انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: ایر پیستول اوانیکس ar6
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام به همه دوستان
این مدلی که میخوام معرفی کنم یه جورایی exclusive به حساب میاد و با شنیدن مشخصاتش قطعامتعجب میشین
مشخصات
وزن تقریبا 1.4 کیلوگرم
طول لوله 10 اینچ
طول کل 17.3 اینچ
خشاب 6 تایی
قدرت با ساچمه 11.9 گرینی 30 ژول

ریل 11 میلیمتری
حجم مخزن 3000psi !!!!
ماشه دو مرحله ای و ضامن دستی
کالیبر .22
قبلا نمونه های ایرپیستول هایی که وجود داشت و قوی به حساب میومد حدود 600ftبرثانیه سرعت ساچمه داشتند ولی اوانیکس ar6 در کالیبر .22 1000ftبر ثانیه سرعت داره که باور نکردنیه
علاوه بر اون به گفته کسانی که استفاده کردن دقت بی نظیر و بسیار کم لگد هست
با این قدرت تقریبا بسیاری از پرنده ها رو میشه به راحتی از پا در اورد
این ایرپیستول مثل بقیه محصولات اوانیکس بدون مگسک عرضه میشه و همونطور که تو معرفی مشخصاتش گفتم فقط تو کالیبر 5.5 یا همون 22 تولید میشه
نحوه مسلح شدنش شباهت کامل با برادر بزرگترش یعنی ar6 معروف دارد
جنس چوب قنداق هم قابل سفارش هست و حتی مدل تامهول هم امکان سفارشش هست
حجم مخزن نباید بیشتر از 204 بار شارژ بشه واز این مقدار نباید عبور کنه
با هر بار شارژ امکان 25 شلیک براش فراهم میشه که توی کلاس خودش تو این زمینه یه غول حساب میشه اونم 25 شلیک 30 ژولی!!!!
ولی نکته جالب اینه که قیمتش با pcp هایی نظیر رین استورم تقریبا برابره و اصلا سلاح ارزونی نیست
این تپانچه بسیار قوی همراه یک جعبه بسیار شیک عرضه میشه
عکس هایی از این ایرپیستول بسیار زیبا
[تصویر: 13517913681.jpg]
[تصویر: 13517913682.jpg]
[تصویر: 13517913683.jpg]
امیدوارم استفاده ببریدKhansariha (8)
جالب بود ممنونKhansariha (256)
آيا زوبين داره از اينا؟
قيمتش چنده؟
اگه از 30 سانت بلندتر باشه،مجازه.
تنها ایرادش اینه که قبضه و بدنه اش خیلی زمخته و به عنوان پیستول باید نشانه گیر هم میداشت . من اینجوری قبول نمیکنم !!!!
(2012-11-04 12:16 PM)unique نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آيا زوبين داره از اينا؟
قيمتش چنده؟
اگه از 30 سانت بلندتر باشه،مجازه.

خیر دادا
زوبین خیلی وقته هیچی وارد نکرده
از 30 سانت بلندتر هست
Khansariha (8)
به نظر من تفنگ 30 ژولی با این دقت نیازی به مگسک نداره بخصوص که برای شکار ساخته شدهKhansariha (8)
رد دات واسش خوبه که بشه دوچشم باز و بسرعت تعقیب و شلیک کرد
من ریویو سایت پیرامید ایر رو در مورد این سلاح خوندم. اسلحه قوی و البته دقیقی هستش ولی چند موضوع هم هست که باید بازنگری بشه.
اول اینکه این اسلحه 25 شلیک 30 ژولی نمیده بلکه سرعت شلیک اون با الگوی زیر هستش
ساچمه RWS Hobby 11.9 grain
1th shot 922 fps
10th shot 685 fps
ساچمه سامیانگ 28 grain
1th shot 701 fps
6th shot 628 fps
10th shot 423 fps
یعنی یه جورایی بیگ بور کلت های بادی هستش و مثل سلاح های بیگ بور از همون شلیک اول شروع به کاهش شدید توان میکنه که البته با توجه به اندازه و حجم کم کپسول کاملا طبیعی هستش. ایراداتی هم که کاربران این سلاح به اون گرفتند شامل موارد ذیل هستش:
این اسلحه گیج فشار، ضامن چکش، سایت نشانه گیری و کاور محل شارژ نداره. در صورت مسلح بودن و افتادن از دست در اثر ضربه به چکش خود به خود شلیک میکنه ( حتی در حالت ضامن ماشه).در برخی موارد هنگامی که به صورت عادی رو به پایین قرار میگیره یک ساچمه از داخل خشاب به داخل لوله وارد میشه و هنگام کشیدن چکش عملا با 2 ساچمه شلیک می کنه. خشاب اون هم مثل مشکل برخی از AR6 ها مشکل نشتی هوا داره. هیچگاه فشار کپسول نباید کامل خالی شده و همیشه باید از فشار محیط بیشتر باشه. نمیدونم چرا به این مورد ایراد گرفتند چون توی پی سی پی های دیگر هم خالی شدن کامل کپسول موقع شارژ مشکل ساز میشه که باید کپسول از اسلحه جدا بشه و شارژ بشه احتمال داره علت ایراد این باشه که کپسول این اسلحه قابل جدا شدن نیستKhansariha (8)
لینک مرجع