انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: FX VERMINATOR MKII EXTREME
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2
کمپانی سوئدی اف ایکس همواره توی تنوع و نوآوری در زمینه ی پی سی پی ها سر آمد هستش و توی سابقه این شرکت میشه ابتکاراتی همچون تولید تفنگ های اوتو مات ونیمه اوتومات پی سی پی ویا سیستم جدید خان کشی انقلابی و عجیب که فقط قسمت انتهای لوله دارای خان هست؛ تا محصولی که الان قصد معرفیش رو داریم VERMINATOR MKII EXTREME
اولین بار توی کانال تد توی یو تیوپش دیدم خیلی تعجب کردم! چون مدل جالبی دیدمش گفتم یه تاپیک براش باز کنم بقیه هم آشنا بشن،وقتی میخرینش خیلی جم و جور توی یه سمسونت اینجوری هستش

[تصویر: 620f8b25.jpg]
شاید اولش از دیدن این تیر های شبیه کمان تعجب کنید، که اتفاقا ابتکار جدید اف ایکس هم همینه، پی سی پی جدیدش علاوه بر عوض شدن لوله بلند و کوتاه یه تبدیل هم برای پرتاب دارت های بلند مثل زوبیم داره در اصل هم کراسبو هست هم پی سی پی،!!
جالبه بدونید با دقت بالایی هم این نیزها (خخخ) رو پرتاب میکنه و کلا توی شکار یه چیز کار بردیه

[تصویر: verminator_mkii_extreme_guns.jpg]

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Khansariha (214)
واقعاً جالبه !!
اما فکر نمی کنم تو ایران باشه ، یا به این زودیا بیاد !!... Khansariha (172)
قیمت و ژولش رو نزده؟؟

واقعان عجب چیزی هست حیف که نیست این چیزها اینجا

Khansariha (60)Khansariha (60)
یعنی می شه این یه روزیییییییییییی به من برسه !
[تصویر: 13571592451.jpg]
ما تو حسرت AT-44 موندیم.
وای به حال این.Khansariha (290)
در عکس زیر شخصی که در حال چک کردن لوله سلاح می باشد و همچنین در عکس پست قبلیم نفر سمت چپ اقای Axelsson
مدیریت کمپانی FX Airguns می باشد.

[تصویر: 13571604421.jpg]
(2013-01-02 11:27 PM)OneshotOnekill نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Khansariha (60)Khansariha (60)
یعنی می شه این یه روزیییییییییییی به من برسه !

چیز جالبیه بیادم تو ایران مجوز بهش نمیدن مسل کراسبو ها بهتره دست به کار بشین بسازین
شبیه طرحی که تو اینجا دادم

[تصویر: shayan_gif.gif]
گفتی آقای فدریک اکسلسون یادم به این عکساش افتاد که توی فیسبوک شخصیشم گزاشته بود، میگفت اونجا کار میکنه جدیش نگرفتم نگو ریس کل تشریف دارن خخخ تو عکسی که گفتی که شبیه خودشه،نمیدونم،چندتا از عکساشو میزارم ، چون تعداد زیاده بقیشو تو زیپ میزارم هرکی خواست ببینه

[تصویر: 26.jpg]

[تصویر: 21.jpg]

راستی این چیه مثل موتور چرخ ماهیگیری میمونه؟ فکر کنم نخ به تیره وصل میشه میشه باهاش ماهی شکار کرد؟؟؟!!!

[تصویر: 20.jpg]

فرش ایرانیشو برم خخ

[تصویر: 1.jpg]
مثل اینکه دوباره من یه مرحله عقب هستم.

خخخخخـ! مرتضی جان این چه بلاییه سر این b52 بیچاره آوردی؟
کار خودتونه؟
صفحه ها: 1 2
لینک مرجع