انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی و بررسی Weihrauch HW57
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
دوستان سلام ، در رابطه با مدل های محبوب برند وایرخ در این بخش تایپیک وجود داره و برای دو مدل دقیق و مخصوص فیلد تارگت مدل 97 و 77 هم تایپیک ایجاد شده است. با این وجود چون خودم از مدل 57 این برند خوشم اومده بود و مدتی هم برای خریدش تلاش کردم و اطلاعاتی هر چند کم در رابطه با این سلاح بدست آوردم رو خواستم که بین دوستان تقسیم کنم. امیدوارم اساتید سایت و دوستانی که دارنده این مدل بوده و یا تجربه استفاده از اون رو داشته اند ، تجربیات و اطلاعات خودشون رو در این تایپیک قرار دهند. Khansariha (8)
صادق جان ما تاپیک این سلاح رو داریم:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Khansariha (8)Khansariha (8)
برای شروع یک بررسی کوتاه از این مدل در این جا قرار می دم :

Weihrauch HW57

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یک سلاح بادی با سیستم فنر پیستون ، لوله ثابت بوده و به وسیله اهرم زیرین مسلح می شود- Under lever - و با هدف تمرین هدف زنی و تیراندازی تفریحی تولید شده است. از نظر قدرت نیز در رده سلاح های با قدرت متوسط در میان فنر پیستون ها با قدرت حدود 15 ژول جای می گیرد.در دو کالیبر 4.5 (177.) و 5.5 (22.) تولید و عرضه شده است.

اطلاعات این سلاح در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
:
- طول کلی : 1020 میلیمتر
- طول لوله : 360 میلیمتر
- قابلیت نصب دوربین همانند مدل 80 وایرخ
- سایت نشانه روی با قابلیت تنظیم دقیق و همینطور سایت نشانه روی در نوک لوله مثل سری های 52 ، 54 دیانا
[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]
- وزن : 3.2 کیلوگرم
- سرعت شلیک در کالیبر 4.5 : 250 متر بر ثانیه
- سرعت شلیک در کالیبر 5.5 : 170 متر بر ثانیه
- دارای ماشه مسابقاتی Record
[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img][/align]
- قنداق چوب راش با سطوح شطرنجی در قبضه و بچه قنداق و جای گونه در هر دو طرف راست و چپ
- ضربه گیر کائوچویی در انتهای قنداق

عملکرد مسلح شدن آن در نوع خود جالب و دارای امنیت خوبی بوده بدین صورت که پس از کشیدن اهرم مسلح کننده به پایین یک قطعه که جای ساچمه گذاری در آن قرار دارد (خشاب) از قسمت انتهای سیلندر بالا آمده سپس دوباره اهرم را به طرف بالا کشیده و قفل می کنیم.
[/img]
ساچمه را در مخزن قرار داده و خشاب رو به پایین فشار می دهیم. سلاح آماده شلیک بوده و ماشه نیز به صورت اتوماتیک در حالت ضامن قرار می گیرد.
[/img]
به طور کلی این سلاح در رده خود دارای ضعف قابل تاملی نبوده و پایین بودن قدرت آن نیز بنا بر سنت وایرخ و هدف تولید برای تمرین هدفزنی و تیراندازی تفریحی قابل توجیه می باشد. البته سایت نشانه روی انتهای لوله آن می توانست از این نیز بهتر باشد.
چند مورد عکس :
[align=center][img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]
[/img]
[/img]
نقشه فنی قطعات :
[/img]

(2013-10-29 03:39 PM)Don Corleone نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
صادق جان ما تاپیک این سلاح رو داریم:

Khansariha (8)Khansariha (8)
امین عزیز ، البته این تایپیک رو تا حدودی فراموش کرده بودم و چون اختصاصی برای این مدل تعریف نشده ، اگر صلاح ببینید این تایپیک در همین بخش فنری های وایرخ بمونه ، اگه نه پست ها رو انتقال بدم به اون تایپیک ؟
در هر صورت نیت معرفی مدل 57 به صورت اختصاصی بود و چون سلاح کمیاب و کمتر استفاده شده ای توسط دوستان انجمن بودش اطلاعات زیادی دربارش وجود نداره. همینطور در شهرهایی که موردی ازش بوده کالیبر 5.5 بوده که در رده قدرتی این سلاح سرعت شلیک مناسبی نداره _175 متر بر ثانیه در دهانه لوله_
با تشکر از تذکر شما Khansariha (8)
صادق جان فکر کنم پست امین جان رو ندیدید.با توجه به این که تاپیک این تفنگ در لینک گذاشته شده موجوده در صورت امکان این پست بسیار خوب رو انتقال بدین به اونجا.ممنونم.Khansariha (8)
دو ویدئو برای آشنایی با سیستم لود سلاح و شلیک به هدف :

سلام و درود Khansariha (8)
من هم فكر مي كنم اقا صادق اصلا متوجه نشده . از بس هوش و حواسش به اين تفنگ هست . Khansariha (267) خخخخ
آرش جان دقیقا ، آخه ما بعدش مجذوب یه دلربای دیگه شدیم که هنوز موفق به رسیدن به اون زیباروی نشده ایم Khansariha (399) ، ولی خوب این مدل رو هنوز فراموش نکردم .
دکتر و امین عزیز من پست رو تو اون تایپیک قبلی با کمی اصلاح دوباره ایجاد کردم ، لطفا این تایپیک رو منهدم کنید اگه نه تا آخر شب خودم منهدم میشم Khansariha (219)
ممنون از آقا صادق برای انتقال مطالبشان Khansariha (8)
بدلیل موازی بودن تاپیک بسته میشود.
لینک مرجع