دو محصول در تاپیک مشاوره خرید سلاح بادی مطرح میکنند
باز هم اگر شما صلاح میدانید تاپیک را حذف کنید
دوست عزیز بنده هم در توضیح خودم اشاره کردم در صورتی که تاپیک مشابه با هدف ایجاد تاپیک شما در یک راستا نیست با مشاوره مدیران و یا همیاران انجمن نسبت به ایجاد موضوع جدید اقدام کنید بهتر است. به نظر من تاپیک مورد اشاره می توانست مرجع خوبی باشد اما متاسفانه ایجاد تاپیک های مختلف و به دنبال آن ارسال پست های غیر مرتبط همیشه باعث به هدر رفتن موضوع و تلاش بانیان آن می شود. بهتر نیست همان تاپیک را به سرانجام خوبی رسانده و با ارسال های مفید تر بتوانیم نتیجه مشترکی بگیریم. !؟
در هر صورت این مورد به مدیریت گزارش شده و شما نیز می توانید با ارتباط با مدیران در این رابطه ادامه موضوع را داشته باشید. آرزوی موفقیت برای دوستان را داریم. Khansariha (8)
لینک مرجع