انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: مقایسه تصویری ساچمه pro magnum-FX
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3
سلام به همه...اقا کامی امروز اومد مشهد دست پر هم اومد.دمش گرم.مسیح یادته پز میدادی با ساچمه های FX ؟برو حالشو ببر کامی یه بسته 500 تائی بهم کادو داد :P
تاکید هم کرد که اف ایکس ننویسم و بنویسم FX
و گفت حتما یه گروپ از 25 متری براش بگیرم تا حال کنه.
از اونجائی که عکس هارو مجبور بودم سایزشو کوچیک کنم اما بی کیفیت نکنم(هر عکس 5-6 مگ بود)لینک میدم و حدود 500 کیلوبایت کردمشون.
لذت ببرید از ساچمه های سوئدی:
[تصویر: 04.jpg]
بقیشم برای سنگین نشدن لینک میدم:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کیفیت و رنگ ساچمه رو مقایسه کنید...زده بسته اش 100 کرونه...
اینم لینک سازنده ساچمه و مشخصات ساچمه توی وسط صفحه هست فقط هم همین مدل رو میزنه.خدا وکیلی اصلا شکاف یا خطی نداره در حالی که گامو کاملا خط قالبش معلومه

یه چیزه دیگه بهش گفتم فنر تیتان رو چیکار کنیم گفت میرم اونجا اما سر وقت میرم توبی و میگیرم برات چون 3 ساعت راه هست تا اونجا!!!!!اگه کامی بگیره برام اینسری بیاد ایران یه حال اساسی میدم بهش.در ضمن پدر خانومم هم تو کاره ترانزیت هست به ترکیه و باکو بهش سپردم بره چند تا قیمت بپرسه مثلا ساچمه و اسلحه و لوازم یدکی ببینیم میشه چیزی سفارش گرفت اورد اشنا هست و راحت میشه وارد کرد.
علی مشهدی عزیز مبارکه داداش برو حالشو ببر رفیق:D:D:D
سلام.
چه میکنه این کامی.
التماس دعا
پس بالاخره اين كامي پيدا شد
چند وقتي بود دنبالش ميگشتيم
علي جان من هم يه چندتا دونه ساچمه FX از مسيح گرفتم واقعا پرداختش عاليه
امروز هم با کامی رفتیم حرم و با اجازه کفترای امام رو شمردیم دیدیم خیلین گفتیم جای مسیح خالی از 80 متری هد شوت بکنه...تا دم حرم به کفترا چپ نگاه نمیکنیم از محوطه دور شن دیگه شکارشون مباه است :P
کامی هم بسیار پسر صاف و ساده و باحالیه منو یاد دائیم و پسر خالم میندازه اخه اونا هم کشور دیگه هستند...کلا پسر با مرامی هستش عکسم گرفتم ازش اما دوست نداره بدم تو نت.
ما که با کفترای حرم کار نداریم الانم میرم ساچمه ها رو تست کنم.میخام 3 تا
روپ بگیرم با
ts-10
pro magnum
fx
نتیجه شو میدم منتها تیراندازیم زیاد حرفه ای نیستا....
علي جان
حسابي بهت حسودي كردم دادا خيلي دلم واسه آقا تنگ شده
كاش بطلبه بيام پابوس آقا علي جان التماس دعا دارم
خوش بگذره دادا علی اخ که چقدر دلم هوای امام رضا کرده راستی داشتیم علی جان حالا دیگه

با ساچمه های ما حال میکنی :D:)ساچمه های مارو دو در میکنی پست میزاری ای کلک:D:P چی گفتی به کامی

؟؟؟اینارو برا من اورده بود:P;)(شوخی )دادا برو حالشو ببر بسیار ساچمه خوبیه
علي جان
راستي اگه كامي دم دستته بپرس آخر هفته كجاست ( تهران يا اصفهان )
ببخشيد اساتيد :P
ميشه لينك يا مشخصاتي از ساچمه هايه موجود در بازار با كاراييشون و موارد استفادشون برام معرفي كنين؟؟؟؟؟:huh:
مهدی جان جاش اینجا نیست توی بحث ساچمه میتونی بپرسی و یا اگه نیست توی بحث آزاد.الان این تاپیک مال این دو تا ساچمه هست.در ضمن برو سایت گامو زیرش توضیحاتشو نوشته.درکل ساچمه های نوک گرد و نوک تیز برای شکار و ساچمه های سر تخت برای سیبل هست.
صفحه ها: 1 2 3
لینک مرجع