انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: مقایسه اوانیکس رین استورم و بنجامین مارادور
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3
امیر جان
با توجه به موضوع تاپیک بهتره بحث تلمبه رو اینجا مطرح نکنی

رضا جان
همه ما اینجا از طرفداران تفنگ بادی هستیم و قطعا بعضیهامون هم رو برندی تعصب بیشتری داریم همچنان که من نسبت به وایرخ این تعصب رو دارم
اما بحث منطقی و بررسی باید خالی از تعصب باشه
متاسفانه ار لحن صحبت شما عزیز بزرگوار حس میکنم کمی جانبدارانه به موضوع نگاه میکنید

موضوع استهلاک در بدنه المینیومی اوانیکسها برای بنده تجربه شخصی هست و برای سایر دوستان این سایت هم که زیاد با تفنگهای مختلف برخورد میکنند ملموس هست
میتونید از پورنگ یا مسیح عزیز هم جویا بشید

اما اینکه کدوم محل ها بیشترین مورد سایش رو دارند
1- شیار محل عبور پیچ نگهدارنده چکش
که در عکس معلوم هست

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

2- ایندکس خشاب که موجب سایش در
الف- خود خشاب
ب-محور نگه دارنده ایندکس که در عکس بالا معلوم هست
ج-زبانه ایندکس
میشود

3-محل بسته شدن پیچ پشت فنر چکش
این عکس

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

4- محل حرکت گلنگدن در مدلهای گلنگدنی

در مجموع در مورد قدرت بیشتر و شکاری تر بودن و نیز سازگاری بیشتر با انواع ساچمه با شما موافقم

در نهایت ارادتمند شما عزیز برگوار هم هستیمKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
با تشکر از اقا سهیل گل،من در مدتی که از محصولات اوانیکس استفاده میکنم وبخصوص رین که هرروز دستمه وحداقل میدونم فقط با جی اس بی تا حالا بالای 3000شلیک داشتم جزمورد خشاب که با کمی تغییرات تقریبا رفع شده به موارد دیگه برنخوردم .اگر یادتون باشه من ar6رو برای رگلاتور وفشارشکن بارها باز وبسته کردم واین موضوع در هر حال استهلاک همراه داره .مخصوصا که باز وبسته شدن پیچ ها گذشته از متریال استفاده شده ،کمتر با ابزار مناسب واگاهی از نیروی لازم برای باز وبسته شدن همراهه واین موضوع در استهلاک سریع تر میتونه موثر باشه .شما هم چون علاقه به کاهش قدرت وبالا بردن شاتها داشتید از این موضوع ناگزیر بودیدواینکه من حدس میزنم در مدلهای ساید لور سلاح نرمتر کار میکنه واستهلاک کمتره.در هر حال امید به اینکه این موارد برای سلاح من ودوستان اتفاق نیفته.
صفحه ها: 1 2 3
لینک مرجع