انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی اسلحه Bullpup P12
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3
پس همون بهتر که عوضش کردم چون اصن مارادورو دوست ندارم هیچ وقتم حاضر به خریدنش نبودم.
سیستم فوستری بین نازل ها بهترین مدل هست، صنعت ساخت pcp هم هرچی به جلو تر میره سیستم ها به روز تر میشه اینکه به جای رزوه از جفت شدن استفاده کردن برای اسلحه بازها خیلی مفید هستش واقعا.
سیستم اسلحه هم خیلی شبیه ادگان هست.
درسته...خیلی از قطعات واقعا کپی برداری شده.
(2015-04-27 02:14 AM)amin.faraji نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سیستم فوستری بین نازل ها بهترین مدل هست، صنعت ساخت pcp هم هرچی به جلو تر میره سیستم ها به روز تر میشه اینکه به جای رزوه از جفت شدن استفاده کردن برای اسلحه بازها خیلی مفید هستش واقعا.
سیستم اسلحه هم خیلی شبیه ادگان هست.
امین جان باهات موافقم ، خودم یکی از این مادگی های کراسمن مدل بنجامین مارادور تهیه کردم چون همزمان از دو تا نازل مختلف شارژ (BSA و Air Arms و گاها هاتسان) استفاده می کنم ، برای هر کدوم هم رابط جدا گانه ای تهیه و نصب کردم. موقع شارژ نزل ها آماده است و راحت تعویض می کنم. در محصولات ایالات متحده مانند کراسمن و Rapid Air Weapon از این نوع فوسترها استفاده میشه.

عرفان عزیز ، ممنون بابت بررسی همراه با کرنوگرافی و تست دقت ، ولی ای کاش در حالت دیفالت کار رو ادامه میدادی تا بعد بهینه سازی های انجام شده خودت روی سلاح ، می تونستیم یک مقایسه فنی برای این سلاح انجام بدیم. ولی در کل با تغییراتی که دادی تلورانس شاتی خوبی داره ، در آینده در تنظیم قدرت های مختلف ازش تست کرنو داشته باشی اطلاعات تکمیل تر میشه. با توجه به اشاره شما مربوط به نازل شارژ هنوز اون غول کوچولوی هاتسان رو داری!؟ رگولاتور SPA P12 رو هم مثل AT44 به توکل سپردی ؟ در کل به عنوان یک سلاح هانتینگ نتایج مورد قبول هست.

جدول و نمودار شات استرینگ تست کرنوگرافی شما در 65 شات :
[تصویر: 14301172071.jpg]

در لینک زیر نیز اطلاعات خوبی در مورد این سلاح ارایه شده است :
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Khansariha (8)
صادق جان حق با شماست ولی اونقدر فکرمو مشغول کرده بود فنر چکش که دیگه به هیچ چیزی فکر نمیکردم . رگلاتور رو هم قرار دوستم از انگلستان برام بیاره. بین یک تا 2 ماه دیگه میرسه ان شاا... .
با سلام و تشکر از اقا عرفان عزیز.
واقعا شگفت زده شدم از شلیک های کم تلورانس این اسلحه اونم بدون رگلاتور.
دقیقا از شلیک 15 تا 54 که میشه 39 شلیک تو بازه 268 -275 زده که عالی هست و شبیه به یک سلاح رگلاتور دار (البته تقریبا).
در خصوص دقت هم فکر میکنم اگر شرایط گروپ گیری بهتری مثل استفاده از ست بنچ رست استفاده میشد قطعا نتایج بهتر بود خصوصا توی 40 متر به وضوح مشخصه که توی گروپ جی اس بی 18 گرین در 40 متر دو شلیکی که گروپ باز کرده مربوط به ساچمه یا لرزش دست هست ،شاید ساچمه هاتون دست چین و وزن نشده بودن.
در هر صورت خیلی ممنون از اطلاعاتی که قرار دادید واقعا خوب و مفید بود.Khansariha (8)
دقیقا جلالجون حق با شماست...دادا من همه کمو کاستی هارو میدونم ولی متاسفانه هم وقت کافی نداشتم هم دلو حوصله کافیو دیگه ندارم . شرایط واقعا سخت شده و جو جامعه هم انرژی منفی فقط بمون میده. ببخشید خلاصه کمو کاستی هارو.Khansariha (8)
سلام دوستان
من این اصلحه رو به قیمت 3 تومن پیدا کردم به نظرتون ارزش خرید داره یا نه و یا اینکه 200 300 تومن دیگه بذارم روش یه رین استورم بگیرم
البته اولویت من شلیک از داخل ماشین هست.
ممنون از راهنماییتون
ایکاش تو تاپیک مشاوره میپرسیدین...
رین استورم رو که خدا بیامرزه ولی میتونید دیانا p1000 بگیرید. حداقل ساخت دیانا هست و قیمت جهانیش تقریبا دوبرابر spa هست. رگولاتور هم داره
درمورد این سلاح هم نظری ندارم . فقط من اگر جای شما باشم 3 تومن برای یه اسلحه چینی نمیدم . چه نو چه کارکرده

ریویو از تد :
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
من این اسلحه رو 9 ماه پیش میخواستم بخرم که نشد بقیمت 2900 البته چون یه فنری میدادم این قیمت پام درمیومد نقدشو 2600-2700 میداد البته بنظر من بیشتر از اینم نمیارزه بعد دو روز قطعه مربوط به شارژشو پیدا کردیمو تفنگو باد کردیم با شش تاشلیک خالی شد هرکاری کردیم مشکلش حل نشد که منم از خریدش منصرف شدم البته فنر چکشو ضعیفتر میکردیم شاید مشکلش حل میشد ولی در کل از کیفیتش زیاد خوشم نیومد. اینم بگم که پشت یه پیچ تنظیمم داره که فکر کنم واسه تنظیم قدرتش بود که هرچی بازو بستش کردیم تاثیری نداشت
با تشکر
صفحه ها: 1 2 3
لینک مرجع