انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات از بنجامین تریل NP
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2
با عرض سلام و خسته نباشید.
کاربر گرامی alaolmolk با تشکر از اینکه این تاپیک ایجاد کردید،اما به نظر میرسه با توجه به اینکه شما این اسلحه دارید با کمی جستجو در اینترنت یک ریویو مناسب از این اسلحه در این تاپیک قرار بدین تا هم بار علمی تاپیک بالا بره هم کسانی که دنبال اطلاعاتی از این اسلحه هستند ،حداقل با مراجعه به این تاپیک اطلاعات خوبی گیرشون بیاد.

با تشکر.Khansariha (8)
(2012-11-20 06:00 PM)Don Corleone نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
2-تاپیک کرنوگرافی بنجامین تریل متاسفانه اصلا تاپیک علمی نیست و مطالب مطرح شده بیشتر شبیه به شوخی میمونه پس اصلا بهش استناد نکنید.

من متاسفانه در این تاپیک حرفی برای گفتن ندارم ، چون نه این تفنگ را داشتم و نه علاقه ای داشتنش دارم
فقط یک نکته را یاداوری می کنم منم اول که اون تاپیک را می خواندم کمی باورش برایم سخت بود ولی به یاد داشته باشیم سه نفر از اساتید این سایت اون تفنگ رو کرنو کرده بودند و مسلما نمی تونه یک شوخی بوده باشه Khansariha (8)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینم یه ریویو از این اسلحه که میشه گفت تقریبا کامل هست.
برای اینکه بریم سر اصل مطلب یک نکته برای دوستانی که دارند این اسلحه رو, پین بند سلاح , قسمتی که بند رو به قنداق متصل میکنه گاهی وقتا میوفته و با توجه به رنگ سیاهش پیدا کردنش داستانیه, بد نیست اگه یه جوری محکمش کنید, مثلا با چسب یا یه چیزی مثل اون...
ای بابا آقا پورنگ یکم آروم و خونسرد باشید دیگه از دوستان قدیمی که اننتطار نداریم تا اینطوری بهم بتازند مگر این تفنگ چقدر ارزش داره که اینچنین کینه و دشمنی میان ماها بوجود آورده Khansariha (367)
خدائیش اگر بین کاربران جدید یوقت این بجثها پیش میامد زیاد برام عجیب نبود ولی بین بهترین عزیزان و پیشکسوتان برام جای تعجب داره بهتره فعلا تاپیک بسته بشه تا با مدیران در این مورد مشورت کنیم دوستان هم لطفا خونسرد باشند وادامه ندهند . ممنون از دوستان
برادر گرامی جناب اقا پورنگ.در مورد پستهای شماا چند سوال و البته چند نتیجه گیری دارم.و بگم من نمیخواستم کار به اینجا بکشه و علنی مطرح کنم ولی چون خودتون رو خیلی بر حق جلوه دادین مجبورم:
نوشتید:جناب دونکرلونه مطمینی هیچ مبحث علمی اون تاپیک نداره:
بله تقریبا مطمئن هستم.این بعضی از پستهای شما تو اون تاپیک هست که باقی مونده هنوز:

در ضمن دوستان تخته ایی را که عکسش را کذاشتم و شاچمه از 2 طرف تخته عبور کرده فاصله در حدود 400 متر بوده و اجر پشت را هم شکسته که عکس اجر را هم گذاشتم

نه دست کاریش نکردم.با ضمانت خود بنجامین خریدم مصرف داخلی خود امریکا است.وتضمین کردن که شکار بزرگ را وقتی تو سرش بزنم میکشد و خود انها کالیبر 4.5 را به من پیشنهاد کردن برای شتاب خارق والعاده اش.حتی با ساچمه 16 گرینی شتابش 427 متر در ثانیه است.(قبل از خراب شدن واشر اورینگ)

به خاطر نوع خان وبلند بودن لوله وتکنولوژی منحصر به فردش خیلی خیلی دقیق است تو فاصله 500 متر به راحتی هدف را میزند و انچنان خاکی بلند میکند که باور کردنی نیست حیف حجم فیلمی که گرفتم بالا است و نمیشود تو سایت بزارم

میدونم .عبدالرحمن جان ولی تاخصیر من نیست خوب داداش 500 متر را راحت میزند فیلمشم گرفتم حیف حجمش بالا شد و گرنه تو سایت میزاشتم چون 200 مگ حجم دارد نمیشود تو سایت قرار داد اما یه فکری حتما برای فیلمش میکنم

و...

نوشتید:پسر جان اون زمان که شما نمی دونستی نیترو چیه 3 سال پیش من اون تفنگو داشتم

حق با شماست بنده حرفی ندارم.

نوشتید:اتفاقا خیلی هم کولاکه تو امضای من عکس گروپم هست که میگی شوخیه و تو تاپیک مدیران برای خودت از من انتقاد میکنی و ناراحتی چرا من تو این سایت میام!!!

اعضای محترم به این تاپیک مراجعه کنند و پستهای بنده و اقا پورنگ رو مطالعه کنند نتیجه گیری با خودتون که حق با کیست.خوبه خودتون هم اخرش گفتید شوخیه...

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نوشتید:خوب این تو و اینم سایت برو هر چی بلد هستی از نابلدی به خودت یاد بده
دوستان این اخرین باریه که من تو این سایت میام و از همه هم خداحافظی میکنم

من هیچ ادعایی ندارم اینرو ثابت کردم مدام از اعضا در حال یادگیری هستم ولی افتخارم اینه که تو این سایت یکبار به کسی بی احترامی نکردم تندی نکردم و از منطق خارج نشدم و دروغ هم نگفتم...با اینکه جزو 5 نفری بودم که عضو سایت شدند.

نوشتید:در ضمن جناب دون کرلونه شما را از سایت خودم برای همیشه اخراج میکنم تا یاد بگیری با بزرگتر از خودت چجوری ادب داشته باشی

سایت مال شماست بنده مشکلی ندارم.بنده هیچوقت به شما بی احترامی نکردم لطفا جوسازی نکنید.

نوشتید:این هم اخرین بازدید من از این سایت بود
برو پسر جان برای خودت بتاز
اینو یادت باشه اون زمان که جنابعالی هنوز به دنیا نیومده بودی من تفنگ دستم بود اونم نه اسباب بازی بلکه ژ3

حق با شماست اما من جواب منطقی برای سوالام میخوام این جواب نشد.

نوشتید:این پست هم خودتون وقتی همه دیدین که این جناب فضل دون کرلونه چیا پشت سر من میگه پاکش کنید ممنون
فقط اینو بهت بگم فکر نکن حرفهایی که 2 الی 3 نفری که هستید پشت سر من میزنی به گوش من نمیرسه تا الان هم خیلی تحملت کردم

جالبه که بحثهای خصوصی پیشکسوتان به شما هم میرسه.و البته جای تاسف داره.در ضمن همون فردی که این مسایل رو به شما رسونده بیاد بگه ما جز همین ایراداتی که الان داریم از شما میگیریم حرف دیگه ای هم زدیم یا نه؟؟؟و اینکه میگید خیلی منرو تحمل کردید تا الان مشکل از من نیست شما ظرفیتت برای شنیدن حقایق کم هست.

نوشتید:در ضمن تو هم لازم نیست هر چیز منو بگی شوخی
من باکسی شوخی ندارم میخوای بیام اصفهان تا بهت ثابت بشه امثال تو اصلا شوخی ندارم!!!!؟؟؟؟؟؟؟
جناب پسر جان اقای دون کرلویونه!!!!!
خاله زنک

این پستتون رو خیلی روش فکر کردم چی جواب بدم.ترجیح دادم شان خودمو پایین نیارم.اولا مسایلی که شما مطرح کردید فراتر از شوخیه دوما بخش دوم رو من یکجور تهدید به حساب میارم لطفا از سعه صدر بنده سوئ استفاده نکنید وگرنه مجبور میشم دقیقا مثل خودتون برخورد کنم.

نوشتید:دوستان... مشکل من هیچ تفنگی نیست بلکه نوشته های جناب اقا پسر Don Corleone است
گروپهای منو به تمسخرمیگیره مطالب را به تمسخرمیگیره بعدهم جالبه که خط نشون میکشه که یا جای منه یا جای اون تو این سایت!!!!!!

برادر عزیز بنده با کذب و درویی مشکل دارم و هرجا پستی به دور از منطق ببینم باهاش برخورد میکنم چه از شما باشه یا دیگران.

نوشتید:اخه یه مطلب ابگوشتی از خودت نشون بده که ما هم دلمون خوش باشه تونستی به یکی چیزی یاد بدی اقای به اصطلاح Don Corleone

بنده ادعایی ندارم.گفتم دارم یاد میگیرم.

نوشتید:راسته از قدیم گفتن سزار به ناپلون پیغام داد به خاطر ناموس جلوی ناپلون میاستم و میجنگم اما پولدار هستم و ناپلون فقیره
ناپلون هم در جواب گفت هر کسی برای چیزی که نداره میجنگه!!!!
اسم کاربریتو عوض کن Don Corleone چون بهت نمیاد

این اسم کاربری نیست که به انسان تشخص میده رفتار و اعمالش هست که نمایانگر شخصیتش هست.

در نهایت جای چند سوال هست:
1-چرا بعضی از دوستان پستهای کاملا منطقی بنده رو با اراجیفی که بعضی ها مینویسند یکی میکنند و دوتارو یهجور میسنجند؟؟؟؟
یعنی انتظار دارید جلوی این اکاذیب هیچی نگیم و خاموش باشیم.اگه بنده چنتا شبهه مطرح کردم و شفافسازی کردم چرا کسی از من حمایت نکرد؟؟؟کجای حرفای من غیر منطقی بود و کودوم ایرادی که گرفتم به دور از منطق بود؟؟؟؟
2-مدیران یک فکری به حال تاپیک پیشکسوتان بکنند.تصمیمات مدیریتی و بحثهای پیشکسوتان ظاهرا در اختیار دوستان قرار میگیرهKhansariha (226)
3-دوستانی که زیر پست ایشون سپاس زدند حتما به خاطر حمایت از منطق و ادب ایشون و بی منطقی و دروغگویی بنده این کار رو کردن.ایرادی نداره...
4-دوستان وظیفه بنده اطلاع رسانی هست اگر کسی سلاح وارد کنه بفروشه یا تبلیغ سلاحی رو بکنه نه من متضرر میشم نه سود میکنم.لطفا با دید باز به مسایل نگاه کنید تا متوجه بشید چه اتفاقی در سایت افتاده.در ضمن این تاپیک لطفا پاک نشه تا همه اعضا در جریان کامل وقایع اخیر باشن و خودشون قضاوت بکنند.
یا علیKhansariha (8)

در ضمن یک شائبه به وجود اومده بود برای برخی اعضا لازمه من توضیح بدم.اقا سهیل ئو اقا اسماعیل سلاح بنجامین رو از نزدیک کرنو کردن و عدد 600 متر بر ثانیه رو تایید میکنند اما سوالات من چیز دیگه ای هست که مطرح کردم مثل هدف زنی در 500 متری و قدرت بالا در 400 متری و ...
والبته در مورد همین عدد کرنو گرافی 600 متر بر ثانیه ایشون یه جا صریحا میگن که این سلاح دست نخورده هست و این سرعت رو میده.این هم نقل قول ایشون:

نه دست کاریش نکردم.با ضمانت خود بنجامین خریدم مصرف داخلی خود امریکا است.وتضمین کردن که شکار بزرگ را وقتی تو سرش بزنم میکشد و خود انها کالیبر 4.5 را به من پیشنهاد کردن برای شتاب خارق والعاده اش.حتی با ساچمه 16 گرینی شتابش 427 متر در ثانیه است

حالا سوال اینجاست چطوری یک سلاح بنجامین فابریک دست نخوردهKhansariha (226)Khansariha (226)Khansariha (226)میتونه به این سرعت برسه؟؟؟؟
پس در مورد عدد کرنو گرافی شده هم حتی سوالاتی مطرح هست.و عقل سلیم نمیتونه چنین چیزی رو هزم کنه که چطور یک سلاح بدون تیونینگ به چنین سرعتی دست پیدا میکنه در حالی که قدرت سلاح های بنجامین در حالت عادی و فابریک حداکثر حدود 35 ژول هستKhansariha (8)
صفحه ها: 1 2
لینک مرجع