انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: گامو سوکوم 1250
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3
با سلام خدمت دوستان.چند روز پیش فردوسی بودم که چشمم به گامو مدل سوکوم 1250 خورد.
فکر کردم که خالی از لطف نباشه اگر اساتید محبت کنن و اطلاعاتشونو در این زمینه بدن.
با تشکر
با سلام
از آنجایی که این مدل دقیقاً عین هانتر 1250 هست و فقط در نوع قنداق تفاوت داره(مال هانتر چوبیه ولی مال این قنداق نوع سوکوم هست) پیشنهاد میکنم از همون تاپیک هانتر 1250 استفاده کنید.
Air Gun Socom 1250
AirRifle GAmo Socom 1250

تفنگ بادی گامو
تفنگ بادی گامو سوکوم 1250
ظاهری زیبا در کنار قدرتی خیره کننده این سلاح را به انتخابی برای هر نوع شکار تبدیل نموده

طراحی ارگونومیک
وزن : 4/3 کیلوگرم
طول : 115 سانتیمتر

خروجی ساچمه در کالیبر 4.5 : حدود 502 متر بر ثانیه
با ساچمه پی بی ای :حدود 381 متر بر ثانیه
خروجی ساچمه در کالیبر 5.5 : حدود 365 متر بر ثانیه
با ساچمه پی بی ای :حدود 280 متر بر ثانیه
(2013-11-11 05:50 PM)sarvirani نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Air Gun Socom 1250
AirRifle GAmo Socom 1250

تفنگ بادی گامو
ظاهری زیبا در کنار قدرتی خیره کننده این سلاح را به انتخابی برای هر نوع شکار تبدیل نموده

طراحی ارگونومیک

سلام. یعنی قدرتش چند ژوله؟
قیمتش چنده؟
میشه بیشتر توضیح بدید متشکرمKhansariha (8)
(2013-11-11 07:51 PM)KRALMAGNUM نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-11-11 05:50 PM)sarvirani نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Air Gun Socom 1250
AirRifle GAmo Socom 1250

تفنگ بادی گامو

طراحی ارگونومیک

سلام. یعنی قدرتش چند ژوله؟
قیمتش چنده؟
میشه بیشتر توضیح بدید متشکرمKhansariha (8)
البته لازم به ذکره که دوستمون سرعتها رو جابجا نوشته ساچمه پی بی ای سریعتر از ساچمه سربیه که البته استفاده طولانی مدت از ساچمه خیلی سبک هم زیاد توصیه نمیشه به دلیل ضربه برخورد شدید فنر به انتهای سیلندر !
قدرتش هم حدود 30 ژول
جنس قنداق هم کامپوزیته و سبکیش هم برای همینه اگه اشتباه نکنم هانتر 1250 قنداقش چوبیه
تو تاپیک هانتر 1250 اطلاعات بیشتری هستKhansariha (8)
قيمتشو ندارين !؟
من تو گرگان قبمت کردم 1400 و تو اصفهان یکی از دوستان گفت 1240
این سرعت فقط با ساچمه های سبک که خود گامو برای تبلیغات استفاده میکنه میده چند مورد هم بگم
سوکوم صدای بدی داره ماشه افتضاحی داره و پرت و پلا میزنه و فنرشم زودتر از چینی خراب میشه و در مقایسه با مگنوم 350 که هر دو 30 ژول قدرت دارن واقعا ضعیفه تست سادشم اینه وقتی با هر دو به قوطی آب معدنی خالی که سبکه میزده مگنوم بدون افتادن قوطی از دو طرفش رد میشد ولی سوکوم 1250 قوطی میوفتاد و رد میشد که این میتونه بگه که حتی سرعت ساچمه از مگنوم کمتره البته شایدم دلیل دیگه داره!!
و همه چیزش با هانتر 1250 یکیه فقط اون قنداق چوبیه که باز این فکر کنم از اون سرتره چون کسی که دیانا داره وقتی قنداق چوبی هانتر 1250 رو ببینه شکی نمیکنه که قنداقشو با جعبه میوه ساختن و واقعا افتضاحه قنداقش
حرف آخر هر دو مدل تقریبا 2 برابر قیمتی که باید داشته باشن قیمت دارن
Khansariha (256)Khansariha (8)
بله درست هست.قنداقش خیلی بد فرم وبی بالانس هست حتی هانتر هم همین تور هست.من تا به حال سوکوم قنداق چوبی ندیدم.اما350خیلی سر تر هست. از همه لحاظ
سلام قیمتشو نداره کسی ؟
ببخشید اشتباه شد ! میخواستم ازتون تشکرکنم
یکی از آشناها میخواست بفروشه با فرض اینکه 200 تومن قیمت دوربینشه و 500 تا تیر انداخته
سر هم 900 قیمت گذاشته !؟ نمیدونم بگیرمش !!!؟
نمیدونم دوربینش چیه
عکسشو میذارم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Inam linkesh facebook e !
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
صفحه ها: 1 2 3
لینک مرجع