انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: ماهیان دریای خزر
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2
سلام خدمت دوستان عزیز.جای این موضوع واقعأ خالی بود.
به زودی تمام ماهی های دریای خزر رو با تصویر برای شما عزیزان معرفی خواهم کرد.هر چند بسیاری از شما دوستان در این مقوله شناخت بالای دارید ولی خوب شاید بعضی گونه های این ماهی نا شناخته باشه برای دوستان که در این تاپیک باهاش آشنا بشن.
سلام مجدد به دوستان.در اين پست فعلا تصاوير ماهيان خزري رو قرار ميدم.اگه خدا بخواد توضيح در مورد هر ماهي رو به زودي قرار ميدم.
[تصویر: 32.jpg]
[تصویر: 9.jpg]
[تصویر: image002.jpg]
[تصویر: image003.jpg]
[تصویر: image004.jpg]
[تصویر: image005.jpg]
[تصویر: image006.jpg]
[تصویر: image007.jpg]
[تصویر: Copy_of_image038.jpg]
[تصویر: Copy_of_image041.jpg]
[تصویر: image008.jpg]
[تصویر: image009.jpg]
[تصویر: image010.jpg]
[تصویر: image011.jpg]
[تصویر: image012.jpg]
[تصویر: image014.jpg]
[تصویر: image015.jpg]
[تصویر: image016.jpg]
[تصویر: image017.jpg]
[تصویر: image018.jpg]
20 تصوير بعدي كه توي پست جا نشد رو به زودي زود قرار ميدم.
مخلص همه دوستان
اين هم بقيه تصاوير:
[تصویر: image019.jpg]
[تصویر: image020.jpg]
[تصویر: image022.jpg]
[تصویر: image023.jpg]
[تصویر: image025.jpg]
[تصویر: image026.jpg]
[تصویر: image028.jpg]
[تصویر: image029.jpg]
[تصویر: image031.jpg]
[تصویر: image032.jpg]
[تصویر: image033.jpg]
[تصویر: image034.jpg]
[تصویر: image035.jpg]
[تصویر: image036.jpg]
[تصویر: image038.jpg]
[تصویر: image039.jpg]
[تصویر: image040.jpg]
[تصویر: image041.jpg]
مخلص دوستان.
دوست عزیز واقعأ عالی بود دست شما درد نکنه میتونید منبع این عکسهارو ذکر کنی که اگه کتاب یا سایت هست دوستان بهتر آشنا بشن و استفاده کنن
دادا این عکسها از کتاب مرجع کامل ماهیگیری در ایران هستش
حامد جون عالی بودنKhansariha (256)
سلام و تشکر از ایجاد این تایپیک توسط آقا حامد ، البته همانطور که کاربر hellboy گفتن مرجع عکس های شما دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هست.
و اما یک نکته در رابطه با ماهی 3 خاره و 9 خاره ، ماهی 9 خاره بومی خزر و بیشتر در جنوب دریای خزر و همینطور جنوب شرقی دریای خزر تالاب گمیشان و البته تالاب انزلی دیده می شود. تخم ریزی آن در دهانه ولگا هست.
[تصویر: pungitius_pungitius04.jpg]
ولی ماهی 3 خاره یک ماهی غیر بومی بوده و بیشتر اهمیت آن برای پژوهشگران از نقط نظر رفتارشناسی بوده و اثرات مثبت یا منفی آن بر اکوسیستم منطقه مطالعه نشده است.
[تصویر: 0002.jpeg]
[تصویر: 0027.jpeg]
با سلام مجدد خدمت دوستان.با تشکر از تشکرهای دلگرم کننده ی شما.راستش من این تصاویر رو از سایتmahigiran.com دانلود کرده بودم و گفتم اگه بخوام برای هر ماهی جدا جدا توضیح بنویسم خیلی طول میکشه تا کامل بشه.پس گفتم تا برای شروع یه نگاه کلی نسبت به ماهیانی که باید معرفی بشن داشته باشیم تا هم دوستان بتونن در کامل کردن این تاپیک نقش داشته باشن و هم کار سریع تر پیش بره.
مخلص همه دوستان.
والا هر کسی یک سلیقه ای داره ولی من با تمام تعاریفی که از ماهی سفید خزر میشه،ماهی کفال رو در بین ماهیان استخوانی بیشتر دوست دارم وبعد از اون هم قزل آلا
اوزون برون و تاس ماهی وفیل ماهی هم لذت خودشو داره ه ه هKhansariha (48)
Khansariha (256)
سلام
آقای گیله مرد عزیز تموم شد گونه های ماهی های دریای خزر ؟ همینا بودن ؟ لطفا" ادامه بدین دوستان ، ممنون میشم
Khansariha (256)
صفحه ها: 1 2
لینک مرجع