انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: گامو black night
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4
یه تفنگ جدید با کیفیت از شرکت گامو با قدرت ٢٩ ژول و سیستم ماشه جدید و مدل بت سایلنسرم داره...
من این مدلو تهیه کردم و سعی میکنم از این تفنگ گروپ بزارم لطفا دوستان نظر بدن...
دوست عزیز از تفنگت حتما عکس بزار ببینم چطور چزیه.Khansariha (8)
فکر نکنم گامو تفنگ 29زولی تولید کنه تا انجا که من میدونم گامو تو قدرت خیلی بلوف میزنه
(2015-04-17 07:11 PM)fafam نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فکر نکنم گامو تفنگ 29زولی تولید کنه تا انجا که من میدونم گامو تو قدرت خیلی بلوف میزنه
ودر سایتهای فروش که زده بود نوشته بود قدرت 23ژول
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-04-17 05:22 PM)BARZOV نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز از تفنگت حتما عکس بزار ببینم چطور چزیه.Khansariha (8)

دوست عزیز چه طوری باید عکس بزارم میشه یه توضیحی بدید....

(2015-04-17 07:11 PM)fafam نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ودر سایتهای فروش که زده بود نوشته بود قدرت 23ژول
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا دوست من سرعت ۴. ۵ با کرنوگراف ٣٧۵ متر بر ثانیه و ۵. ۵ ٣١٢ متر بر ثانیه...
با سلام.
از دوستانی که اقدام به معرفی محصولی میکنن ،انتظار اینه که حداقل اطلاعات مثل عکس های مختلف از جهات متفاوت،نوع سلاح(پی سی پی یا فنری)،ابعاد و وزن اسلحه و قدرت و کالیبر در پست خودشون مد نظر قرار بدن، و اگر عزیز از اون مدل اسلحه داره استفاده میکنه که انتظارات خیلی بیشتره.
نه اینکه بیایم و یه تایپک با یه جمله باز کنیم.
به نظرم دوستان یکم دقت بیشتری به خرج بدنKhansariha (8)
این تفنگ با قدرت ۲۹ ژول که با مگ ۳۵۰ یکیه ولی من دو تاشونو با ساچمه پرو مگنوم تست کردم نفوذ گامو بیشتر بود دلیلشو نمیدونم ولی بگم این تفنگ وزن کمتر و بالانس بهتری نسبت به مگ داره و کوتاه تره و لگد کمتری داره و صداشم کمتره و با ساچمه های بالای ۱۸ گرین عالی جواب میده و با قیمت ۷۰۰ تومان به نظر به صرفه تر و بهتر از مگ هستش و دقتش از ۱۰ ۹ و به مگ ۳۵۰ از ۱۰ ۷ میدم من که ازش راضیم..در ضمن بلد نبودم عکساشو اپ کنم...سوالیم بود در خدمتم...
Khansariha (256)
(2015-04-17 01:33 PM)emino نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یه تفنگ جدید با کیفیت از شرکت گامو با قدرت ٢٩ ژول و سیستم ماشه جدید و مدل بت سایلنسرم داره...
این تفنگ در کلاس محصولات220&305متربرثانیه در کالیبر 4.5و5.5 هست که قدرتش درحد شادو و cfrوcfxهست.شماباید بامگنوم350مقایسه کنید ونتیجه رو اعلام کنید البته اگر کرنو گراف ندارید.
(2015-06-14 09:09 PM)tinger نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-04-17 01:33 PM)emino نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این تفنگ در کلاس محصولات220&305متربرثانیه در کالیبر 4.5و5.5 هست که قدرتش درحد شادو و cfrوcfxهست.شماباید بامگنوم350مقایسه کنید ونتیجه رو اعلام کنید البته اگر کرنو گراف ندارید.

دوست من من با مگ ۳۵۰ رو کتاب امتحان کردم قدرت یا بهتره بگم نفوذ بهتری داشت...
Khansariha (256)
(2015-06-15 05:45 AM)emino نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-06-14 09:09 PM)tinger نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Khansariha (256)
احتمالا مگنومی بوده که خیلی کارکرده بوده شماباید با مگنوم نو تست کنید،مگنوم 350پس از بریک این شدن فنر به مرورزمان قدرتش روب 24 تا 25 ژول ثابت میمونه.
(2015-06-15 10:27 AM)tinger نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-06-15 05:45 AM)emino نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Khansariha (256)
احتمالا مگنومی بوده که خیلی کارکرده بوده شماباید با مگنوم نو تست کنید،مگنوم 350پس از بریک این شدن فنر به مرورزمان قدرتش روب 24 تا 25 ژول ثابت میمونه.

شاید چون این مگ حدودا ۶۰۰۰ تا تیر زده بود...
Khansariha (256)
صفحه ها: 1 2 3 4
لینک مرجع