انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: لی انفیلد یا برنو؟؟؟
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3
سلام.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوستان اینم چند تا عکس از لی ان فیلد که اقا محمد صدرا خواسته بودن توشون سرنیزه هم هست.
ای ان فیلد ساخته دست جیمز پاریس لی و راست ان فیلد میباشد و با فشنگ ۳۰۳ بریتیش تغزیه می شود. گلنگدن این اسلحه یکی از بهترین گلنگدن های اسلحه های گلوله زنی است. اگه درست یادم باشه لی ان فیلد در سال ۱۸۹۹ میلادی ساخته شده و اسلحه موزر کاربینر ۹۸ در سال ۱۸۹۸ من که بین این دو قطعا انتخابم لی ان فیلد هست.
موفق باشید فعلا.
سلام استاد بخدا من رازی نبودم اینقد سریع جواب بدین واقعا ممنونم فقط جسارتا ببخشید استاد نام کاربریم محمد سرداره و اسمم امیر محمد این اسم کاربری رو به افتخار پدربزرگم که قبل انقلاب قاچاقچی تفنگ بوده و بیش از هزاران تفنگ جنگی اون زمان رو رد و بدل کرده و علاقه من به تفنگ هم به ایشون رفته بازم شما عزیز مایین از شما سپاسگزارم Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
(2021-10-14 10:02 PM)Mohammadsardar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام استاد بخدا من رازی نبودم اینقد سریع جواب بدین واقعا ممنونم فقط جسارتا ببخشید استاد نام کاربریم محمد سرداره و اسمم امیر محمد این اسم کاربری رو به افتخار پدربزرگم که قبل انقلاب قاچاقچی تفنگ بوده و بیش از هزاران تفنگ جنگی اون زمان رو رد و بدل کرده و علاقه من به تفنگ هم به ایشون رفته بازم شما عزیز مایین از شما سپاسگزارم Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

سلام.
خواهش میکنم کاری نکردم یه چند تا عکس فقط فرستادم.
خدا رحمتشون کنه.Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
با سلام
لطفا تصویر سر نیزه رو ارسال کنید
اسلحه لی اینفیلد یا ده تیر انگلیسی یا 303 ده تیر در سال 1888تولید شده و تا سال 1957در ارتش انگلستان خدمت کرده
گلن این اسلحه یکی از ساده ترین و ابتدایی ترین گلنگدنها را داره و خیلی مستحکم نیست و هیچ وقت به پای موزر نمیرسه
البته سیستم ضامن اون از برنو بهتر هست
البته به سفارش انگلستان امریکا و کانادا کالیبر 303 تولید کردند که با ده تیر متفاوت هست و فاقد خشاب هست و 6تیر جایگذاری میشه که کارخانه رمینگتون و وینچستر و ساواج تولید میکردند در سال 1914 که به patern p14 شهرت داره
که گلندگن ان ترکیبی از ضامن لی اینفیلد و سیستم فقل موزرهست که یکی از بهترین انواع گلن محسوب میشه و پدر خیلی از سیسمهای امروزی هست
توضیحات و تصاویر بیشتر در قسمت نقد و بررسی کالیبر 303 میتونید مطالعه بفرمایید
سلام خدمت اقای rak خیلی ممنونم که اشتباهات بنده رو گرفتید .Khansariha (8)

سرنیزه سلاح تو این تصویر کاملا مشخصه.
موفق باشید فعلا..‌.
صفحه ها: 1 2 3
لینک مرجع