انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی انواع تجهیزات ماهیگیری
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2
با سلام

در ابتدای این تاپیک بد نیست از چوب‌های ماهیگیری و انواع اونها به صورت دست بندی‌های مجزا و تصویری صحبت کنیم

اصولاً چوب‌های ماهیگیری به دو دستهٔ چند تکه و تلسکوپی تقسیم میشن

چوب‌های تلسکوپی : معمول‌ترین چوب‌های بازار ما هستند و فرق عمدهٔ اونها بین طول و اکشن‌های مختلفی که دارن و معمولا در ایران از یک چوب برای اکثر مدل‌های ماهیگیری استفاده می‌شه

[تصویر: thumbnail_2_.jpg]
چوب‌های چند تکه: خودشون به چند گروه مختلف تقسیم میشن

۱:چوب‌های کپور
[تصویر: 20_930363.jpg]
۲:چوب‌های قایقی
[تصویر: SEACOR_FJORD_BOAT_2.jpg]
۳:چوب‌های فلای
[تصویر: 22_11278.jpg]
۴:چوب‌های اسبله
[تصویر: 31.jpg]
۵:چوب‌های فیدر
[تصویر: thumbnail_3_.jpg]
۶:چوب‌های اسپینینگ
[تصویر: 0ROD.jpg]
من خودم 4تا leo 4متری با چرخ banex 4000 va5000 دارم خیلی هم راضیم تو این چند سالی که تو ارس ماهیگیری کردم کم نیووردن.
هميشه براي خريد بايد دقت كرد
وقتي كه يك مارك خوب ميخري تازه ميفهمي كه يك چوب خوب چقدر با معمولي تفاوت داره
هميشه تميز كار و سرويس و نگهداري چوب رو مد نظر قرار دهيد مخصوصا بعد از استفاده در دريا
فرق تکنولوژی حلقه چوب ها در چیه؟
مثلا SIC میشه چه نوع؟
Fuji چه نوعه؟
و UGT دیگه چیه؟
اصلا چه فرقی باهم دارن
ممنون
Khansariha (8)
دوستان کسی میدونه این مبلای بادی یکنفره که واسه ماهیگیری تو دریاچست اسمش چیه و کجا گیر میاد

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-04-25 09:29 PM)RAK نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام.
دوستان من یه چوب چرخ میشل دارم از این دو تیکه ها نر ماده و با رزوه محکم میشه و توپره وزن کمی هم داره 14-15 سالیه دارمش برای رنگین کمان و خال قرمز از اون استفاده میکنم یه 6-7 سالیه زیاد وقت ماهی گیری ندارم و زیاد ازش استفاده نمیکنم از دوستان که تخصص دارند میخوام بدونم که برای چوب از چه روغن و یا یه چیزی مثل این استفاده کنم که خاصیت ارتجاعیش و فنریتش حفظ بشه به عبارت دیگه خشک نشه و نشکنه ممنوم از راهنمای دوستان .

سلام روغن زیتون بهترین گزینه برای نرم نگه داشتن نخ و همچنین چوب ماهیگیری است .
2ta mark mizon
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-03-03 05:39 PM)guilanshekar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
2ta mark mizon

سلام آقا حسین Khansariha (8)
به به دهن آدم آب میفته مخصوصآ اونایی که برای دریا چوب توپر استفاده میکنن خوب میدونن چی میگم. من تاحالا این مارکهارو از نزدیک ندیدم ولی خیلی تعریف چرخ میشل و چوب دم شنیدم.آقا حسین توی ولایت خودمون (گیلان) هست؟
Salam mamad jan
Ble
Pish kesh shomast
Faghat mitchell to pore

دوستان کسی از این مدل کاسیو این برند داره؟ میخام بدونم کیفیتش در چه حد هستش قیمت هم 100 میگه فروشنده.
صفحه ها: 1 2
لینک مرجع