انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: اجزای داخلی و عملکرد ماشه مدل to5
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلا به همه.
با اجازه مدیران وکاربران این انجمن من این تاپیک رو درست کردم.جای این تاپیک خالی بود.
ماشه تفنگ من از نوعto5 است.ودیروز خراب شد هر جای این انجمن رو گشتم اطلاعات پراکنده بود چیز بدرد بخوری نبود که باعث شد من خودم دست به کار بشم.وبالاخره ماشه رو درست کردم.والان دیگه ماشه مدل TO5 رو فول شدم.
تجربه ای که من از این تاپیک دارم می دونم اکثر دوستان دارای سلاح های مارک دیانا هستند وچون از قدیم این تفنگ ها رو دارند اکثر مدل ماشه ان ها T05 هست.واگر خدایی نکرده در عملکرد ماشه تفنگشون مشکلی پیش اومد میتون به این تاپیک سری بزنند که به امید خدا مشکل ماشه حل بشه.
واز مدیران وکاربران این انجمن خواهش میکنم که تجربیاتشان را در مورد ماشه مدل T05 در این تاپیک برای حل مشکل از ما دریغ نکنند.
برای شروع.....

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام داداش میلاد...آقا کلا پرچم رو بردی بالاKhansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)...بهت تبریک میگم داداش.هم تاپیک جدیدت مبارک هم ماشه 05 جمع شدت مبارک...به افتخار داداش میلاد گلKhansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)................Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
آرش جان به نظرم ایرادی نداره برای ماشه تی 05 یه تاپیک مجزا داشته باشیم.به هر حال مطلبی هست که به درد دوستان زیادی می خوره و اگر همه تجربیاتشون رو بگن می تونه تاپیک جامعی بشه.Khansariha (8)

سلام دوستان این فیلم بستن ماشه T05 دیانا آموزش میده امیدوارم بدردتون بخوره
لینک مرجع