انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: GAMO HUNTER IGT
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
جاي اين اسلحه در تاپيك ها واقعاً خالي بود.
ديروز فردوسي بودم اين اسحله را ديدم. سيستم نيترو پيستون وزن مناسب، چوبي، خوش دست با قيمتي حدود 800
آيا كسي اطلاعاتي در مورد اين اسحله دارد؟
به هر حال بايد قبول كرد تكنولوژي نيترو پيستون جايگزين فنري شده است و علي رغم توليد فنري، نيترو پيستون ها به تدريج جاي خود را باز كرده و سايرين را كنار خواهند زد. انصافاً در خانواده گاموها، سري هانتر بسيار خوشدست و سبك هستند با دقت متوسط و طول عمر مناسب. به ندرت افرادي پيدا مي شوند كه يك تفنگ را براي چندين سال استفاده كنند و پس از نهايتاً 2 سال آنرا تعويض مي نمايند بنابراين نيتروپيستون ها در اين بين خيلي مي توانند مفيد واقع شوند.
به چند تعميركار هم سر زدم و اين مسئله را پرسيدم كه گفتند در بين تفنگ ها نيتروپيستون ها كمترين ارجاع را داشته و پس از آن وايرخ و سپس ديانا.
سلام دوستان
میخوام یه گامو igt بخرم تو رنج ۶۰۰ تا ۹۰۰
اگه کسی میتونه یه مطلب با مشخصات فنی که حالت مقایسه ایی همراه با قیمت بین تفنگهای نیترو پیستون گامو بهم معرفی کنه
یا اینکه بگه کدوم محصول ای جی تی گامو بهتره .. برام قنداق چوبی مهم نیست ..چون الان یه ویسپر ایکس فنری دارم و باهاش هدفهایی رو میزنم که خودم از این اسلحه انتظار ندارم و در مجموع خیلی خوشم اومده از محصولات جدید گامو
(2015-09-12 07:54 AM)Neo نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
اگه کسی میتونه یه مطلب با مشخصات فنی که حالت مقایسه ایی همراه با قیمت بین تفنگهای نیترو پیستون گامو بهم معرفی کنه
یا اینکه بگه کدوم محصول ای جی تی گامو بهتره .. برام قنداق چوبی مهم نیست ..چون الان یه ویسپر ایکس فنری دارم و باهاش هدفهایی رو میزنم که خودم از این اسلحه انتظار ندارم و در مجموع خیلی خوشم اومده از محصولات جدید گامو
اگر گامو نیترو پیستون بخوای همین هانتر igtازهمشون قویتر هست ولی مدلهای ویسپر igt- بلک نایتigt-بلکفیوژن igt

هم در بازار داخل هستند که تقریبا همشون ازلحاظ قدرت و دقت در یک سطح هستند .
(2015-09-12 04:37 PM)tinger نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-09-12 07:54 AM)Neo نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
اگر گامو نیترو پیستون بخوای همین هانتر igtازهمشون قویتر هست ولی مدلهای ویسپر igt- بلک نایتigt-بلکفیوژن igt

هم در بازار داخل هستند که تقریبا همشون ازلحاظ قدرت و دقت در یک سطح هستند .

الان بهترین اسلحه های ای جی تی گامو کدوم مدلاش هستن؟
سلام دوستان یه سوال داشتم قویترین سلاح گامو چه مدلی هشت. چند ژول قدرت داره و قیمتش چقدره ؟ با تشکر
(2016-01-25 10:16 AM)madman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان یه سوال داشتم قویترین سلاح گامو چه مدلی هشت. چند ژول قدرت داره و قیمتش چقدره ؟ با تشکر
قویترین مدل گامو هانتر 1250 و هانترایکستریم هست با حدودا35ژول قدرت ،هانترایکستریم که سفارش امریکاست ولی هانتر1250 در ایران هم موجود هست و قیمتش فکر کنم 1500تا1600باشه.
سلام

امروز با یه ذوقی زنگ زدم به یکی از فروشنده های اینترنتی تفنگ بادی و گفتم می خوام هانتر ای جی تی سفارش بدم ، گفت من توصیه نمی کنم بخرید قطعاتش تو بازار نیست و ساپورت نمی شه . کلی تو ذوقم خورد . گفتم هانتر440 گفت آشغاله قدرت نداره . خودش می گفت بلک فیوژن ببر یا بلک نایت . والله دیگه موندم . هرکی یه پیشنهاد میده .
(2017-01-14 12:00 PM)sars نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

امروز با یه ذوقی زنگ زدم به یکی از فروشنده های اینترنتی تفنگ بادی و گفتم می خوام هانتر ای جی تی سفارش بدم ، گفت من توصیه نمی کنم بخرید قطعاتش تو بازار نیست و ساپورت نمی شه . کلی تو ذوقم خورد . گفتم هانتر440 گفت آشغاله قدرت نداره . خودش می گفت بلک فیوژن ببر یا بلک نایت . والله دیگه موندم . هرکی یه پیشنهاد میده .

فروشنده ها معمولا جنسی رو که ندارن بد تعریف میکنن ولی وقتی میارنش میگن سری جدیده اشکالاتش رفع شده. ولی از قضا حتی اگه دلیلش حرفش هم این بوده باشه درست گفته. قطعاتش کم هستش. نیتروپیستون بهتر از فنره ولی متاسفانه در صورت خرابی یا قطعاتش گیر نمیاد یا خیلی گرون در میاد. شما که میخوای برای این اسلحه یک میلیون خرج کنی همون رو بده یه دیانا 34 بخر. کیفیتش خیلی بهتره. گامو آخرش گامو هستش و حداکثر رنج قیمتی براش تا 700 تومان توجیه داره. بیشتر از اون بخوای پول بدی برو سمت دیانا. یه بار با دیانا 34 شلیک کنی عاشقش میشیKhansariha (8)
(2017-01-14 12:00 PM)sars نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

یعنی چی آخه قطعاتش گیرنمیاد؟!Khansariha (367) یه واشر میخواد نهایت یه اورینگ دور لول! که هردوش هست.
سلام و احترام خدمت دوستان حرفه اي عزيز.
لول اين اسلحم از جاي نامناسبي كج شده و قابليت صاف شدن نداره. ميخواستم بدونم كجا ميتونم لولي كه به اين مدل بخوره پيدا كنم؟
لینک مرجع