انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: ساخت آسان دارت بادی
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
سلام، منم امروز یدونه ساختم، واقعا از قدرت نفوذ و بردش متعجب شدم انتظار داشتم کمتر باشه. اصلا اسباب بازی نیست! تازه واسه من طولش کوتاهه، حدودا 45 سانت، ولی قطر نسبتا کمی داره. انگشت اشارم کامل توش نمیره. از دسته طی استفاده کردم Khansariha (6)
سلام دوستان.این یک روش برای ساخت پرتابه.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فقط دو تا مشکل هست.1=بعد از چند بار استفاده امکان داره میله باریک از بین کاموا در بره که باید قبلش با چسب قطری چسبودش بعد نخ پیچش کرد.
2=توی لوله نباید هیچگونه زبری داشته باشه وگرنه از سرعت پرتابه کم میشه.
مزایا.1=کاملا درزگیری میکنه و از حداکثر هوا برای سرعت گیری استفاده میکنه.
2=فکر کنم پرتابه دقت بیشتری داشته باشه.
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
اینم 2 عکس از فوکی بارا های من برای یکی از اعضا سایت که ادم را بعضی مواقع کچل میکنه(اصلا منظورم اقا روح الله(حمدو) نیستا!!!)خخخخخ
بلند تر جنس الومینیوم و قطر 8 میلیمتر و طول 90 سانت و کوچیکی قطر 1.8 سانت و طول 50 سانت با لوله پلاستیکی،البته خود 100% معلومه کدوم دقت و افت تیر کمتری داره.Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)
[تصویر: 13793167851.jpg]
اینم مقایسه تیر هاش.بزرگه سوزن جوالدوز و کوچیکه سوزن ته گرد.
[تصویر: 13793167852.jpg]
موفق باشینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
(2013-09-18 05:14 AM)MAX نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون از عکس ها.بنظرت سوزن ته گرد سبک نیست؟Khansariha (8)
چرا اتفاقا خیلی سبک هست باعث شده نفوز کمی داشته باشه،اما برای تیر زیاد جایگذین مناسبی براش ندارم،البته این نکته را هم ذکر کنم که این دقیقا مثل پی سی پی ها میمانه و لوله شروود بال و یا سایلنسر روی صداش خیلی تاثیر داره.Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)
موفق باشینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
برای تیر از پرچ استفاده کن محراب جان....فکنم بهتر جواب بده....البته باید شش هاتو تقویت کنی :))))))))
اینجا چه خبره!!! آدم فکر میکنه رفته تاپیک قبایل زامبیKhansariha (256)
آقا این تفنگهای گردن کلفتتون کم بود که حالا با دارت افتادید به جون زبون بسته ها.لطفا به هیچ عنوان حتی تست هم نکنید.مطمئنن توان کافی برای شکار نداره فقط موجب زجر کش کردن حیوون میشه.
ولی خدایی چه حالی میداد جویدن کاغذ و گوله کردنش با تف و با زبون گذاشتنش تو لول خودکار و زدن پشت گوش بچه مثبت هایی که ردیفهای جلو مینشستن.هی روزگار یادش بخیر
سلام
آقا عجب قدرتی داره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!​!!!Khansariha (272)Khansariha (272)Khansariha (272)Khansariha (272)Khansariha (272)Khansariha (272)Khansariha (272)Khansariha (272)Khansariha (272)
(2013-09-21 01:55 PM)whitewolf نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
آقا عجب قدرتی داره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!​!!!Khansariha (272)Khansariha (272)Khansariha (272)Khansariha (272)Khansariha (272)Khansariha (272)Khansariha (272)Khansariha (272)Khansariha (272)

سلام
آره قدرت نفوذش خیلی زیاده من دارت رو با پره دوچرخه درست کردم شلیک که میکنم 6 میلیمتر تو تخته ام دی اف فرو میره طوری که مجبورم با انبردست دارت رو بکشم بیرون واقعا سلاح خطرناکیه
فقط خواهشن اگه این سلاح رو دادید بچه ها امتحان کنن حتما بعد از استفاده کردن , تیر یا همون دارتش رو دور از دسترس قرار بدین تا خدای ناکرده اتفاقی رخ نده حتما جدی بگیرید ممنون
سلام من با سوزن های خیاطی کلفت بطول10 سانت درست کردم خیلی خوب دراومد من با لوله ی سبز 32 اینچ فوکی پارای خودم رو درست کردم خیلی هم خوب شده و دقیق میزنه طول فوکی من 0.5 متر هستKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (219)Khansariha (48)
(2013-09-24 11:07 AM)MAX نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این تیرشه که وقتی به دیوار گچی زدم چون کاملا عمود روبروی دیوار نبودم کج شد.حدود1cmدر دیوار رفت.حالا معلوم نیست قدرتش اینقدر بالاست که تیر را کج کرده یا میله تیر نرم بوده.Khansariha (226)
اقا روح الله تیرتون انگار نرم بوده!!!
چون فوکی بارای کالیبر 1.8 سانتی با لوله 50 حداقل 2 سانت توی گچ نفوز میکنه،شما هم از سوزن جوالدوز استفاده کن و هم وزن تیرت را یکم سنگین تر کن و بدنش را اگه توانستی از کاغذ محکم تر(مثل کاغذ گلاسه های ضخیم)استفاده کن تا قدرتش بیشتر بشه.و همچنین یکم مخروطیش را کشیده تر درست کنKhansariha (256)
موفق باشیKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
لینک مرجع