انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: عکس و کلیپهای آموزشی
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2
با سلام خدمت همه دوستان گرامی
همونطور که از عنوان تاپیک مشخصه اینجا محلی برای به اشتراک گذاشتن عکس و کلیپهای آموزشی در هرزمینه مرتبط با اهداف سایته.
امیدوارم دوستان هر عکس،فیلم یا کلیپ آموزشی در دسترس داشتن یا تجاربشون رو در قالب عکس و کلیپ در آورده و برای استفاده دیگر دوستان اینجا به اشتراک بگذارند.ضمنا از همگی عزیزان خواهشمندم با توجه به اینکه مخاطبین این تاپیک با سطوح مختلفی از دسترسی به اینترنت مراجعه میکنند حتما فایلهای حجیم رو قبل از به اشتراک گذاری به فرمتهای کم حجم تبدیل کرده(توجه کنید که کیفیت فیلم قابل قبول باشه) و یا به قطعات متعدد تقسیم کنند
برای شروع چند کلیپ که واقعا خوشم اومد براتون میذارم.فایلهای اصلی حجم بالایی داشت که به منظور کاهش حجم با فرمت 3GPآپلود شدند(کاهش کیفیت اجتناب ناپذیر بود)
این کلیپها رو که به زبان انگلیسیه در بررسی سایت Airgun Academyدیدم که مربوط به آشنایی مقدماتی با انواع سلاحهای بادی ،ساچمه، دوربین و متعلقات اونها هست.(هر چند کلاس کار دوستان بالاست و همه استادن اما بد نیست خوراک محتوایی برای همه و در هر سطحی موجود باشه)
برای دانلود روی عناوین زیر کلیک کنید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ان شاالله مابقی کلیپها رو به مرور به اشتراک خواهم گذاشت.
امیدوارم مفید باشه
یا حق
با سلام خدمت دوستان عزیز
در ادامه کلیپهای اموزشی 3 کلیپ دیگه رو براتون میذارم.امیدوارم مفید باشه

با سلام به همه دوستان عزیز
کتابی درباره تک تیر اندازی نیروی دریایی ارتش آمریکا
خودم هنوز دانلود نکردم الانم فرصتش نیست چون یه 97 مگی دیگه دانلود کردم

حجمش 67 مگابایته
و اینم کتابی درباره هندلودینگ فشنگهای دست پر
من میخوام یک کلیپ با فرمت 3gp بگذارم چرا میگه فرمت غیره مجازه ؟؟؟ باید چکار کنم ؟؟؟
(2011-04-16 06:37 PM)h84gh2003 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من میخوام یک کلیپ با فرمت 3gp بگذارم چرا میگه فرمت غیره مجازه ؟؟؟ باید چکار کنم ؟؟؟

حميد جان به نظرم شما ابتدا فايلت را در يك آپلود سنتر آپلود كن سپس لينك مستقيم را در سايت قرار بده

موفق باشيKhansariha (8)
کلیپ زیر مربوط به ساخت و نمایش یک پی سی پی دست ساز هست. برای این که حالت آموزشی داشت بهتر دیدم تو این تاپیک بزارمش. تصاویر و توضیحات این سلاح رو در سایتی که قبلا آدرسش رو تو تاپیک ساخت پی سی پی گذاشتم می تونید پیدا کنید.به زودی قسمت دومش رو هم آپلود می کنم.
تشکر فرشید جان Khansariha (8)
این هم قسمت دوم کلیپ هست که به تغییر قنداقش مربوط می شه:
اگه میشه فایل ها رو توی سرور مدیافایر قرار بدید هم سرعتش بالاست هم قابلیت رسیوم داره .
از زحمتاتون ممنون
صفحه ها: 1 2
لینک مرجع