انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی مدلهای خودکار و نیمه خودکار اوانیکس
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان با اجازه مدیران سایت تاپیکی ایجاد کردم که همون طور که از اسمش معلومه درباره مدلهای های خودرکار و نیمه

خودکار اوانیکس هستش. این تفنگا عالمی دارن واسه خودشون و فکر کنم تحولی باشه در دنیای پی سی پی ها. همون طور

که میدونید این سلاحها مثل سلاح های جنگی دو حالت نواخت تیر دارند یه مدل تکتیر(با هر بار کشیدن ماشه یه ساچمه

شلیک میشه) و یکی مدل خودکار که ساچمه ها را به صورت پی در پی شلیک میکنه (با هر بار کشیدن ماشه چند ساچمه

از تفنگ شلیک میشه) که در هر دو حالت نیازی به کشیدن گلنگدن یا اهرم برای مسلح شدن نیست!!! و این یک مزیت بزرگ

برای شکاره که به ما این امکان را میده که شکارهایی سریع و پی در پی و حرفه ای داشته باشیم یا اگر بار اول موفق نشدیم

هدف را مورد اثابت قرار دهیم برای بار دوم یا سوم هم میتوان شانس شکار را داشت (البته این موضوع مال خارجی هاست

که بلد نیستند مثل بچه های سایتمون همون بار اول هدف را بزنن خخخخخخخخ. باید بیان از ما one shot one kill یاد

بگیرندخخخخخخ) بر خلاف آنچه تصور میکنیم این سلاح ها دقت بالایی هم در حد مدل های قبلی اوانیکس دارند و در حالت

رگبار هم دقت بالایی دارند که من اینگونه فکر نمیکردم (طبق کلیپ هایی که از این نوع سلاحها دیدم این ادعا را دارم).

حالا میخواستم چند مدل از اونا را به صورت مختصر توضیح بدم چون اطلاعات چندانی ازشون ندارم و از بچه های داخل کشور

هم مطمئنن کسی باهاشون کار نکرده چون هنوز وارد بازار نشده. البته اگه وارد هم بشه باید قیمت خیلی گرونی داشته

باشه فکر نکنم زیر 5-6 تومن باشه.

به نقل از شرکت اوانیکس: این سلاح جایگزینی سریع برای پی سی پی های قبلی است و تنها تفنگی است که قابلیت خودکار و نیمه خودکار را دارد و این تفنگها طراحی شده برای تیراندازی های جدی!!!!!

مدل(SPEED (semi-full auto
در این مدل که قنداق آن شبیه راین استورم هستش کلیپ هایی در سایت های مختلف دیدم که سر فرصت همه را میزارم تا شما هم استفاده کنی این مدل نواخت تیر فوقالعاده ای دارد و دقت بالایی هم دارد مشخصاتش هم به شرح زیر:

وزن:3.9 کیلو گرم
ظرفیت هوا: 290cc
کالیبرهای موجود : 0.177(4.5) 0.20(5.0) 0.22(5.5) 0.25(6.35)
ظرفیت خشاب:10،20 متغیر
حداکثر فشار:200 بار
تعداد شات:40
ضامن ایمنی: دستی
ماشه: دو زمانه غیر قابل تنظیم
قدرت به ترتیب کالیبر: 45joules , 50 joules , 58joules , 80joules
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از شما دوستان خواشمندم که اگر اطلاعاتی در این زمینه دارید یا اگر نظری در باره این سلاح ها دارید مطرح کنید تا استفاده کنیم اساتید ببینید از مکانیزم این سلاح اطلاعاتی دستگیرتون میشه حتما اعلام کنید تا بیشتر آشنا بشیم. باتشکر

من فقط یک نمونه از این سلاحها را گذاشتم سر فرصت بقیهشون هم میزارم یا اصلا خودتون بزارین.
تفنگ خیلی خوبیه جون میده واسه شکار پرنده در حال پرواز
فکر میکنم تفنگ بادی خودکار حق ورود به ایران را نداره ( البته فقط فکر میکنم باز اساتید میدونن ما را هم آگاه کنن)
اینم یه مدل دیگه از تفنگهای نیمه خودکار/خودکار اوانیکس
GTL 480
این مدل از نظر ظاهر مورد پسند من نیست و ظاهر تاکتیکال و نظامی داره و فکر نکنم برای شکار خوب باشه.
اکثر مشخصاتش شبیه مدل قبلی که معرفی کردم هست.
وزن:3.9
ظرفیت هوا: 480cc
کالیبر های موجود: 0.177(4.5) 0.20(5.0) 0.22(5.5) 0.25(6.35) و 0.357
ظرفیت خشاب: 10،20 متغیر
حداکثر فشار:220bar
تعداد شات:60
ضامن ایمنی: دستی
ماشه: دو مرحله ای غیر قابل تنظیم
قدرت به ترتیب کالیبر: 45joules , 50joules , 58joules , 80joules , 150joules

سلام و درود Khansariha (8)
باتوجه به صحبت شما دوست عزيز salehsniper كه اين تفنگ داخل ايران نيست .
يكي از دوستان انجمن اين تفنگ رو داره و باهاش كار كرده و فكر كنم حدوداً يكسالي هست خريده و از اين تفنگ راضي هست . Khansariha (8)
شاید خودش به شخصه از خارج از ایران وارد کرده چون من خیلی پرسیدم و تحقیق کردم اصلا هیچکس نداشت.
حالا اسم این دوستمون چی هست. حتما ذکر کنید چون ایشون میتونند کمکمون کنند تا این سلاحا کابد شکافی کنیم. چرا طول این مدت عکس تفنگ یا عکس گروپ واسمون نگذاشتند؟
دوستان منتظر اطلاعات بیشتر هستیم.Khansariha (8)
(2013-07-29 04:44 PM)salehsniper نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شاید خودش به شخصه از خارج از ایران وارد کرده چون من خیلی پرسیدم و تحقیق کردم اصلا هیچکس نداشت.
حالا اسم این دوستمون چی هست. حتما ذکر کنید چون ایشون میتونند کمکمون کنند تا این سلاحا کابد شکافی کنیم. چرا طول این مدت عکس تفنگ یا عکس گروپ واسمون نگذاشتند؟

فکر کنم ایشون گروپ نگذاره هم برای خودشون بهتره و هم برای pcpهای معمولی موجود,آخه همین pcpهارو خیلی ها هنوز نمیدونند که چی هست,وقتی دستت میبینند فکر میکنند گلوله زنه تازه اگه گشت دستت نبینه.حالا فکر کن این یکی رو دستت ببینند,فکر کن چه صحنه اییه اون صحنه خخخخخ.
یه کلیپ از Evanix GTL 480 با حجم 7.58 مگابایت و زمان 2:49 دقیقه.

[تصویر: 87fe34a901a0.jpg]
لینک مرجع