انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: ساچمه پهن تر
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام خدمت برو بچ
یه فکری برای ساچمه دارم میخواستم بدون نظر شما چیه؟
من امروز با کولیس قطر ساچمه های پرو مگنوم 4.5 رو اندازه گرفتم دقیقا 4.4بود قسمت جلو ولی قسمت عقب 4.5 بود(جایی که هوا و برای رانش ساچمه قرار میگیره)حالا میخواستم بدونم اکر این قسمت پشتی رو با یه وسیله ای از 4.4 به 5 قطرش رو تغییر بدیم (برای بهتر درگیر شدن با خان لوله برای ساچمه هایی رو که به راحتی درون لوله قرار میگیرن) آیا مشکلی برای لوله نداره؟
(2011-02-02 12:20 AM)aminbest نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت برو بچ
یه فکری برای ساچمه دارم میخواستم بدون نظر شما چیه؟
من امروز با کولیس قطر ساچمه های پرو مگنوم 4.5 رو اندازه گرفتم دقیقا 4.4بود قسمت جلو ولی قسمت عقب 4.5 بود(جایی که هوا و برای رانش ساچمه قرار میگیره)حالا میخواستم بدونم اکر این قسمت پشتی رو با یه وسیله ای از 4.4 به 5 قطرش رو تغییر بدیم (برای بهتر درگیر شدن با خان لوله برای ساچمه هایی رو که به راحتی درون لوله قرار میگیرن) آیا مشکلی برای لوله نداره؟
سلام دوست عزیز و خوش آمدید به سایت خودتان
دوست من برای ساچمه های مثال شما (4.5) اگر قسمت دوکی شکل و یا پره عقبی ساچمه را بخواهی تبدیل به نمره 5 بکنی باز شما مجبور خواهید بود در موقع جا زدن ساچمه که با فشار بیشتری نیز همراه خواهد بود آنرا تبدیل به همان 4.5 کنی یعنی ساچمه تا 4.5 نباشه اصلا داخل لوله نخواهد رفت و این اتفاق با فشار زیاد انگشت شما دوباره بوجود میاد و به شکل اولیه برمیگردد.
در ضمن یادتان باشد هرگونه تغیر شکل جزئی باعث کم دقتی در زدن هدف میشود (پرت میزند) و یا حتی کم قدرتی ساچمه میشود مخصوصا اگر برعکس ساچمه شما بصورت شل (آسان) جا برود که قطعا قدرتش هم کم میشود. فعلا;)
میشه گفت تمامی سلاحها ی فنری سر لول کمی باز تر هستش برای اینکه ساچمه له نشه و فرمشو از دست نده
من هم فكر نميكنم نياز به انجام اين كار باشه در هر صورت درگيري ساچمه در لوله بصورت ثابته البته اگه خود ساچمه
در هنگام ساچمه گذاري فيت تر باشه بهتره ولي اينكه بطور دستي سايز ساچمه را تغيير بديم بدون شك در دقت تاثير
خواهد گذاشت
سلام دوستان امروز می خوام ساچمه بگیرم واسه شکار با اسلحه رنجر 125 کدوم یکی بگیرم بهترو دقیقتره؟پرومگنوم.ts-22. دیابلو.اصلا ساچمه گرینش بیشتر باشه بهتره یا کمتر؟
امیر جان بستگی به تفنگ داره.
کلی نمیشه گفت.
بهترین کار خریدن همشون و تست دقت و قدرته،به خصوص توی فاصله ای که برات مهمتره.
دیابلو که می دونم بدرد نمی خوره ولی بین اون دوتا شک دارم
لینک مرجع