انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی تفنگ ساچمه زنی ata arms
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
دوستان نظرتون راجب چمبرچیه آیا آکبندش میشه پیدا کرد

hossin
ارزش خریدن نداره یه کپی بی کیفیت از اکاره
سلامKhansariha (8)
چند مدل ازتفنگهای آتا آرمز،،،،،،،کیفیت رابنگریدKhansariha (8)
[تصویر: 0098.png]
[تصویر: 0989.png]
[تصویر: 89800.png]
[تصویر: 00932.png]
[تصویر: 90898998.png]
[تصویر: 74234.png]
[تصویر: 56556.png]
یاحق
(2015-12-24 11:46 PM)asman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تو بهترین بودنش شکی نیس ولی میخوام نظر بقیه دوستانو بدونم

hossin
(2015-12-25 11:16 PM)hossinmahmodi.1376 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-12-24 11:46 PM)asman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تو بهترین بودنش شکی نیس ولی میخوام نظر بقیه دوستانو بدونم

hossin

کدومش بهترینه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اقا چمبر هم دولتی‌وارد شده و قبل اکار سری اول. من دست جرفتن. تفنگ خوش دستیه و بسیار ضمخته. یعنی خیلی جونداره. مخصوصا ضخامت لولش به نظر م زیاد اومد. در ضمن خیلی هم ساده هست. کلا خیلی کمیابه. همانند تفنگهای دیگه که بصورت مخدود وارد شده. یلدیز اپولو و....
ضمنا در جواب دوستمون اسمان. باید بگم که.... اول‌چمبر‌وارد ایران شده. بعد اکار. بعدش‌چطور میشه کپی از روی اکار باشه؟

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk
اتا ارمسان نیمه اتومات چجور اسلحه ای هست .من قیمت گرفتم از بایکال نیمه اتومات ارزونتر نبود. مدل استتار با لول اضافه میگفت 16مدلش رو یادم نیست اما قنداق طرح استتار سنتیک بود
سلام من یه دولول سوار جیفسان دارم میشه یه راهنماییم کنید که چجور تفنگیه اخه تازه خریدمش
سلام دوست گرامی ضمن خوشامد گویی تفنگتون مبارکه انشاالله که سالیان سال براتون بی خطر کار کنه
مطالبی که اهالی انجمن زحمت کشیدن دررابطه با چیفسان نوشتندرو میتونید در ادرس زیربررسی کنید و اگر سوالی داشتیداونجا مطرح بفرمایید
ممنونم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
من میخوام یه دولول سوار جیفسان دو ماشه به رنگ طلایی خریداری کنم ... میشه یکی راهنماییم کنه که چطور سلاحی است
ممنون دوست عزیز ...ولی نگرانم کردی منظورتون از بی خطر کار کنه یعنی تفنگ جالبی نیست...!!؟میشه یه برند خوب ترک بهم معرفی کنید...!!؟
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
لینک مرجع