انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: air arms s410
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6
برای بحث دقت میتونید به لینکهای خارجی مراجعه کنید و دقتشونو خودتون قیاس کنید
فقط اینو بگم دقت ایر ارمز بی نظیرهKhansariha (8) این کجا و اون کجا !!!Khansariha (399)
در تکمیل فرمایش دوستان باید بگم که اصولا داشتن ریگولاتور امتیاز مهمی محسوب نمیشه.فقط در مسابقات فیلد تارگت هست که پی سی پی های ریگولاتور دار میتونند برتری نسبی نسبت به انواع دیگه داشته باشن چون در مسابقات فیلد تارگت مهمترین بحث محاسبه افت تیر و فاصله سنجی هست.در چنین مسابقه ای نقش ریگولاتور تعیین کنندست.و سلاحی مثل وایرخ 100 اصلا برای فیلد تارگت طراحی شده در مقابل ایر ارمز که بیشتر سلاحی شکاری هست.کلا مقایسه بین این دو سخت هست چون هر کدام برای هدفی ساخته شده و البته در طراحی و کیفیت رقیب یکدیگر محسوب میشنKhansariha (8)
چنتا کلیپ از s410 و قرار گرفتن در لیست 10 پی سی پی برتر دنیا البته تو چنتا کلیپ دیگه هم s410 بود

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام امروز تونستم اولین بار این سلاح رو از نزدیک ببینم و با اون شلیک کنم واقعا محشره طراحی عالی تنظیم قدرت از سلاح مخصوص مسابقات تا شکار ماشه بسیار عالی صداشم حتی از مارادور کمتر بود اما دقت این سلاح به خاطر لوله لوتارش من شلیک اول رو به خاطر حساسیت بیش از حد پرت زدم اما شلیکای بعدی عالی بود با اینکه اولین بار بود باش شلیک کردم اما بسیاررررررررررر دقیق بود وزنشم کو بود و خیلی خوب رو دست سوار میشه کیفیت قنداق عالی از چوب گردو و سرعت شلیک با کراسمن 293 متر بود با تلورانس کم تو 10 تا شلیک تقریبا
رضا جان کراسمن نبود ساچمه 16 گرینی بود Khansariha (214) از 295 متر تا 293 مترKhansariha (214)
فشار مخزن هم 150 بارKhansariha (8)
پورنگ جان شرمنده چون بيشتر كراسمن دم دست بود اشتباه كردم اما واقعا سلاح زيبايي داريي مباركتون باشه من كه عاشقش شدم
چنتا گروپ از این سلاح در هر گروپ 5 شلیک قطر خال سیاه 2cm

1-فاصله40 متر

[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]

2-فاصله50 متر
[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]

3-فاصله90 متر
[/img]

4-فاصله100 متر
[/img]

و اما دوتا عکس از این سلاح بی نظیر
[/img]

[/img]
سلام دوستان
نمی دونم اینجا جاش هست یا نه .
می خواستم از دوستان تا 1 مقایسه ای بین این تفنگ و ماتادور انجام بدن .
Khansariha (256)
من عاشق یک تفنگ با دقت عالی و قدرت خوبم
(2013-04-15 10:56 AM)tinger نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امکان نداره با یه تفنگ 16ژولی بشه تو 120 متر هد شات کرد من فکرنکنم تو 120 متری ساچمه 2ژول هم انرژی داشته باشه البته اگر الگوی شلیک خمپاره ای رو در نظر بگیریم شاید شانس بشه یه هدف 30در30 سانت رو مثلا کاری کنیم که ساچمه بهش بخوره!!!!ولی هد شات اصلا روی حرفم هم هستم 1میلیمتر هم عقب نمیرم البته یه موضوع دیگه هم هست که سر چه موجودی رو هد شات کنی !؟سر کبوتر یا نهنگ یا فیل!
اصلا از این برخوردها و جواب دادن ها و که تبدیل به دادگاه و جبهه گیری میشه خوشم نمیاد ولی این سایت جزو اولین سایتهای تخصصی هستش که من حداقل4سال و اندی هست با اون اشنایی دارم و باید همه چیزش حرفه ای باشد.
دوست عزیز سلام Khansariha (8)با اجازه اساتید Khansariha (8)
به نظر بنده استفاده از واژه امکان نداره درست نباشه ,چون اگه تیر انداز باشی و امکانات داشته باشی میاونی بزنی وقتی دوست عزیز میگه تو 100متر بهترین گروپ رو از سی زد 2300میگیره پس با کمی دقت و محاسبه میشه تو ین فاصله شکار کرد Khansariha (8)
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6
لینک مرجع