انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: بررسی استفاده از کپ های پلاستیکی در تفنگ های گامو
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
سلام
والا منم یه سالی هست شادو دارم تو این مدت هم حدود5000تا حالا یکم کمتریا بیشتر باهاش تیرزدم قبل از منم دست یکی دیگه بوده خداروشکر تا حالا مشکلی نداشته.درسته کپ شادو پلاستیکی هست ولی اینقدر هم کشکی نیست.تا فشار بیش از حد بهش وارد نشه یا زمین نخوره مشکلی براش پیش نمیاد.
(2014-05-09 12:48 AM)Vicxtor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود دوستان
مدل های هانتر هم کپ پلاستیکی هستند؟
Khansariha (8)

UP
Khansariha (8)
(2014-05-17 03:16 PM)Vicxtor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-05-09 12:48 AM)Vicxtor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود دوستان
مدل های هانتر هم کپ پلاستیکی هستند؟
Khansariha (8)

UP
Khansariha (8)

من چندتایی که دیدم همه فلزی بودند
ارادتKhansariha (8)
شادوی من هم کپش پلاستیکیه.البته تاحالا نشکسته ولی یکم لقی داره در ضمن زبانه ی نگهدارنده اصلا جالب نیست و بر اثر تکان شدید لول باز میشه به نظر من بهتر بود از ساچمه و فنر استفاده می کردن مثل دیانا.Khansariha (48)
برای لقی کپ نمیشه از واشر فلزی نازک استفاده کرد؟ من چند تا دارم که ضخامتش اندازه ی در بطری شربت سرماخوردگیه.
گپ شادوی منم لقی داره چیکارش کنمKhansariha (60)
(2015-01-24 12:45 PM)just نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کسی نیست جواب بده
(2015-02-13 11:39 AM)just نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-01-24 12:45 PM)just نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کسی نیست جواب بده

درود.دوست من برا لقی گپ شادو هیچ کار خاصی نمیشه انجام داد.فقط اون پیچ خورشیدی گپ رو چک کنید که شل نباشه دیگر هیچ مگر اینکه با هاش باید بسازید دیگهKhansariha (48)
مال من کپش خیلی لقی داره این پیچ خورشیدی هم انگار جوشش داده باشن اصلا از جاش تکون نمی خوره فکر کنم بهترین راه ساختن یه کپ با فولاد باشه یا این که یه ورق حلبی نازک مصل اینا که باهاش در شربت سرما خوردگی می سازن را با مته سوراخ کنیم و ازش واشر درست کنیم و بندازیم بین گپ و ببندیمش البته اگه بشه این پیچ لعنتی را باز کردKhansariha (367)Khansariha (367)Khansariha (367)Khansariha (290)Khansariha (290)Khansariha (290)
اصلا اعصابم حسابی خورده هنوز یه واشر برا این تفنگ نتونستم پیدا کنم تو شهرمون Khansariha (290)Khansariha (290)Khansariha (290)Khansariha (290)Khansariha (290)Khansariha (290)Khansariha (290)Khansariha (367)
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
لینک مرجع