انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: Hatsan AT-44 Tactical
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3
سلام
اسلحه قشنگیه فقط یه بدی که داره ظاهر غلط اندازش که باعث میشه هم مردم یه جوری نگات کنن هم بهت گیر بدن قیافه اش مثل اسلحه جنگی هست و هرجا دستتون ببینن مطمئن باشین گیر بهتون میدن و اذیت میکنن.بقیه خصوصیات هم که مثل ای تی معمولی هست فقط اینو اسپرتش کردن خخخخخ
یاعلی
(2015-04-09 11:54 AM)nasergafari نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
اسلحه قشنگیه فقط یه بدی که داره ظاهر غلط اندازش که باعث میشه هم مردم یه جوری نگات کنن هم بهت گیر بدن قیافه اش مثل اسلحه جنگی هست و هرجا دستتون ببینن مطمئن باشین گیر بهتون میدن و اذیت میکنن.بقیه خصوصیات هم که مثل ای تی معمولی هست فقط اینو اسپرتش کردن خخخخخ
یاعلی

گیر دادن بهش که خیلی راحته اما مشکلش با گرفتن یه فاکتور که توش کلمه بادی کالیبر 5/5 (مثلا) و شماره سریال اسلحه قید شده باشه کافیه. Khansariha (219)
حدود 7 ماهه دارمش و واقعا از استیلش خوشم میاد.اسلحه خوبیه با ساچمه باراکودا تو 70 متری گروپ خوبی بهم داده
یه بار یه بنده خدایی خواست سوار ماشی بشه تا تفنگ رو دید جیغش رفت هوا
(2015-04-10 11:29 AM)saiedtomcat نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حدود 7 ماهه دارمش و واقعا از استیلش خوشم میاد.اسلحه خوبیه با ساچمه باراکودا تو 70 متری گروپ خوبی بهم داده
یه بار یه بنده خدایی خواست سوار ماشی بشه تا تفنگ رو دید جیغش رفت هوا

اگه امکانش هست یه تصویر از گروپش توی 70 متری بزارین Khansariha (256)
ممنون Khansariha (8)
مدل لانگش رو نمایندگی هاتسان اورده؟من تو محصولاتش ندیدم ولی اگر میشد مخزنشو با مخزن bt65تعویض کرد خوب میشد ولی فکر کنم بهم نمیخ.رن.
(2015-04-10 05:31 PM)tinger نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مدل لانگش رو نمایندگی هاتسان اورده؟من تو محصولاتش ندیدم ولی اگر میشد مخزنشو با مخزن bt65تعویض کرد خوب میشد ولی فکر کنم بهم نمیخ.رن.
سلام اقا میثم(اگه درست یادم باشه)
شک دارم اورده باشه،ولی به نظرم مدل لانگ این نوع ای تی ها(ای تی دستکش و ای تی تکنیکال)جذابیتش مثل ای تی های معمولی نیست،چون اینا برای راحتی حمل و نقل و همچنین سرعت بالاتر در تیراندازی ساخته شدن و اگه لانگ بشن کمی دست و پا گیر خواهند شد و اون مزیتشون کمرنگ میشه.Khansariha (226)
با مخزن بی تی 65 که شک دارم(چون قطرش بزرگتره)ولی با مخزن ای تی لانگ میشه عوض کرد و بعدش هم برای سایلنسر باید از سایلنسر های سری ایکس هاتسان استفاده بکنید و یا یکی با اون قطر براش بتراشین.Khansariha (399)
تیراندازی های خوبی داشته باشینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
با سلام Khansariha (8)
یه ویدئوی خیلی جالب پیدا کردم از سایت یوبووووووووووووووووووووق! Khansariha (399) که توش نشون میده وقتی یه هاتسان تاکتیکال پلمپ رو میخری باید چه چیز هایی توی پکش باهاش باشه.من که هنگ کردم Khansariha (367)
نمیدونم بریم بخریم اصلا خود تفنگ رو کامل بهمون میدن!!!!! Khansariha (290)
این آپشن ها دیگه پیشکش آقایون فروشنده Khansariha (226)

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستانی که استفاده کردن وزن بالای سلاح آزاردهنده نیست؟
من 52 دارم و از شکل این اسلحه خیلی خوشم اومد اما وزنش تو ذوقم زد چون هموزن 52 هست و این وزن (حدود 3.5 کیلو) برای تیراندازی رو دست خیلی سنگینه
(2015-04-12 07:19 AM)aloneboy نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستانی که استفاده کردن وزن بالای سلاح آزاردهنده نیست؟
من 52 دارم و از شکل این اسلحه خیلی خوشم اومد اما وزنش تو ذوقم زد چون هموزن 52 هست و این وزن (حدود 3.5 کیلو) برای تیراندازی رو دست خیلی سنگینه
اخه موضوع اینه که مساله وزن نیست بلکه گشتاوره. بذار یه مثال بزنم. دیانا 350 حدود 3.8 کیلو وزنشه و دیانا 52 حدود 4.1 کیلو . ولی اکثر دوستان معتقد هستند که 52 راحت تر رو دست گرفته میشه . دلیلش دراز تر بودن 350 هستش که باعث میشه با وجود 300 گرم وزن کمتر موقع رو دست گرفتن کمی به سمت پایین کله کنه. درسته که AT تاکتیکال 3.9 کیلو وزنشه ولی فقط 88 سانت طولشه حالا شما قنداقش رو هم تا آخر باز کنید میشه 98 سانت. با این طول دیگه اسمش رو دست گرفتن نیست بلکه بیشتر به بغل گرفتن شبیه میشه که باعث تعادل خیلی خوبی میشه.Khansariha (8)
سلام خدمت دوستان Khansariha (8)
با قنداق جدا شده طول این اسلحه چقدر هست ؟
ممنونKhansariha (219)
صفحه ها: 1 2 3
لینک مرجع