انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: عکس طبیعت گردی اعضا
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5
دوست عزیز به این میگن LED نه لامپ زنون!

لامپای زنون این شکلی هستن:
[تصویر: XENON-BULB.jpg]
[/quote]

امیر جون شما مطمئن هستید ، آخه من از این جور مدلها خیلی داشتم از 6 تومن تا 50 تومنی شون رو ، و همه شون رو هم فروشنده ها به اسم زنون به من میدادند.
ال ای دی نورش سفید هست ولی نور این ها بیشتر به رنگ زرد می خوره دقیقاً عین فلش سر خود دوربین
(2013-08-17 04:00 PM)Sagheb نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امیر جون شما مطمئن هستید ، آخه من از این جور مدلها خیلی داشتم از 6 تومن تا 50 تومنی شون رو ، و همه شون رو هم فروشنده ها به اسم زنون به من میدادند.
ال ای دی نورش سفید هست ولی نور این ها بیشتر به رنگ زرد می خوره دقیقاً عین فلش سر خود دوربین
بله اقا ثاقب.
منم تایید میکنم که اینا فقط پاور ال ای دی هستن و به شدت هم داغ میکنند(باید براشون هدسینگ گذاشته باشه)و اون فروشنده ها هم بی انصاف بودن و دروغ گفتن.Khansariha (367)
من یک سال پیش چراق قوه پلیس اصل گرفتم با شارژر و باطری 29 هزار تومن و چند ماه پیش شده بود 40 تومن.
[تصویر: 13725829481.jpg]
خدا میدونه چه قیمتی به شما انداختن،اما همون موقع که من داشتم میخریدم مدل مال شما را هم داشتن(بازم پلیس اصل،نه این چینی های درجه 10)و قیمتش 8 تومن بود.
مدل خودم هم تا 200،300 متری را توی الودگی نوری شب های تهران چک کردم و روی ساختمان ها معلوم بود(با این که چراغ های اتوبان بغل دستمون بود)و مال من فقط توش یک پاور ال ای دی 3 وات وجود داره.
موفق باشینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
برد این نمونه هم 1 کیلومتر گفته شده و حالت صرفه جویی انرژی هم داره.Khansariha (226)
منم تازه خریدم دقیقا مثل یکی شمارو از مشهد54تومن.Khansariha (367).اون درجه ی سبزه هم میچرخه و زونشه.از من هم شارجی هم باطریواز یکی آقا ثاقب هم 1سال پیش گرفتم از زاهدان.4 تومن.
آقا محراب عجب حرفی زدی !!!!!!! Khansariha (290)Khansariha (290)Khansariha (290)
ولی خوش بختانه من کلک رشتی زدم و بیشر اون چراغ ها رو بصورت کلی از بانه به قیمت کاملاً مفت گرفته بودم
و این جا بین آشناها و دوستان فروختم ، این مدل هم بانه گرفته بودم به قیمت 2000 یا 2500 البته تکی نبودن و یه 50 تای می شدند.بگذریم
الان قوی ترین چراغی که تو بازار پیدا میشه چی هست ؟
(2013-08-17 04:00 PM)Sagheb نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بله داداش
بعضی از فروشنده ها یا خودشون حالیشون نیست زنون چیه یا مردم رو نادون فرض گرفتن بیشتر هم به خاطر بازار گرمی و مخ زدن مشتری این حرفا رو میزنند...

این هم یک نمونه چراغ دستی(نورافکن) که با کیت زنون و لنزو رفلکتور کاسه چراغ کمری به صورت سرهم بندی ساخته بودم!! خخخخKhansariha (256)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا کارت حرف نداره فقت یدونه سوال دارم ازت (( آره جون خودت تو ُ یه سوال پرسیدن )) خ خ Khansariha (219)

امیر جون این نور افکن شما با چه ولتاژی کار می کنه ؟
منبع تغزیش چی هست و برقش چطوری تامین میشه ؟
حد اکثر چند ساعت می تونه روشن بمونه ؟
قابلیت شار کردن هم داره ؟
لامپش رو از کجا گیر آوردی ؟
چقدر هزینه کردی ؟
من چقد سوال پیچت میکنم Khansariha (214)

آقا جریا اون 23000 ولت چیه ؟ Khansariha (330)

(2013-08-17 11:22 PM)Sagheb نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا کارت حرف نداره فقت یدونه سوال دارم ازت (( آره جون خودت تو ُ یه سوال پرسیدن )) خ خ Khansariha (219)

امیر جون این نور افکن شما با چه ولتاژی کار می کنه ؟
منبع تغزیش چی هست و برقش چطوری تامین میشه ؟
حد اکثر چند ساعت می تونه روشن بمونه ؟
قابلیت شار کردن هم داره ؟
لامپش رو از کجا گیر آوردی ؟
چقدر هزینه کردی ؟
من چقد سوال پیچت میکنم Khansariha (214)

آقا جریا اون 23000 ولت چیه ؟ Khansariha (330)

ولتاژ 12
منبع تغذیه برق باطری ماشین هست که به منظور شب گردی و شکار از داخل ماشین سرهمش کرده بودم
لامپش همون کیت زنون ماشین هست که از قبل داشتم
سال 88 خریدم جفت 70 تومن الان نمیدونم چقدره! اون کاسه رفلکتور و عدسی هم از داخل یه چراغ شکسته تویوتا کمری باز کردم..

جریا اون 23000 ولت چیه ؟
لامپای زنون با ولتاژ بالا کار میکنن که برا تغذیش از یه نوع مدار و ترانس استفاده میشه.
Khansariha (8)

این هم چند تا ازچراغهای من.
1-سوخت:نفت.بنزین.گازوییل
ساخت آلمان.فکر کنم 40 سالس قدمت داشته باشه. نکته جالبش اینه که در هردقیقه 1سی سی مصرف نفت داره ومثل پیک نیک با حرارت بالا پر فشار کار میکنه.هیچ بادی تا حالا نتونسته خاموشش کنهKhansariha (219)کتری آب 1.2 لیتری رو تا 3دقیقه در زمستان جوش میاره. فقط روشن کردنش 2دقیقه زمان میبره که با دودکش ابدایی که کنارشه تو باد هم راحت با یک در الکل روشن میشه.
2-سوخت:نفت.بنزین.گازوییل.گاز
در سفر چین خریداری شده.منبع وتلمبه سوخت مایعش الان نزدیک قله دماونده.امانت دادم به دوستان.دعا کنید سایه چتر دوستان رو سرش نمونه.2سال پیش به تومان ایران 27000 تومن دراومد.
3-اولین چراغی که خریدم.سوختش گازه.فندک داره وساخت ژاپنه.
سال 73 و8000 تومن خریدم البته با 3تا گپسول قابل شارژ
4-کوپل شارژ گاز کوآ که با گاز 11کیلویی پرسی وبوتان کار شارژ رو انجام میده. البته این مجانی پام دراومد.یعنی یارو چینیه یادش رفت حساب کنه.ایشالله پولدار شدیم رفتیم حساب میکنیم.به پول ایران حدود 4000تومن بود.
سلام و ارادت فراوانKhansariha (8)
کوله پشتی نظامی آلمانی با قدمت چند ده سال ، جنس ضد آب وفوق العاده محکم دارای سگک های فلزی عالی و با تحمل وزن بسیار خوب حداکثر ظرفیت آن در حدود 60 لیتر ودارای یک جیب داخلی و دو جیب در طرفین ویک جیب در جلو می باشد و کاملا با فانوسقه به بدن محکم میشود این کوله پشتی در بازار کنونی بین 40 هزار تا 80 هزار تومان به فروش میرسد. دوستان توجه داشته باشند که این کوله زمخت و خشن بوده و حمل آن به راحتی کوله های کوهنوردی نمی باشد
[تصویر: 13773814741.jpg]

[تصویر: 13773814752.jpg]
گالن حمل بنزین ، نظامی ساخت آمریکا که بر روی آن سال ساخت 1976 و عبارت BSC CPWحک شده درب آن دارای واشر چرمی( که تا چند سال پیش کار میداد )بوده و کاملا چفت می شود . مناسب حمل سوخت اضافه برای شکار وآفرود
[تصویر: 13773814753.jpg]
دستگیره ان دارای سه دسته می باشد که قابلیت حمل دستی هم برای یک نفر به تنهایی وهم برای دو نفر را دارد

[تصویر: 13773814754.jpg]
مدل پلاستیک محکم این گالن ها نیز اکنون در بازار گمرک تهران به قیمت حدود 130هزار تومان موجود است .
صفحه ها: 1 2 3 4 5
لینک مرجع