انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: دانلود کتاب ماهیگیری سایت
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2
سلام
دراینجا برای شروع کتابی که قبلا از متالب این سایت و اطلاعات دوستان جمع اوری شد رو میزارم تا دسترسی اسونتر بشه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مخلصیمKhansariha (48)Khansariha (8)
واقعا ممنون که اطلاعات و تجربیاتتونو در طبق اخلاص گذاشتین و تقدیم دوستان میکنیدKhansariha (8)
من اولش هیچی نمیدونستم(البته الانم هیچی نمیدونم) ولی اونایی هم که یاد گرفتم مدیون شما و دیگر دوستان هستم.
Khansariha (256)
ممنونKhansariha (8)
سلام
اقا دستت درد نکنه ولی لینک رو یه بار چک کن من نتونستم دانلود کنم
سلام
برای من مشکلی نداشت اگه دوستان دیگه هم مشکل دارم بگن تا درستش کنم
ممنون
دوسته عزیز لینک مشکل داره Khansariha (8)
دوستان لینک تغغیر کرد ممنون
با سلام

این لینک کتاب آموزشی فلای فیشینگ نوشتهٔ رضا خدادادی و محمود اوجانی

روی دانلود کتاب کلیک کنید دانلود می‌کنه

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون شایان عزیز این کتاب اقای خدادادی پیرامون فلای فیشینگ هستش
اینم کاتالوگ از چند شرکت متفاوت مثل colmic و daiwa که شاید برای دوستان مفید باشه و دیدن تجهیزات متنوع خالی از لطف نیست

مخلصیم Khansariha (48)Khansariha (8)
از تمام دوستان تشکر میکنم که با ارائه اطلاعات خودشون باعث میشن ما هم یه نیمچه ماهیگیر بشیم . تشکرKhansariha (8)
صفحه ها: 1 2
لینک مرجع