انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تیون ساچمه بهتر از تیون تفنگ
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
من جدیدا چیزی به ذهنم رسیده برای افزایش تخریب و دقت که نظر من اینه که به جای تیون تفنگ ساچمرو تیون کنیم که هم کم دردسر تره هم ارزونتر مثلا من ساچمه اذرخش ۵/۵ رو تست کردم با گامو بلک نایت تو ۱۰ متر از ۵ تا تقریبا دو تاش رو هم میخوره یکیش با یکم فاصله دو تای دیگشم چه عرض کنم افتضاح میخوره ولی من این مشکلو بر طرف کردم و حالا ۴ تاش رو هم میخوره یکیش با ۲ میل فاصله روی همونا....!!!!!حالا میریم سر اصل مطلب من اولی یه سری از ساچمه ها که رد قالب یه کم رو سرشون بودو با سمباده صاف کردم و بعد ته ساچمه ها یا همون دامنرو یه کم با پیچ گوشتی بازشون کردم و بعد سمباده زدم صافشون کردم و ساچمه هارو با اب و مایه شستم و با سشوار خشک کردم و یه کم روغن چرخ خیاطی زدم بهشون حالا مرحله تست من به یه نئوپان شلیک میکردم که اذرخشا تو اون نئوپان گیر میکرد ولی با این کارایی که من کردم نئوپانو رد میکرد و دقت خیلی عالی که بالا گفتم چی بود...

حالا پرو مگنوم...
من پرو مگنومارو با چاقو اول رد بغل قالبو که بعضی هاش واقعا افتضاح بودو درس کردن و بعد با سمباده سرشو قشنگ گرد کردم و ته اونا خیلی بد بود با سمباده صاف کردم شستمشون با اب و مایع و اونارو چرب کردم عالی شدن تو ۴۰ متر با سامیانگ ۹۰۹ گروپ ۳ سانتی گرفتم که البته قدرت سامیانگم در نظر بگیرین...بعد با ریتای امتحان کردم تو ۲۰ متر گروپ ۲ سانتی میداد...!!!!!

پرومچ...
من پرو مچ هارو به روش پرو مگنوم ها درس کردم با بلک نایت تو ۴۰ متر گروپ ۳ سانتی گرفتم تازه با عجله که میشد خیلی جمع تر بشه حالا هم گروپ ها هم درس کردن ساچمه رو هم ۱ ساعت شد...
دوست من ما چیزی به اسم تیون ساچمه نداریم و این موضوع تیون نیست .
این اصلاحیات ساچمه و تجربه شما نیز در تاپیک ( تجربیات شما برای ساچمه مناسب ) قابل طرح بود . تاپیک بسته میشود
لینک مرجع