انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجهیزات جانبی سلاح
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4
[تصویر: FX_sikte.jpg]

دوستان این دوربین من یک پیچ داره برای روشن شدن چراغ میخواستم بدونم میتونم از این گیره های بزرگتر برای پیچوندن راحت تر(خیلی سفته)استفاده کنم؟(جدا موجوده؟)
ممنون
(2011-08-27 04:04 AM)persiankiller نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[تصویر: FX_sikte.jpg]

دوستان این دوربین من یک پیچ داره برای روشن شدن چراغ میخواستم بدونم میتونم از این گیره های بزرگتر برای پیچوندن راحت تر(خیلی سفته)استفاده کنم؟(جدا موجوده؟)
ممنون

علي جان
اون قطعه براي چراغ نيست اون مربوط به پارالكس هست و براي دوربينهائي كه پارالكس از بغل هستند استفاده ميشه
البته اون قطعه بزرگ فقط در بعضی دوربینها قابل نصبه که معمولا با خود دوربین میاد
با سلام

از دوستان کسی در مورد جعبه های فلزی حمل سلاح بادی (دیانا 52) اطلاعاتی داره که از کجا و به چه قیمتی می شه تهیه کرد؟ همینطور در مورد ساچمه جمع کن (pellet trap). چون روز پنجشنبه هرچی فردوسی رو زیر و رو کردم چیزی پیدا نکردم.

ممنون از اظهارنظر دوستان
(2011-10-07 11:42 PM)mza1381 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام

از دوستان کسی در مورد جعبه های فلزی حمل سلاح بادی (دیانا 52) اطلاعاتی داره که از کجا و به چه قیمتی می شه تهیه کرد؟ همینطور در مورد ساچمه جمع کن (pellet trap). چون روز پنجشنبه هرچی فردوسی رو زیر و رو کردم چیزی پیدا نکردم.

ممنون از اظهارنظر دوستان

با سلام

آقايون
بنده همچنان منتظر پاسخهاي محبت آميز دوستان هستم. اگه لطف كنيد جواب بديد ممنون مي شم. چون مي خوام يه ارزيابي بكنم ببينم اگه به لحاظ هزينه مقرون به صرفه باشه خودم انشاءا... دست بكار بشم و درست كنم. از نظرات پيشنهادي عزيزان هم استقبال مي كنم.

با تشكر
خودت بسازی بهتره اول طراحی کن بعد همون جوری که میخوای بسازش
سلام
دوستان به نظرتون امکان تهیه فنری در حد فنر تیتان داخل کشور هست یا نه و اگر امکانش وجود داره کجا میتونن این کار رو انجام بدن.
یا حداقل فنری با ضخامت مفتولی بیشتر برای قدرت بیشتر بسازن .
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
(2011-10-08 12:54 PM)mza1381 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2011-10-07 11:42 PM)mza1381 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام

ممنون از اظهارنظر دوستان

با سلام

آقايون
بنده همچنان منتظر پاسخهاي محبت آميز دوستان هستم. اگه لطف كنيد جواب بديد ممنون مي شم. چون مي خوام يه ارزيابي بكنم ببينم اگه به لحاظ هزينه مقرون به صرفه باشه خودم انشاءا... دست بكار بشم و درست كنم. از نظرات پيشنهادي عزيزان هم استقبال مي كنم.

با تشكر

سلام دوست عزیز جعبه های مد نظر شما در شکل و سایز های مختلفی وجود داره ولی عموما برای سلاح شکاری سا بادیهای سالنی استفاده میشه حدود قیمت از 45000 تومن به بالا وجود داره . شرکت زوبین برای سلاح های سالنی وارد کرده و میتونی یه قیمت ازشون بگیری
اما درکل بصرفه نیست و مشکلی که بنظر من داره اینه که تفنگ داخلش فیت نمیشه و بازی میکنه که ممکنه در اثر همین تکونها اگه شدید باشه دوربین از تنظیم خارج بشه مشکل بعدیشون حجم و وزن زیادشونه چون بدرد شکار و حمل نمیخوره
مخلصیم Khansariha (48)Khansariha (8)
(2011-10-09 11:27 AM)mmdsniper نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
دوستان به نظرتون امکان تهیه فنری در حد فنر تیتان داخل کشور هست یا نه و اگر امکانش وجود داره کجا میتونن این کار رو انجام بدن.

سلام دوست عزیز
فکر نکنم فنری مثل تیتان گیر بیاد چون
1. اکثر کسانی که در کشور فنر میپیچن جنس و الیاژ خوب ندارن و این بزرگترین مشکله
2. فنرهای وارداتی جهت مصارف خاص تهیه میشن که اگه جنس خوبم بشه پیدا کرد ابعادش بدرد تفنگ نمیخوره
3. فنر ضخیمتر ممکنه قدرت رو افزایش بده ولی استحلاک رو خیلی زیاد میکنه و دقت رو خیلی کم میکنه چون لگد خیلی زیاد میشه فنر تیتان درسته قدرت رو زیاد میکنه ولی بهترین حسنش نرمتر کردن سلاحه که بخاطر الیاژیه که دارهKhansariha (48)Khansariha (8)
مخلصیم
(2011-10-09 11:27 AM)mmdsniper نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
mmdsniper جان امیدوارم زودتر بدستت برسه Khansariha (256)
راستی از راه خرید اینترنتی هم میتونید تهیه کنید Khansariha (214)
چرا این سایتهای واسط ایرانی را دوستان چک نمیکنند شاید راحت بشه فنر تیتان ازشون خرید Khansariha (256)
علی جان با این سایت های واسطه آشنایی نداریم . اگر ممکنه چند تا را معرفی کنید.Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
صفحه ها: 1 2 3 4
لینک مرجع