انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: اسلحه Marauder PCP Air Pistol
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2
با سلام خدمت دوستان.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مشخصات فنی:

Model Number: BP2220
Velocity: Up to 700 fps
Weight: 2.7 lbs
Length: 18 in
Mechanism: Bolt Action
Power Source: PCP
Caliber: .22
Ammunition: Pellets
Capacity: 8 Shot Clip
Barrel: Rifled Steel
Safety: Cross-bolt
Stock: Synthetic
Color: Black

دوستان لطف میکنید در مورد دقت ، قدرت و ارزش خرید این سلاح توضیخاتی بفرمایید. آیا ذر بازار موجود هست؟ (ذکر قیمت)
دوستان کسی داخل ایران سراغ داره این سلاح ما تهیه کنیم
چند ژول قدرت داره
این همان بنجامین مارادور هست . چند ژول هست اگر میشه بیشتر توضیح بدید Khansariha (8)
مارادور نیست
ولی بنجامینه
کسی میدونه چند ژوله
روش نوشته مارادور شما میگین مارادور نیست Khansariha (8)
این بابا اسمش marauder pistol هست لوله ۳۰ سانتی داره تقریبا ۲۵ شات ۲۰ ژولی میده یه موقعی طالبش بودم پیدا نکردم رفتم دومیناتور خریدم...که البته هییییچ ربطی به هم ندارن!!!
قیمتش رو پیرامید ایر زده ۴۰۰ دلار ینی در بهترین حالت توی ایران اگر پیدا بشه حدود ۳۷۰۰ تا ۴ تومن هست با توجه به قیمت مارادور معمولی............. وقتی p1000 هست ۳/۵ تومن ، اصلاااا خرید این و همون مارادور حرکت جالبی نیست
سلام دوستانKhansariha (8)
مثل اینکه با ساچمه18گرینی24ژول انرژی میده
مخزن با حجم65سی سی
یه جا هم خواندم24شات میده
اساتید اگه لطف کنن اطلاعات دقیق بدن ممون میشم
[تصویر: bp2220-ap_3_1.jpg]

ارادتKhansariha (8)
(2015-06-04 10:34 PM)saheb نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این بابا اسمش marauder pistol هست لوله ۳۰ سانتی داره تقریبا ۲۵ شات ۲۰ ژولی میده یه موقعی طالبش بودم پیدا نکردم رفتم دومیناتور خریدم...که البته هییییچ ربطی به هم ندارن!!!
قیمتش رو پیرامید ایر زده ۴۰۰ دلار ینی در بهترین حالت توی ایران اگر پیدا بشه حدود ۳۷۰۰ تا ۴ تومن هست با توجه به قیمت مارادور معمولی............. وقتی p1000 هست ۳/۵ تومن ، اصلاااا خرید این و همون مارادور حرکت جالبی نیست
صاحب جان کلا سیستمش مارادور هست کمی کپسول ولول کوتاه تر هست درسته
دوستان کلتی یا تپانچه که پی سی پی باشه یا نیترو پیستون قدرتش بالا باشه چی معرفی میکنید یا تو ایران باشه یا نه
آقا حال میده آدم این چیزا رو بالپاپ کنه! خودش که کوچیک هست اونطوری میشه pocket rifle !!
این عکسش در میان مارادور بزرگ و لاکی استرایک!!
[تصویر: k9x1ty.jpg]

این عکس سیستم ماشه
[تصویر: 55201510736.jpg]

و همونطور که حسین جان گفتن مارادور با لوله و مخزن کوتاه تر که نوشته ی مارادور هم روش خیلی واضح چاپ شده با فونت زیبا ! :
[تصویر: mrod_pistol_5_01_01.jpg]

این هم گروپ ۲۰ یاردی
[تصویر: Mrod_Pistol_3.JPG]
(2015-06-04 10:50 PM)lockal نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان کلتی یا تپانچه که پی سی پی باشه یا نیترو پیستون قدرتش بالا باشه چی معرفی میکنید یا تو ایران باشه یا نه

فکر کنم فقط at p2 بدرد بخوره .... که مهندس عمادی قبلا یدونه داشتن و ازش راضی نبودن
قیمتش به اندازه ای‌تی هست
صفحه ها: 1 2
لینک مرجع