انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی و نقد و بررسی انواع رنج فایندر
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8
(2014-01-08 08:15 PM)kavehebrahimi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بر دوستان،
كسي ميدونه تو بازار رنج فايندر زير 300 متر/يارد هست يا نه؟
براي PCP ميخوام.

نه زير 300 نيست.
(2014-01-08 10:43 PM)tactirandaz نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-01-08 08:15 PM)kavehebrahimi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بر دوستان،
كسي ميدونه تو بازار رنج فايندر زير 300 متر/يارد هست يا نه؟
براي PCP ميخوام.

نه زير 300 نيست.
من تا 400 یارد دیدم کمتر فکر کنم نیست.
سلام دوستان
کسی درمورد این رنج فایندر که تو سایت گجت کمپ گذاشتن اطلاعاتی تجربه استفاده ای داره
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
ىوستان قصد خرید یه رنج فایندر دارم فاصله هم تا 150 متر دقیق جواب بده خوبه.قیمتش میخام مقرون به صرفه باشه تو ایران هم بشه پیدا کرد(الصیاد دبی هم اگه اطلاعی دارید مشکل نیست) لطفا چند مدل معرفی کنید ترجیحا دوستان بزرگوار ازش استفاده کرده و ازش راضی باشند
ممنونKhansariha (8)
(2014-01-17 11:58 PM)turkavci نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
کسی درمورد این رنج فایندر که تو سایت گجت کمپ گذاشتن اطلاعاتی تجربه استفاده ای داره
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کسی تا حالا این مدل رنج فایندر رو استفاده کرده .
دوست عزیزم آقا بهنام این رنج فایندر رو دارند و به کرات ازش استفاده کردیم...عالیه منتها تو این سایت کجت کمپ قیمتش خیلی بالاست...هم به یارد و هم به متر فاصله رو نشون میده...وزن و اندازه و ارگونومی بسیار خوبی هم داره...Khansariha (8)
با اینکه جاش اینجا نیست اگه امکان داره قیمتش چنده و قیمتی که میدید قیمت تبریز هست ؟Khansariha (8)
(2014-01-21 02:32 AM)turkavci نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با اینکه جاش اینجا نیست اگه امکان داره قیمتش چنده و قیمتی که میدید قیمت تبریز هست ؟Khansariha (8)

دوست عزیز این رنج فایندر بوشنل از معمول ترین مدل های مورد استفاده دسوتان هست...فکر کنم همه دوستانی که رنج فایندر دارند از این مدل هست

قیمتش هم از 700,000تا 750,000 قیمت دیدم در سطح کشور....

شیراز 750,000 هست....

مورد خوبیه برای رنج شکار های سلاح های بادی دوستان...تا 300 متر رو تست کردم خوب بوده...البته خودش روش زده 1000 متری...ولی هنوز امکانش پیش نیومده تا 1000 متر تست کنم....ولی با زوم کمی که داره بعید میدونم 1000 رو حتی اگر دستگاه توان داشته باشه امکان استفاده داشته باشه...مگر اینکه در 1000 متری بخوایید فاصله یک چیز خیلی بزرگ رو بسنجید...مثلا خانه یا صخره یا تپه یا همچین چیزیKhansariha (8)
جناب esijoon خیلی ممنون از راهنماییتون
تو شهر ما وسایل شکار نسبت به سایر جاها ارزونتره ، فقط بعضی وسایل که تخصصی هست رو پیله وران محترم نمیدونند چیه که بخوان بیارند .
همینکه تا 500 متر جواب بده عالی هست چون برنو با فشنگ های سپاه تقریباً تا 300 متری دقیق هست و بیشتر از اون خیلی افت داره و محاسبه دقیق میخواد ، 500 متر رو برای این عرض کردم که مثلاً پس از دوربین کشی و پیدا کردن شکار میخوای بری روی یه سخره یا تپه و از اونجا تیر اندازی کنی و فاصله مکان مورد نظر تا شکار رو باید رنج زد.
(2014-01-21 05:57 AM)esijoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-01-21 02:32 AM)turkavci نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوست عزیز این رنج فایندر بوشنل از معمول ترین مدل های مورد استفاده دسوتان هست...فکر کنم همه دوستانی که رنج فایندر دارند از این مدل هست

قیمتش هم از 700,000تا 750,000 قیمت دیدم در سطح کشور....

شیراز 750,000 هست....

مورد خوبیه برای رنج شکار های سلاح های بادی دوستان...تا 300 متر رو تست کردم خوب بوده...البته خودش روش زده 1000 متری...ولی هنوز امکانش پیش نیومده تا 1000 متر تست کنم....ولی با زوم کمی که داره بعید میدونم 1000 رو حتی اگر دستگاه توان داشته باشه امکان استفاده داشته باشه...مگر اینکه در 1000 متری بخوایید فاصله یک چیز خیلی بزرگ رو بسنجید...مثلا خانه یا صخره یا تپه یا همچین چیزیKhansariha (8)

-- دوست عزیز الان گجت کمپ زده 545000 تومان آیا قیمتش مناسبه ؟
البته من فکر کنم ژاپن اصل نباشه من تفنگ بادی وایرخ 100 دارم و نهایتا تا 120 متری میخوام تیر اندازی کنم ولی همیشه تو تخمین مصافت مشکل دارم
--دوستانی که استفاده میکنن آیا سریع تخمین میزنه چون سرعت عمل برام مهمه ؟
-- آیا فروشگاهی هست که از لحاظ قیمتی مناسب تر بفروشه ؟
-- آیا مورد مناسبتری میشناسید که کار امثال من رو راه بندازه ؟
مرسی
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8
لینک مرجع