انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: مقایسه وایرخ 100 با سلاحهای میان قدرت اوانیکس
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2
بنظر من :
محصولات اوانیکس مثل رین استورم : برای شکار عالی هستند - دقت و قدرت خوبی دارند - وزن تفنگ کم هست و این برای شکارچی بسیار مهم هست .قیمت کمتر از وایرخ 100 هست
وایرخ 100 : دقت بالا - قدرت معمولی - نمیگم به درد شکار نمیخوره ولی در کل این تفنگ برای شکار ساخته نشده - وزن تفنگ بسیار زیاد هست - برای هدف زنی عالی هست و خوب قیمتش هم 2 برابر هست .در کالیبر 5.5 زیاد جایی ازش تعریف ندیدم
در کل هر کدوم طالب خودش را داره .من به دلیل وزن بالا و اینکه در 5.5 خوب نیست با وایرخ 100 حال نمیکنم چون تفنگ را اول برای شکار میخوام و بعد هدف زنی و چند تا از دوستانم هم دقیق برعکس من هستند Khansariha (172)
مسئله ساييده شدن و خوردگي اندكس و خشاب در اوانيكسها هم مسئله مهميه.درسته كه دوستان زحمت ساخت اين قطعات رو از فولاد كشيدن ولي ممكنه كه يه قسمتهاي داخلي باشه كه در معرض سايش باشن و ديده نشن.آيا اين مشكل در سريهاي جديد رفع نشده؟
راستي دوستاني كه انگليسيشون خوبه اين مشكل رو به اوانيكس اطلاع بدن و ضمنا بگن كه با ساخت همون قطعه از فولاد مشكل برطرف شده.
یونیک عزیز ورژن 2 اوانیکس دیگه اون مشگلات قبلی رو نداره .

اصلا" مقایسه این دو برند با هم منطقی نیست .مکانیزم وایروخ رگوله و اوانیکس والو هستش . وایروخ هم مشگلاتی داره که از چشم خیلی ها پوشیده نیست بخصوص مشگل عدم دقت بعد از چند شلیک هست که خیلی ها اونو کثیف شدن لول میدونند از جمله خود من که این خودش 1 مشگل بزرگ هستش .
تاپیک فعلا قفل میشه.پس از بررسی مجددا بازگشایی میشهKhansariha (8)
صفحه ها: 1 2
لینک مرجع