انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: آموزش تک تیر انداز (SNIPER)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4
با سلام. دوست گرامی آقا لطفا یه مقدار تو لحن گرفتار و نوشته هات دقت کن و محیط سایت رو با جای دیگه اشتباه نگیر. چون اینجا جای گفتن این مطالب نیست. لطفا یه مقدار رعایت کن. ممنون ازتون.
(2014-03-02 05:29 PM)royall نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)دوستان سو تفاهم شده

نه بابا دوست عزیزم (royal ) چیزی نیست ما فقط داریم اختلاد میکنیم . راند سوم شروع شد خخخخخخخ .
(2014-03-01 01:51 AM)کوهنورد نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام:
دوستان ، اصلا نمیخوام حرف نا امید کننده ای بزنم ، ولی فکر کرده اید اگر در این حال ( که دوستمون توضیح دادن ) دیده شوید سر از زندان اوین در میاورید ؟ با یک تفنگ زهوار دررفته بادی که دیده میشوید باید به صد نفر اعم از نیروی انتظامی ، بسیج ،سپاهی ، لباس شخصی های بی سیم بدست و.......................... جواب پس بدهید وای به حال اینکه در حال تمرین تاکتیکی دیده شوید !!!!!جالبتر میشه وقتی که از دهان ادم بیرون بپره که : داشتم اموزشهای سایتمون رو تمرین میکردم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ایکاش جایی برای اینگونه تمرینات وجود داشت . در هر صورت خواهشا دردسر درست نکنید

با سلام به همه دوستان و ممنون از این تاپیک خوب
منظور دوستمون این هست که انجام فعالیتهای نظامی و مربوط به عملیات نظامی شامل تمرین رزم انفرادی , تمرین استتار , تیراندازی به ماکت انسان یا تصویر صورت, تمرین ساخت سنگر خاکی, حمل و استفاده از کارد سنگری و ...ممنوع می باشد و اگر شما در حین این تمرینات دیده بشید باید جوابگو باشید پس اینگونه تمرینات و هر جایی انجام ندید

خب در مورد تک تیرانداز
بغیر از مواردی که ذکر شد دوست داشتم این موارد و در مورد پایه فعالیت تک تیراندازان براتون بگم
تک تیراندازان از نظر زندگی در هر شرایطی بسیار تمرین میکنند. همه چیز میخورند. چیزهایی که حتی نمیتونید تصور کنید
آگاهی کامل به علوم پزشکی و امداد دارند و خواص گیاهان دارویی و خاصیتهای موجود در حشرات و کرمها و ... را میدانند
دوره تکاوری (مقدمه دوره رنجری) را بعنوان بخش اولیه تمرینات میگذرانند که تا آخر عمر تک تیراندازیشون این تمرینات ادامه پیدا میکنه و این تمرینات در مناطق سه گانه (کویر و بیابان - کوهستان - جلگه و جنگل) در تمام فصول بصورت نا منظم انجام میگیرد
دوره تکاوری به زندگی در شرایط سخت گفته میشه و شامل تمام مواردی هست که به شما کمک میکنه تا در شرایط سخت علاوه بر زندگی و زنده ماندن بتوانید براحتی فعالیت کنید
هر کدام از این بخشها کلی مباحث داره که اگر دوستان تمایل داشتن کمی توضیحات بیشتر میدم
ببخشید خیلی پر حرفی کردم
آقا عارف درابتدا تاپیک خوبی را برپا کردید و فکر میکنم حیفه که بسمت مسائل سبک و طنز منحرف شود در ضمن به گفته و تذکر همکاران ما نیز توجه بیشتری کنید. ممنونم Khansariha (8)
(2014-03-02 08:01 PM)ALIANA-54-T06 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا عارف درابتدا تاپیک خوبی را برپا کردید و فکر میکنم حیفه که بسمت مسائل سبک و طنز منحرف شود در ضمن به گفته و تذکر همکاران ما نیز توجه بیشتری کنید. ممنونم Khansariha (8)

سلام
درسته یکم از موضوع تاپیک زدیم جاده خاکی شرمنده ... Khansariha (226)
از اقایا ALIANA /hamidhakami/ کوهنورد عزیز معذر
ت میخوام . Khansariha (290)Khansariha (290)Khansariha (290)
تاپیک بسیار عالی وپرباریه منکه لذت بردم دست مریزاد
تمامی تک تیراندازهای حرفه ای از فشنگهای دست ساز خودشون با وسواس خاصی بهره میبرن وخیلی هم روی این قضیه تاکید دارن
در اون خاطره ای که ذکر شده بود تک تیرانداز عراقی با توجه به ستاره ها اهدافو میزد یه خاطره یادم اومد بد نیست بگم یه روز با چند تا از دوستان که یکیشون تک تیرانداز بود با کلاشینکف تصمیم گرفتیم یه پوکه فشنگو یه نفر ورداره شروع به قدم زدن کنه تا جایی که دیدن پوکه خیلی سخت بشه سپس اونو بزاره روی زمین وبقیه بزنن هیچ دوربینی هم استفاده نمیشد بعد از استقرار پوکه میزدیم انقد کوچیک بود که تقریبا اصلا دیده نمیشد هر چی زدیم نخورد فقط همون دوستمون دو بار زدش ازش سوال کردم چجوری میزنی بهم گفت شما هدفو بعد از استقرار دنبالش میگردین تا پیداش کنین اما من اون نقطیه ای رو که طرف دست گذاشت میگیرم وبه پوکه کاری ندارم یعنی یه تصویر مجازی از پوکه جای دست طرف توی ذهنم مجسم میکنم البته هر نفر یک خشاب زدیم تا دوستمون دوبار زد منم تمرین زیادی روی این قضیه کردم ابتدا اجسامی رو باید حول وحوش هدف قرار داد وبا توجه به اون اجسام ومحل استقرار هدف از اجسام باید در نظر گرفته شه بعد اقدام به تیراندازی ،البته ببخشید اگه به بیراهه رفتم شاید خارج از تاپیک حرف زدم چون اینجا اموزش اسنایپریه نه خاطره تعریف کردن ما هم نمیتونیم جلوی خودمونو بگیرم مرتب تذکر میشنویم دیگه ترس برداشتم
نظر من برای کسی که علاقمند به تکنیکهای تیراندازی به صورت آماتور و تفریحی

داره بهترین کار یک سیبل کاغذی حیوانات و استفاده از تفنگ فنری هستش باز

تاکیید میکنم فقط تفنگ فنری و ترجیحا نوع قوی و مگنوم چون تفنگهای واقعی

اسنایپر حتما دارای لگد هستند وتمرین با تفنگهای فنری یک شبیه سازی برای

وتمرین برای قرارگرفتن در فضای واقعی واستفاده از اسنایپر های حقیقی هست

تفنگهای وپنوماتیک به علت نداشتن لگد واصطلاحا اسپره کردن ساچمه گزینه

مناسبی برای این تمرین وآشنایی با حال هوا وفضای تک تیراندازی نیست.
سلام. دوستان یک مقوا اغشته به شربت تو فواصل ۱۰ تا ۱۵ متری بزارید از مگسها بعنوان تارگت استفاده کنید، تو فصل گرما هستیم و مگس فراونه . هر مگس یک ثانیه بی حرکت میشه تمرین کنید با دو چشم باز شلیک کنید، این هم نمرینه سرعته هم دقت هم کسی ببینه از برادرا گیر نمیده.Khansariha (256)
صفحه ها: 1 2 3 4
لینک مرجع