انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: مراکز شارژ سیلندر هوا در هر استان .
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4
(2015-08-09 07:51 PM)adak نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود
کرمانشاه اگه ادرسی دارید به بنده هم اعلام فرمایید
ممنون

سلام ..تو کرمانشاه جایی برا شارژ کپسول نیست متاسفانه ..آتش نشانی بیشتر از،150 بار نمیزنه که اون هم بدرد نمیخوره
چقدر بچه های مازندران کم کارن در این بخش مهم ! Khansariha (367)
سلام
همدان جایی سراغ دارید برای پر کردن کپسول
(2015-08-24 08:14 AM)mehdigorji نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چقدر بچه های مازندران کم کارن در این بخش مهم ! Khansariha (367)

ساری اتش نشانی تو خیابون ملا مجدین شارج میکنه
کرج جایی هست دوستان بدونن؟
با سلام خدمت دوستان عزیز
میخواستم ببینم در محدوده چالوس - نوشهر جایی برا شارژ کپسول سراغ دارند ؟Khansariha (8)
در شهر ما شیراز 4 نقطه هستند که شارژ کپسول های پی سی پی رو انجام میدن. اول آقای واعضی آتشنشانی پل حر
دوم ابوقداره. سوم سمت گویوم آقای موسوی و چهارم جایی که خودم مراجعه میکنم سمت شهرک مطهری و پانصد دستگاه هست جناب گریمی که ویزیت کارتشون اینجا میزارم
[تصویر: KARIMI.jpg]
آقای کریمی تا 370 بار امکان شارژ کپسول ها رو دارند. وفقط یکپار با اصرار برای من تا 370 بار شارژ کرد. چون کپسوم دراگر و اولین شارژش بود .
صفحه ها: 1 2 3 4
لینک مرجع