انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی سلاحهای بادی قدیمی FALKE
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3
از سرنوشت این شرکت ها خبری در دست نیست الان کجاهند؟
الان که داشتم به عکساشو نگاه میکردم
طراحیش ادمو یاده وایرخ و دیانا مینداخت
دوست دارم یکشونو داشته باشم
بایکال
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود
asman جان این مدل بادیهای بایکال تو بازار ایران موجود هست؟
من ندیدم

چند ساله پیش تاپانچه فنریشو داشتم، پلاستیکی و کاملا سیاه، ممنوع شد ردش کردم، مثله اب خوردن هم باز و بسته میشد ولی نوع رایفل ندیدم.
سلام دوستان عزیز Khansariha (8)Khansariha (8)من هم چند بادی قدیمی عتیقه دارم که اولیش اسمشBURGO است وساخت المان استKhansariha (8)دقیقا مثل وایرخ است ولی نمی دونم پس چرا اسمش فرق میکندKhansariha (367)اگر ساخت کمپانی دیگری است پس چرا نمونه دیگرش را هیچ جا ندیدمKhansariha (290)کسی از دوستان در مورد این تفنگ قدیمی اطلاعاتی دارد؟؟Khansariha (8)Khansariha (8)باتشکر [تصویر: DSC00523[1].jpg] ] [تصویر: DSC00527[1].jpg] [تصویر: DSC00525[1].jpg] [تصویر: DSC00526[1].jpg]
من يه تفنگ قديمي داشتم مارك گوهر بود. ساخت مجارستان كاليبر ٤/٥
فوق العاده بود اين تفنگ! دقتش واقعا محشر بود ساچمه رو ميزدم باهاش از فاصله ده متري....ي وجب قد داشت خخخخ فنر ديانا ٣٥ انداخته بودم روش
ازم دزديدن نامردا....
كسي سراغ داره براي فروش اين تفنگ رو ؟

Sent from my HUAWEI P7-L10 using Tapatalk
سلام دوستان
دوستان تفنگ بادی به اسم بریما berima ساخت ایتالیا میشناسید
پدرم همیشه میگفت تفنگ ایتالیایی به این اسم داشته و کالیبر ان هم 4.5 بوده است اگر کسی از شما میشناسد معرفیش کنید
(2019-03-18 12:42 PM)ضصضص نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
دوستان تفنگ بادی به اسم بریما berima ساخت ایتالیا میشناسید
پدرم همیشه میگفت تفنگ ایتالیایی به این اسم داشته و کالیبر ان هم 4.5 بوده است اگر کسی از شما میشناسد معرفیش کنید

سلام و درود
بله تفنگ های بادی بریما ( به اینصورت نوشته میشه BREMA ) ساخت ایتالیا هستن.
تصویری از آرم BREMA
[تصویر: 18e8aa57-7bb2-4845-a5d9-17958aa20e07.jpg]
تصویری از تفنگ BREMA Mod.35
[تصویر: 055529b1bd93b6930477f5412f763bc0.jpg]
[تصویر: b38fb984499856f7899efea1679de314.jpg]
تصاویر رو از اینترنت گرفتم
سلام من بریما ۳۵ دارم و عکسش رو تو تایپک ‌دیانا ۳۵ گذاشتم از سال ۵۹ تا الان دارمش و خیلی ازش راضیم دقت و قدرت عالی
من این تفنگ و از سال ۵۹ دارم و خیلی ازش راضیم دقت و قدرت عالی عکس شو تو تاپیک دیانا ۳۵ گذاشتم
ببخشید دو بار شد
صفحه ۳۵ از تاپیک معرفی دیانا ۳۵
صفحه ۳۵ تاپیک دیانا ۳۵
صفحه ها: 1 2 3
لینک مرجع