انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفي تپانچه بادي BLOW HO1
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2
سلام
حدود 10 سال پیش یه تپانچه بادی چینی خریده بودم که تو انبار قاطی اسباب و اثاثیه گمش کرده بودم تا اینکه چند روز پیش پیداش کردم. گویا شکاف درجه اش که با پیچ روی آن محکم می شده، افتاده و الان بدون شکاف درجه هست.....خخخخخخخخخخخ ....... دیروز فقط با مگسگ و لبه انتهایی تپانچه سعی داشتم هدفو بزنم که موفق نبودم ...خخخخخخخ .... نمی دونم از کجا باید براش شکاف درجه گیر بیارم....... چون رفتم چند تا فروشگاه اسلحه که گفتند چون تپانچه بادی غیرمجازه لذا هیچ کمکی نمی کنیم...... Khansariha (367)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

انگار چینی ۶۲ رو کوچیک کردن براش گریپ تپانچه گذاشتن!!Khansariha (94) خیلی با نمکه!!
اینجور چیزها رو دیگه باید ابتکاری ساخت یا از شکاف درجه ی تفنگ های دیگه استفاده کرد
تا حالا همچین تپانچه ای ندیده بودم خیلی جالبه!!!
قابل شما را نداره دوست عزیز.................. فقط چون تپانچه مثل تفنگ (که دارای قنداق هست و به شانه متصل میشه) نیست، لذا معمولا تپانچه های بادی، دقت لازم برای هدف زنی را ندارند...........
دوست عزیز کالیبرش چنده؟
خیلی متشکرم Khansariha (8)
البته این تپانچه ها برای .... الان گیر میدن.... برای ش.ب / ش.ک.ا.ر خیلی مناسبه!!! فاصله کمه و به دقت بالا احتیاج نیست. تپانچه ها کوچیک هستن و میشه گفت صداشون هم کمه و برای این نوع ش.ک.ا.ر عالی هستن !!!
(2015-09-04 10:39 PM)KRALMAGNUM نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز کالیبرش چنده؟

کالیبرش 4.5 است.
امروز باش از فاصله 10 متری در خانه، به یک کارتن مقوایی ضخیم شلیک کردم که ازش رد شد و گچ دیوار پشتشو کامل کند، اگر می دونستم اینقدر قدرت داره بیشتر احتیاط می کردم........خخخخخخ

صفحه ها: 1 2
لینک مرجع