انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: Combro CB625 MK4 Chronographکرونوگراف پرتابل
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان گرامی Khansariha (8)
این وسیله رو نساختم! ولی برام جالب بود وبا توجه به پرتابل بودنش کارآیی زیادی میتونه داشته باشه
این کرونو گراف رو جدیدآ تو ی سایتهای خارجی دیدم و امیدوارم تکراری نباشه پرتابله وروی سلاح نصب میشه ودقتش هم با توجه به قیمتش حدودا 60$ باعث شده خوب استقبال بشه و برای اونهایی که عمل تیوننینگ انجام میدند باید خیلی مناسب باشه:
آیا اینجا اومده وکسی ازش استفاده کرده؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عکسهی کامل:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Khansariha (256)
واقعا چيز جالبي هست
اگه تو ايران باشه وسيله خوبيه . Khansariha (8)
با 60 اودلار خیلی خوبه اما فکر نکنم توی ایران باشه.
اگه یکی وارد کنه صد در صد خریدار داره.فکر کنم اینا تا 600 متر بر ثانیه را جواب گو باشن.
دوست عزیز
فیلم تستش با HW77 رو دارم که رنجش رو 700 الی 705 هست ولی چیز کار آمدیه نقشه مدار دیجیتالش رو هم بررسی کردم با نممونه گیری زمانی توسط فید بک اپتیکی کار میکنه
درست با کارآیی کرونوگرافهای بزرگ ولی در ابعاد مینیاتوری
Khansariha (256)
ولی مدلهای رومیزی فیدبک اپتیک ندارند. من که تا به حال مدار رومیزی ها را ندیدم ولی فکر کنم اونا با اون قطعه شبیه آنتنشون بر اساس تغییرات میدان الکتریکی و اندازی گیری زمان بین 2 تغییر کار میکنند.
DAGGER عزیز Khansariha (8) اگر یه مدل از اینها را داری میشه بیاری تا ببینیم میشه مهندسی معکوسش کرد و یه نمونه ازش بسازیم؟ سنسور نوریش چیه؟
با سلام

این وسیله تا سرعت 200 ,220 متر بر ثانیه را نشان می دهد و مخصوص سلاح های مسابقاتی است (تفنگ و تپانچه کالیبر 4.5 ) ،تکنولوژی انگلیس و ساخت کشور چین
(2012-10-14 11:26 AM)hsgolpa نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ولی مدلهای رومیزی فیدبک اپتیک ندارند. من که تا به حال مدار رومیزی ها را ندیدم ولی فکر کنم اونا با اون قطعه شبیه آنتنشون بر اساس تغییرات میدان الکتریکی و اندازی گیری زمان بین 2 تغییر کار میکنند.
DAGGER عزیز Khansariha (8) اگر یه مدل از اینها را داری میشه بیاری تا ببینیم میشه مهندسی معکوسش کرد و یه نمونه ازش بسازیم؟ سنسور نوریش چیه؟
سرور گرامی Khansariha (8)
من هم اشاره کردم که اگر اومده وکسی استفاده کرده برای ما توضیحات تکمیلی شو بذاره ولی سیستم کاریش نمونه کیری با پالس زمانیه وفرمایش شما در مورد مدلهای بزرگ صحیح میفرمایید طریقه دریافت فید بک در اونها کمی دقیق تر از نوری هست (میدان تسلا) و مال این کاملا مشخصه که از نوع اپتیکیه ولی اصول کلی یکیه ودر پایین چند عکس دیگه و شماتیک مدار رو میزارم که از یه سایت دیگه دانلود کردم وشاید اونها قبلآ مهندسی معکوسش کردن چون بعید میدونم سازنده این کارو بکنه وتکنولوزی خودش رو در معرض خطر قرار بده!

[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]

[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]

[/img]

[/img]

[/img]

[/img]

با سپاسKhansariha (256)
لینک مرجع