انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی بنجامین تریل ان پی نسل BENJAMIN TRAIL NP 2
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4
معرفی بنجامین تریل ان پی ورژن 2
BENJAMIN TRAIL NP 2

به نقل از:2014 SHOT Show
دوستان در اینجا به معرفی نسل دوم بنجامین تریل ان پی میپردازم و مطالب برگرفته از سایت : pyarmyd airدر نمایشگاه 2014 میباشد
به نقل ازآقای: tom gaylord
آن چیزی که در اولین نگاه به چشم میخورد تغییر در قنداق تفنگ وطرح استتاری ان است ولی این یک تغییر مهم حساب نمیشود مگر با دقت و تامل در آن که با بررسی بیشتر در مورد بنجامین نیترو پیستون 2 انجام میشود و مرا بسیار متعجب نمود
تصویر زیر اولین شمایل از تفنگ فوق را به شما نشان میدهد
شکل ظاهری
آیا این تفنگ فقط یک تغییر نمایشی از بنجامین تریل ان پی قبلی است ؟ یا تغییرات اساسی در بخشهای اصلی ان صورت گرفته است
[تصویر: 01-15-14-01-Nitro-Piston-2.jpg]

شدت صدا
با سایلنسر جدید طراحی شده توسط مهندس بخش طراحی کراسمن Jeff Hanson اسلحه بطور محسوسی بیصدا شده و این بوسیله بافلهای نسل 2 جدید این تفنگ ممکن میشود که بسیار کارآمد تر از نسل اول آن میباشد

[تصویر: 01-15-14-02-Nitro-Piston-2-baffles.jpg]
مسلح سازی
مسئله دیگری که به ان اشاره شده نیروی مسلح کردن اسلحه 10 lbs کاهش یافته است که در ظاهر خبر خوبی نیست!
در اسلحه های نیترو پیستونی یکی از مشکلات قدرت زیاد برای مسلح کردن ان است به عنوان مثال برای قدرت برابر در اسلحه فنری و نیترو پپیستونی عمومآ به 20 الی 30 درصد نیروی بیشتر مسلح سازی در نیترو پیستون نیاز است و این بدلیل ماهیت فشرده شدن گازها میباشد ولی باید عرض کنم که با تکیه بر تکنولوژی جدید نیتروپیستون این کاهش فشار در مسلح کردن بدون کاهش قدرت در اسلحه مقدور گردیده است و حتی قدرت آن از نسل قبلی بیشتر است

ماشه دو مرحله ای
یک اسلحه خوب حتمآ باید ماشه خوبی هم داشته باشد
مورد بعدی که باید به آن اشاره کنم ایجاد تغییراتی در ماشه دو مرحله ای اسلحه است در نسل قبل اکثرا با تعویض ماشه اصلی با ماشه های تیونینگی اقدام مینمودند ولی در اینجا نیزی به این کار نیست و ماشه ای نرم و دقیق در اختیار شماست که کششی ملایم و نرم دارد وباعث تیراندازی دقیق میشود

تیونینگ کارخانه ای !
مسئله بعدی که بسیار مورد توجه من قرار گرفت این است که تفنگ بسیار نرم است و این مورد از یک تفنگ نیترو پیستون بعید است زیرا اکثر این تفنگها دارای لگد قوی هستند و با بررسی بیشتر دلیل ان را در ایجاد تغییراتی که در پیستون اسلحه ایجاد شده یافتم
با نصب دکمه های ضد اصطکاک و لرزش گیر در بخش انتهایی پیستون که باعث حرکت نرمتر و بدون لغزش میشوند و قرار دادن قطعه لاستیکی ضربه گیر مابین واشر و بدنه اصلی پیستون که بطرز عالی شوک ناشی از ضربه نیترو پیستون قوی را به انتهای سیلندر خنثی مینماید کراسمن همانند تیونینگ کنندکان حرفه ای عمل نموده و به شما یک اسلحه تیون شده ارائه میدهد
[تصویر: 01-15-14-03-Nitro-Piston-2-buttons.jpg]
[تصویر: 01-15-14-04-Nitro-Piston-2-buffer1.jpg]
بعد از چند بار شلیک من آنرا بسیار دقیق یافتم و هر شلیک به هدف اصابت مینمود که برای تفنگی با این قدرت فاکتور خوبی است البته بکار بردن تکنولوژی های بروز در این تفنگ و عملکرد آن و اظهار نظر قطعی نیاز به زمان بیشتری دارد چون در فصل بهار (april) اماده عرضه به مشتریان می شود و پس از ارائه به دست مصرف کنندگان نتیجه نهایی اعمال تغییرات در آن پدیدار خواهد شد

2014 SHOT Show:
January 15, 2014 | Author B.B. Pelletier
by Tom Gaylord
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تقدیم به Khansariha (256)دوستان
خسته نباشی اقا بهروز ممنون خیلی مختصر و مفید بودKhansariha (215)Khansariha (215)Khansariha (215)
.
یا علیKhansariha (8)
سلام دوست عزیز قدرتش چند ژول است/ایا تو ایران ‍یدا میشه؟
(2014-05-10 06:17 PM)zoro نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوست عزیز قدرتش چند ژول است/ایا تو ایران ‍یدا میشه؟
دوست عزيز
در مورد قدرت در ريويو صحبتي از افزايش نشده و احتمالآ همان 32 ژول مانند نسل قبل باشد
ولي بدليل بهينه سازي در نسل دوم سيستم نيترو پيستون براي مسلح كردن تفنگ نياز به نيروي كمتري دارد
و زمان ورودش به بازار جهاني ماه april اعلان شده و هم اكنون در ماه may بسر ميبريم ويكماه از زمان فوق گذشته
و احتمالآ بتوانيد از نمايندگيهاي BENJAMIN در تهران سوال كنيد
سلام دوستان کسی قیمت این سلاح رو داره؟؟
(2014-07-13 07:17 PM)arminjeb نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان کسی قیمت این سلاح رو داره؟؟

سلام تقریبا 2100
سلام امروز پیش اقای کرم زاده دزفول بودم همین مارک بنجامین قنداق چوبی نیترو پیستون دسته دوم تمیز 1.750.000 میگفت
به صورت فابریک باید یک دوربین سنترپوینت 40*-9-3 اصل روش باشه و قیمت آکبندش با دوربین حدود 2100 هست که به نظر من ارزش خرید نداره
اره خیلی گرون میگفت.1400 به نظرم خوبه واسش.اصلا همه چیش گرونه. یه بسته تیر باراکودا 21 گرینی میگفت 80.
اصلا دقتش خوبه؟ کسی گروپی از این تفنگ از مسافت های مختلف باش نداره؟
یا علی.
با سلام خدمت دوستان من از نسل قبلش داشتم چند وقت پیش فروختم از لحاظ قدرت در حد خودش خوبه وهیچ کاهش قدرتی نداره از نظر دقت با ساچمه کراسمن وگامو پرو مچ هدف قابل قبولی داره فقط مشکل من با وزن زیادش بود که فروختم .البته واشر پیستونش عوض کردم وبجای اون از پکینگ استفاده کردم که خوب جواب داد.
صفحه ها: 1 2 3 4
لینک مرجع