انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی تپانچه های فنری
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
داشتم یه سرچی در مورد تپانچه های فنری میکردم به چند مورد جالب برخوردم.ازونجا که علاقه بسیار زیادی به تپانچه دارم دیدم بد نیست یه بررسی بکنیم ببینیم چیا هست.دوستان اگر همکاری بکنن خوب میشه.فقط تقاضایی که دارم بحث در مورد خرید و فروش و تهیه اون رو نکنید چون حساسیت در این مورد زیاد هست.فقط به بحث و معرفی مدلهای تپانچه فنری بسنده بشه

Daisy Avanti 747 Triumph Match

[تصویر: 13754709881.jpg]
[تصویر: 13754709892.jpg]

Caliber: 0.177" (4.5mm)
Velocity: 360 fps
Loudness: 2-Low-Medium
Overall Length: 13.5
Shot Capacity: 1
Cocking Effort: 17 lbs.
Barrel: Rifled
Front Sights: Blade and Ramp
Rear Sights: Adjustable for windage and elevation
Velocity: 360 fps
Loudness: 2-Low-Medium
Overall Length: 13.5
Shot Capacity: 1
Cocking Effort: 17 lbs.
Barrel: Rifled
Front Sights: Blade and Ramp
Rear Sights: Adjustable for windage and elevation
Scopeable: No
Trigger: Single-stage
Buttplate: None
Suggested for: Competition
Trigger Pull: 4.5 lbs
Action: Bolt-action
Safety: Manual
Power Plant: Single-stroke pneumatic
Function: Single-shot
Weight: 2.35 lbs
سلام خدمت دوستان نظرتون درباره کلت بادی فنری محصول سایت گل مشکی چیه ؟http://www.golgunshop.com/ میدن 400 تومن
ببخشيد من تو سايت تپانچه اي نديدم اگه ممكنه لينك كامل اون رو قرار بديد
(2013-10-19 09:11 AM)rezajf نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ببخشيد من تو سايت تپانچه اي نديدم اگه ممكنه لينك كامل اون رو قرار بديد

والا خوذدمم ندیدم اما تو نمایشگاه گذاشته بودن مربوط به همین شرکت بود میگفت امریکایی هست اما تحت لیسانس چین ما که متوچه نشدیم Khansariha (226)Khansariha (226)
دوستان پسر دایی من یکی از این کلت فنری داره که قدرت کمی دارهو 4.5هست.ویک عکس فوک یا شیر دریای روش حک شده. وبه صورت لوله شکن هست.در اولین فرصت عکس میزارم.میشه بگین واسه کدوم کمپانی هست؟
سلام دوستان.
بنده قصد خرید یه تپانچه واسه تمرین تیراندازی دارم که یک مدل مد نظرمه که اسمش s3 چینیه.‌
[تصویر: Super-air-pistol-wood-Model-S3-9-.jpg]
[تصویر: Super-air-pistol-wood-Model-S3-8-.jpg]
[تصویر: Super-air-pistol-wood-Model-S3-10-.jpg]
مشخصات تپانچه s3:
مکانیزم فنر پیستون
ﻣﮑﺎﻧﯿﺰﻡ ﻣﺴﻠﺢ ﺷﺪﻥ ﮐﻤﺮ ﺷﮑﻦ
ﻇﺮﻓﯿﺖ ﺧﺸﺎﺏ ﺗﮏ ﺗﯿﺮ
ﮐﺎﻟﯿﺒﺮ ۴٫۵ و ۵٫۵ ﻣﯿﻠﯿﻤﺘﺮ
ﺗﻮﺍﻥ ﺧﺮﻭﺟﯽ ۶ ﮊﻭﻝ
ﺳﺮﻋﺖ ﺍﻭﻟﯿﻪ ساچمه در کالیبر ۴٫۵ معادل ۱۲۰ متر بر ثانیه
ﻣﺸﺨﺼﺎﺕ ﺍﺑﻌﺎﺩ
ﻃﻮﻝ ﮐﻠﯽ ۳۲٫۵ ﺳﺎﻧﺘﯿﻤﺘﺮ
ﻃﻮﻝ ﻟﻮﻟﻪ ۱۸ﺳﺎﻧﺘﯿﻤﺘﺮ
ﻭﺯﻥ ۱ ﮐﯿﻠﻮﮔﺮﻡ
ﺟﻨﺲ ﺩﺳﺘﮕﯿﺮﻩ ﭼﻮﺏ ﺭﺍﺵ
ﻧﻮﻉ ﻣﺎﺷﻪ ﺗﮏ ﻣﺮﺣﻠﻪ ﺍﯼ
ﺳﯿﺴﺘﻢ ﺍﺗﻮﻣﺎﺗﯿﮏ ﻗﻔﻞ ﻣﺎﺷﻪ
قیمت این تپانچه چینی ۳۵۰ هزار تومانه که به نظر من بالا هست. چون قیمت جهانی این اسلحه ۴۰ یورو هست که معادل تقریبا ۱۶۰ تومنه که بیش از دو برابر قیمت دارن میفروشن این تپانچه رو. میخواستم نظر شما را درباره قیمت و کیفیت این تپانچه بدونم و اگه کسی هست که از این مدل یا مدل مشابه ارزونتر سراغ داره و همچنین تجربه کار کردن با این تپانچه را داره ممنون میشم راهنمایی کنه.
با سلام

من قبلا داشتم . دقت خوبی نداره . قدرت مناسبی نداره . برای تمرین هم حتی مناسب نیست . بهتره با این هزینه یه بادی دیگه ارزون قیمت بگیرید . مثلا مدلهای گامو .

اساتید تو بخش میتونن راهنمایی کنن . خلاصه وقتی من خریدم فقط میتونم بگم پول دور ریختن بود و بس !!!! قیمتی هم که به شما گفتن تعجب داره ! خیلی خیلی گرونه .Khansariha (8)
مدلهاى تپانچه هاى چينى هيچکدام ارزش خريدارى رو ندارن تا چند سال پيش تپانچه شرکتrws بانام lp8 با قيمت حدودا 350تومن در بازار موجود بود که البته ديگه ناياب شد.
اين تپانچه فنرى هم که دوستمون اقا محسن راجع بهش پرسيدن قدرتش به زحمت به 3 ژول ميرسه وازاون گذشته اصلا دقت نداره.
شرکت کروسمن امريکا تپانچه هاى فنرى و co2 خوبى توليد ميکنه و که متاسفانه دربازار داخلى ايران ناياب هست.
(2016-04-09 08:46 AM)joseffist نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام

من قبلا داشتم . دقت خوبی نداره . قدرت مناسبی نداره . برای تمرین هم حتی مناسب نیست . بهتره با این هزینه یه بادی دیگه ارزون قیمت بگیرید . مثلا مدلهای گامو .

اساتید تو بخش میتونن راهنمایی کنن . خلاصه وقتی من خریدم فقط میتونم بگم پول دور ریختن بود و بس !!!! قیمتی هم که به شما گفتن تعجب داره ! خیلی خیلی گرونه .Khansariha (8)
سلام دوست خوبم.
ممنون از پاسخ و راهنمایی های شما. بنده تفنگ بادی تو خونه دارم ولی یه چیزی میخوام دم دست باشه که توی کیف یا کوله پشتی جا بشه و بتونم با خودم راحت حملش کنم و برای تمرین تیراندازی تا فاصله ۱۵ متر احتیاج دارم. با این توضیحاتی که فرمودین پس دیگه باید بیخیال شد!!
الان یه تپانچه معمولی دارن یه تومن میفروشن که پول یه تفنگ بادی خیلی خوبه که آدمو از هر چه تپانچه سیر میکنن. مثلا تپانچه گامو ۹۰۰ پولش نزدیک ۳ برابر پول‌گامو شادو ۱۰۰۰ هستش یا همین تپانچه چینی که شما میگین بدرد نمیخوره دارن به قیمت یه گامو شادو ۱۰۰۰ میفروشن‌ که جای بسی تعجب داره!!!
خودم بی صبرانه منتظر تپانچه هاتسان ۲۵ هستم که به نظر چیز بسیار با کیفیتی میاد و از تپانچه فنری گامو یه سر و گردن بالاتر هستش.
(2016-04-06 06:25 PM)climber7043 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان.
بنده قصد خرید یه تپانچه واسه تمرین تیراندازی دارم که یک مدل مد نظرمه که اسمش s3 چینیه.‌
[تصویر: Super-air-pistol-wood-Model-S3-9-.jpg]
[تصویر: Super-air-pistol-wood-Model-S3-8-.jpg]
[تصویر: Super-air-pistol-wood-Model-S3-10-.jpg]
مشخصات تپانچه s3:
مکانیزم فنر پیستون
ﻣﮑﺎﻧﯿﺰﻡ ﻣﺴﻠﺢ ﺷﺪﻥ ﮐﻤﺮ ﺷﮑﻦ
ﻇﺮﻓﯿﺖ ﺧﺸﺎﺏ ﺗﮏ ﺗﯿﺮ
ﮐﺎﻟﯿﺒﺮ ۴٫۵ و ۵٫۵ ﻣﯿﻠﯿﻤﺘﺮ
ﺗﻮﺍﻥ ﺧﺮﻭﺟﯽ ۶ ﮊﻭﻝ
ﺳﺮﻋﺖ ﺍﻭﻟﯿﻪ ساچمه در کالیبر ۴٫۵ معادل ۱۲۰ متر بر ثانیه
ﻣﺸﺨﺼﺎﺕ ﺍﺑﻌﺎﺩ
ﻃﻮﻝ ﮐﻠﯽ ۳۲٫۵ ﺳﺎﻧﺘﯿﻤﺘﺮ
ﻃﻮﻝ ﻟﻮﻟﻪ ۱۸ﺳﺎﻧﺘﯿﻤﺘﺮ
ﻭﺯﻥ ۱ ﮐﯿﻠﻮﮔﺮﻡ
ﺟﻨﺲ ﺩﺳﺘﮕﯿﺮﻩ ﭼﻮﺏ ﺭﺍﺵ
ﻧﻮﻉ ﻣﺎﺷﻪ ﺗﮏ ﻣﺮﺣﻠﻪ ﺍﯼ
ﺳﯿﺴﺘﻢ ﺍﺗﻮﻣﺎﺗﯿﮏ ﻗﻔﻞ ﻣﺎﺷﻪ
قیمت این تپانچه چینی ۳۵۰ هزار تومانه که به نظر من بالا هست. چون قیمت جهانی این اسلحه ۴۰ یورو هست که معادل تقریبا ۱۶۰ تومنه که بیش از دو برابر قیمت دارن میفروشن این تپانچه رو. میخواستم نظر شما را درباره قیمت و کیفیت این تپانچه بدونم و اگه کسی هست که از این مدل یا مدل مشابه ارزونتر سراغ داره و همچنین تجربه کار کردن با این تپانچه را داره ممنون میشم راهنمایی کنه.
واشر دور محل قرار گیری ساچمرو عوض کن و لاستیکی بذار قدرتش دو برابر میشه
لینک مرجع