انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تفنگ های خفیف
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49
سلام دوستان قیمت خفیف برنو2 پنج تیر چک چنده؟ ممنونم
Khansariha (8)Khansariha (256)سلام.قبلش هم خفیف رو سلاح شکاری محسوب نمیکردن اما الان یک رسمیتی بهش دادن.Khansariha (8)Khansariha (256)
(2016-07-24 05:00 PM)kotlas نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016-07-24 02:03 PM)mortezazadeh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان الان قيمت خفيف افت كرده با توجه به تغيير در عنوان جواز؟البته كاربريش همون بوده فقط عنوان جواز رو چرا دست زدن ؟الان خيلى إبهام پيش امده كه اصلا با جواز ورزشى بيرون شهر حق بردن اسلحه رو ادم داره يا نه؟

قیمت خبر ندارم ولی اصولا باید افت کنه
اصولا با جواز ورزشی اگر بیرون ببری بگیرن شدید اذیت میکنن مثل اینکه شما تفنگ تراپ ورزشی ببری تو بیابون و محیط زیست بگیره چی میخوای بگی؟!!!

من این اعتقاد رو ندارم
چرا ؟
عرض میکنم
من که برنو و اکار با مجوز ارتش وشکاری دارم اگر بدون پروانه برم شکار فرقش با کسی که اکار ورزشی ویا خفیف داره وباهاش بره شکار چیه
هیچ
دوتاش شکار غیر مجازه
همانگونه که میدانیم در جواز ذکرکرده مجوز حمل ونگه داری
اگر درصحرا سلاحی رو دست ما ببینند چه گلوله زن وچه خفیف وچه ساچمه زن معمولی ویا ورزشی که اقدام به گرفتن گروپ ویا پترن ویا تمرین میکنیم نباید گیر بدند
تا مادامی که شکار نزده باشیم و لاشه ای (مدرک ) نباشه بی گناهیم
دقيقا جناب احمدى بايد اينگونه باشد،
دوست عزیز این مطلب و من از یک محیط زیستی پرسیدم گفت حمل یعنی تفنگ بدون فشنگ تو جلد تو ماشین باشه اگه مسلح تو کوه رو دوشت باشه حکمش اقدام به شکاره تازه محیط زیست کلی پز میده که شکارچیو قبل از کشتن حیوون گرفته
و اونی که بسات پترن گیری و یا گروپ گیری داره کاملا مشخصه و نمیره شکارگاه معروف منطقه نزدیکترین جای خالی از سکنه کارشو میکنه شما کلی پیاده روی نمیکنی که وسط نا کجا اباد پترن یا گروپ بگیری اونم با یه کوله بسات شکار
این یعنی بدون شکارم میتونن قانونی شما رو دستگیر کنن
همه ما بیگناهیم
مگر خلافش ثابت و مسجل بشه
درمورد بساط پترن وگروپ باهاتون کاملا موافقم
اما
ایا همراه داشتن تفنگ وفشنک وداشتن چاقو درکوله به همراه مقداری غذا وغیره وذالک جرمه
میشه به فرد که رسیدن درکوه تذکر بدند که فکر شکار به سرش نزنه اما به چه جرمی دستگیر کرد؟؟
ایا فردی که هنوز دزدی نکرده دزده ؟
ایا راننده ای که هنوز از چراغ قرمز رد نشده رو باید جریمه کرد ؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(2016-07-25 03:22 PM)saintman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز این مطلب و من از یک محیط زیستی پرسیدم گفت حمل یعنی تفنگ بدون فشنگ تو جلد تو ماشین باشه

مجوزحمل ونگه داری سلاح و متولی وصادر کنندش اسلحه ومهماته نه محیط زیست واین سازمان تعریف کرده و توی جواز ننوشته مجوز حمل ونگه داری سلاح ومهمات شکاری با جلد یا بی جلد
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دستگیری یه فرد با سلاح مجوز دار قبل از شکار فرقش با دستگیری یه فرد با سلاح بی جواز فبل از شکار چیه
نباید فردی که سلاح جواز دار داره فقط بخاطر حمل تفنگ وفشنگ جواز دار درطبیعت دستگیر بشه اگر اینطوری باشه ارزش جواز سلاح زیر سوال میره
دقيقا جناب احمدى.سازمان حق ندارد بجرم ناكرده دستگير كند،متاسفانه نااگاهى خود ماست كه محيط بانان را جرى كرده،بنده وقتى فلان ميليون پول اسلحه دادم در هر جايى كه تابلو تيراندازى ممنوع نباشد حق استفاده دارم ،اين روش سازمان نوعى انتقام گيرى از علاقمندان است.تنها مرجع صلاحيت حمل سلاح اسلحه ومهمات ارتش وسپاه،ميباشد متاسفانه سازمان به امورى ورود ميكند كه اساسا درحيطه وصلاحيت ان نميباشد.
دوستان اگر امکان داره چند تا قیمت و مدل از تفنگ های خفیف موجود در بازار معرفی کنید .
حدود قیمت هم بگید با مارک قبوله
خفیف هورنت هم چند مدل و قیمت بگید ممنون میشم .
برام مهم هست بشه رو تفنگ ها دوربین سوار کرد .
سلام خفیف برنو 2 دوازده خان ده میلیون تا پانزده میلیون بستگی به تمیزی داره هورنت چک دو ماش بیست وپنج تا سی میلیون هورنت والتر بیست تا بیست و پنج
اصولا تفنگهای کالیبر 22LR قیمت نسبتا مناسبتر و از لحاظ مهمات در دسترس میباشند.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49
لینک مرجع