انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: بخش کاربران جدید الورود
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6
سلام
دوستان میدونم چرا اکانت من مشکل داره
دیروز پروفایلمو داشتم میدیدم اما امروز میگه حسابتان تعلیق شده
الان فقط اینجا میتونم پست بدم نه جای دیگه
ممنون میشم درستش کنین.
با تشکر
یه سوال داشتم
از اون جایی که قدرت یک اسلحه ی گرم با یه تفنگ بادی اصلا قابل مقایسه نیست
ولی با این حال بعضا تفنگ های بادی لگد قابل ملاحظه ای دارند؟؟
دوست عزیز لگد در سلاح های بادی در نتیجه ارتعاش فنر قبل از شلیک است که با عمل لود و ساچمه گذاری جمع شده و در موقع شلیک باز می شود و پس از آن نیز ضربه ای از طرف پیستون به انتهای سیلندر وارد می شود. Khansariha (8)
سلام دوستان عزیز و ارجمند
از امروز تا 23 بهمن ماه به مناسبت دهه فجر تخفیف ویژه 8 درصدی برای محصولات دریایی پارسان گذاشتن
لذتشو ببرین :)
با تشکر

برای اطلاعات بیشتر به وب سایت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مراجعه نمایید.
سلام دوستای اسلحه دار.
کلاس آموزشی اسلحه و مهمات چجوریه؟ در مورد چیه، سوالاتش چیه؟
دوستای گل ممنون میشم یکی برا من اسلحه ی خفیف را توزیح بده
ممنون
یه سوال دیگه
من تفنگم را تو کیفش میزارم و بیرون میبرم و اینا تنظیم مگسکش به هم میخوره...
دوستان پیشنهادی ندارند؟؟؟
تفنگم شادو هزاره
(2014-02-11 10:58 PM)xzqr نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستای گل ممنون میشم یکی برا من اسلحه ی خفیف را توزیح بده
ممنون
یه سوال دیگه
من تفنگم را تو کیفش میزارم و بیرون میبرم و اینا تنظیم مگسکش به هم میخوره...
دوستان پیشنهادی ندارند؟؟؟
تفنگم شادو هزاره

بهتره یه دوربین مناسب بخرید و خلاصـــــــــــــ Khansariha (8)
اسلحه ی خفیف هم مثل تفنگ های گلوله زنی میمونه ولی قدرت کمتری داره (در حد 500 ژول) و بیشتر برای تمرین تیر اندازی استفاده میشه !
البته اطلاعاتم کمه و دوستان میتونن بهتر راهنمایی کنند
(2014-02-12 12:52 AM)xzqr نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یعنی این مشکل عادیه؟؟؟؟
دوستان کسی اطلاعات دیگه ای درمورد این خفیف و تبدیل بادی به خفیف داره بگه
ممنون
مشکل شکاف درجه که تقریبا همیشه پیش میاد چون حتی بر اثر کوچکتری فشار ممکنه حرکت کنه
....

ویرایش به دلیل عدم تناسب موضوع
به هر حال ....این خفیف ها تو بازار موجوده؟؟؟
فقط جنبه ی تمرین تیراندازی داره؟؟؟
(2014-02-12 12:52 AM)xzqr نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یعنی این مشکل عادیه؟؟؟؟
دوستان کسی اطلاعات دیگه ای درمورد این خفیف و تبدیل بادی به خفیف داره بگه
ممنون

سلام و درود دوست عزيز Khansariha (8)

طرح سوال درخصوص موارد غير قانوني ، براساس قوانين انجمن ، ممنوع مي باشد لطفا تكرار نفرماييد . تشكر Khansariha (8)
(2014-02-12 01:15 AM)xzqr نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به هر حال...
این خفیف ها تو بازار موجوده؟؟؟
فقط جنبه ی تمرین تیراندازی داره؟؟؟

دوست عزيز Khansariha (8)
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6
لینک مرجع