انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: بررسی و مقایسه umarex 850 و CZ200
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2
من هم با توجه به صحبت اساتید و تحقیقی که روی سی زد انجام دادم به cz200 رای میدم امیدوارم شرایطی حاصل بشه که این اسلحه خوب تو بازار فراوان بشه و عشاقش به وصالش برسن.
ببخشید صدای این تفنگا چطوری
مثلا در مقایسه با هاتسان بفرمایید چون صدای اونو شنیدم
انقدر ازش تعریف میکنید که فکر کنم اصلا سایلنسر نخواد
بدون سایلنسر و در طبیعت 1/4 هاستان صدا دارن هر دو اسلحه.
هر کدوم از این اسلحه ها با مخزن کاملا شارز در حالت دیفالت و به صورت تجربی چند شات یکنواخت و منظم دارن؟
مخزن cz 200s چند cc هست؟
استاد مسیح شما که مدل 7 ژولی و 16 ژولی سی زد رو داشتید آیا فقط از نظر والو تفاوت داشت یا لوله تفنگا و خانکشی شون هم نصبت به قدرتشون متفاوت بود ؟
مخزن سی زد 100 و 122 سی سی هستش تعداد شات کم تلورانش در 122 سی سی 90 شات و 100 سی سی 80 شات با تلورانس نهایت 5 متر بر ثانیه این رو دقیق عرض میکنم چون 200 تا جی اس بی برای این کار مصرف کردیم خخخKhansariha (8)

mster دوست عزیز از لحاظ خان لوله و .....فرق ندارن . فقط تفاوت در فنر پشت چکش هستش .
یه سوال فنی ایا لول اومارکس دقیقا مثل پی سی پی والتر هست؟و تنها تفاوت پی سی پی والتر و اومارکس 850 نوع کپسولشون هست؟Khansariha (8)
دوست عزیز من با توجه به کرونو که کردم اگر درست خاطرم باشه بین 85 تا 90 شلیک یکنواخت با تلورانس + و - 8 متر بر ثانیه داشت البته با ساچمه نا مرغوب پرو مگنوم چون خدایش دلم نیومد 200 جی اس بی خرج کنم خخخ داش مسیح اعیونی تیر اندازی میکنه ما فقیر فقرایی خخخخ.ولی تعداد 10 تا شلیک که با جی اس بی داشتم تلورانس خیلی کمتر بود .
Khansariha (8)
کالیبر این دو اسلحه چقدره؟
واقعا این تاپیک را داشتیم[تصویر: 7.gif][تصویر: 7.gif][تصویر: 7.gif]
خیلی جالبه پای همه پست هاش هم تشکر زدم ولی یادم نبود همچین تاپیکی هست.Khansariha (266)
حقیقتش از حدود یک هفته پیش در ذهنم مقایسه این 2 اسلحه افتاده بود.چون گروپ خیلی خوبی از اومارکس 850 با ساچمه ار 10 دیدم که توی 20 متری و 5 شات گروپی 3 میلیمتری داده بود(مرکز به مرکز برخورد ها)
بحث ها زیاد بوده ولی به نظر من نقطه قوت اومارکس در مخزن Co2 اون هست چون سی او 2 در فشار 60،70 بار مایع میشه و با هر شلیک کمی از گاز های ایجاد شده استفاده میشه و دوباره از مایع تبدیل به گاز میشه(یعنی یک رگولاتور طبیعی و بسیار دقیق)اما خوب مشکلات تهیه کپسول Co2 تو ایران هم هست دیگه.Khansariha (172)
اما زیبایی سی زد هم خیلی خوبه.دقتاشون هم زیاد تفاوتی نداره واقعا ادم بینشون در دو راهی میمانه.Khansariha (226)
ولی اگه بازارمون قیمت های جهانی داشت یک دونه اومارکس 850 میخریدم و با کپسول های 88 گرمی Co2 میزاشتم برای دم دستی و یا تیراندازی تفریحی.اما ایکاش در موقعیتی قرار نگریم که مجبور بشم یکی را انتخواب بکنم(چون جفتشون را دوست دارم خخخ)Khansariha (399)
(2014-12-15 09:03 PM)BABOLAZIZIYA نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کالیبر این دو اسلحه چقدره؟
سلام دوست عزیز
در ایران فقط کالیبر 4.5 این سلاح ها موجوده.Khansariha (256)
موفق باشینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
صفحه ها: 1 2
لینک مرجع