انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی ساچمه های DIANA
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام .
بعد از صحبت با دوستان عزیز جناب hamidhakami همکار انجمن و جناب Vixctor تصمیم بر ایجاد یک تاپیک برای ساچمه های دیانا گرفتم .
امیدوارم این تاپیک برای معرفی ساچمه های تولیدی شرکت دیانا مفید باشه و کمکی هم در غنی تر شدن مطالب این وب سایت هم بشه . منبع این اطلاعات سایت دیانا میباشد .
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

DIANA SPORT
Pellet for pest control, ideal for our lighter air rifles.
Cal. 4,5 mm/.177“
500 St./Pack.; 8,18 grs
Cal. 5,5 mm/. 22”
500 St./Pack.
13,73 grs

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

DIANA MATCH
High quality pellet for training and competition, smooth, machine selected.
Cal. 4,5 mm/.177“
500 St./Pack.; 8,18 grs

DIANA POINT
Pellet for pest control, ideal for our lighter air rifles.
Cal. 4,5 mm/.177“
500 St./Pack.; 8,64 grs
Cal. 5,5 mm/. 22”
200 St./Pack.; 15,73 grs

DIANA HIGH POWER
Heavy and very accurate pellet. Ideal for our powerful air rifles.
Cal. 4,5 mm/.177“
500 St./Pack.; 10,65 grs
Cal. 5,5 mm/. 22”
200 St./Pack.; 21,14 grs

DIANA MAGNUM
Medium-weight pellet, smooth, with excellent precision.
Cal. 4,5 mm/.177“
500 St./Pack.; 8,64 grs
Cal. 5,5 mm/. 22”
500 St./Pack.; 14,66 grs
Cal. 6,35 mm/. 25”
200 St./Pack.; 20,06 grs

DIANA HUNTER
Very heavy hunting
pellet with high penetrating power.
For air rifles with
more than 25 Joules.
Cal. 4,5 mm/.177“
200 St./Pack.; 15,73 grs

DIANA MAGNUM GREEN
Lead-free, lightweight high-velocity pellet with exceptional accuracy for competition and hunting.
Cal. 4,5 mm/.177“
200 St./Pack.; 5,56 grs

DIANA HOLLOW POINT Heavy, very accurate hunting pellet for high penetration and controlled deformation.
Cal. 4,5 mm/.177“
200 St./Pack.: 0,67 g/
10.34 grs
5,5 mm/. 22”
200 St./Pack.: 1,32 g/20.37 grs

اخیرا شرکت معظم دیانا اقدام به تولید و ساخت ساچمه هایی با نام DIANA EXACT کرده که البته تا اینجای قضیه مشکلی نیست . مشکل اونجاست که وقتی به بسته بندی این ساچمه ها نگاه میشه طراحی اون کاملا طرحی کپی شده از ساچمه های سری JSB EXACT هستش که این مساله برای یه برند معتبر بسیار عجیبه . حالا نمیدونم شاید این ساچمه ها در واقع نه تحت مالکیت دیانا و جی اس بی , بلکه تحت مالکیت کمپانی CZ هستش که اون کمپانی این ساچمه ها رو برای این دو کمپانی میسازه . در واقع فکر میکنم عبارت EXACT خودش یه برند تحت مالکیت کمپانی CZ هستش . دوستان هم یه نظری بدن !

NEW: DIANA EXACT
Heavy, high precise lead pellet for long distances.
Cal. 4,5 mm/.177"
500 St./Pack.: 0,547 g/
8,44 grs

NEW: DIANA EXACT JUMBO
Heavy, high precise lead pellet for long distances.
Cal. 5,5 mm/.22"
250 St./Pack.: 1,030 g/
15,89 grs
و ساچمه های JSB برای مقایسه

با سلام. معرفی خوبی بود. در حال حاظر فقط دو مدل DIANA HIGH POWER و POINT رو تو مغازه برای فروش دیدم. که از مدل اولی 21 گرین تهیه کردم و نتیجه فوقالعاده خوبی هم ازش گرفتم. موردی که جالب بود اینکه این ساچمه با ساچمه باراکودا مچ هیچ فرقی نداره. چه از نظر شکل و ظاهر و چه از نظر وزن. بعضی وقتها فکر میکنم این یک تولید در دو بسته بندی است. البته از نظر قدمت اگه بخواهیم نظر بدیم HIGH POWER با همین بسته بندی و شکل و قیافه 35 سال پیش هم موجود بود. قیمتش هم دقیقا یادمه 20 ریال. اما الان باید 40 هزار تومان بابتش پول بدی. در کل یه ساچمه شکاری است با تخریب بالا.
(2014-04-14 01:25 PM)hamidhakami نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام. معرفی خوبی بود. در حال حاظر فقط دو مدل DIANA HIGH POWER و POINT رو تو مغازه برای فروش دیدم. که از مدل اولی 21 گرین تهیه کردم و نتیجه فوقالعاده خوبی هم ازش گرفتم. موردی که جالب بود اینکه این ساچمه با ساچمه باراکودا مچ هیچ فرقی نداره. چه از نظر شکل و ظاهر و چه از نظر وزن. بعضی وقتها فکر میکنم این یک تولید در دو بسته بندی است. البته از نظر قدمت اگه بخواهیم نظر بدیم HIGH POWER با همین بسته بندی و شکل و قیافه 35 سال پیش هم موجود بود. قیمتش هم دقیقا یادمه 20 ریال. اما الان باید 40 هزار تومان بابتش پول بدی. در کل یه ساچمه شکاری است با تخریب بالا.

با سلام
جناب حکمی از HIGH POWER روی چه اسلحه ایی استفاده میکردید ؟
مارادور و در حال حاظر at44 . واقعا هم روی هر دو اسلحه خوب جواب داد و هیچ فرقی با باراکودا مچ نداشت.
سلام چه تاپیک با اصالتیKhansariha (8)
دوستان من اوایل تابستان امسال از high power خریدم
نتیجش ابن بود که از فروش اسلحم منصرف شدم !!تو شرایط مزخرف(یعنی باد زیاد و گرمای شدید) برای امتحان بدون سیبل تو فاصله ای حدود ۱۰۰متر شاید هم بیشتر ایستاده تونستم متوجه شم که ۳تا تیرم نزدیک هم خورد بعد سریع خوابیدم با پایه صفرش کردم تو همون فاصله باورم نمیشد تونستن باهاش در نوشابه به راحتی با زوم7بزنم شاید 10بار این کار رو کردم....
به نظرم واسه فنری های با قدرت متوسط و بالا یکی از بهترین گزینه هاست
درضمن اسلحه ی من 52با فنر فابریک و نو بود
لینک مرجع