انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: آیا تفنگ های گامو درجات کیفی متفاوتی دارند؟
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3
با سلام
یک بحث پیش اومده بود که جریان این برچسب های زرد رنگ چسبانده شده زیر بچه قنداق تفنگ های گامو چیه؟
من خودم توی دو تا فروم خارجکی خوندم که مال کنترل کیفیته...
روی برچسب خودم نوشته:
Industrials elgamo*quality control
اینرو دور تا دور برچسب زده و وسطش هم با سایز بزرگ لوگوی گامو و عدد یک چاپ شده. بعضی از دوستان گامو سوار گفتن که مال ما روش عدد سه یا دو زده بود!!!
حال جهت حل شدن این معمی دوستانی که اطلاعاتی در دست دارند در اختیار ما نیز قرار دهند تا از تاریکی های حدس و گمان به روشنایی های علم و دانایی وارد شویم!
ادبیات رو حال می کنید؟ خخخخخـ!!
منتظر مشارکت شما دوستان عزیز هستیم...
راستش مال من که فقط نوشته بود : Quality Control OK !!!!!!
یعنی هیچ عددی درج نشده بود؟ فقط وسطش زده بود ok؟
باسه منم مثل خودته داش سید گل!
ولی به نظر من اینه سری ساخت هستش نه درجه کیفیت ای هم مرکب سوار خخخخخخخخخKhansariha (215)
وقتی نوشته کنترل کیفی و اعداد مختلفی وسطش هست دیگه غیر از درجه کیفی چی میتونه باشه؟
شاید کنترل کیفی در شاخه های مختلف انجام میشه و این شماره ها مال اون قسمتهاست تا مشخص باشه تفنگ از چه کانالی کنترل کیفی شده.حالا کلا فکر نکنم خیلی مهم باشه.بهترین کار اینه که شما بری دو تا مثلا شادو که یکیش 1 خورده و یکیش مثلا 4 برداری مقایسه کنی.من فکر نمی کنم تفاوتی ببینین.
سلام دوست عزیز شما الان به ماشین پراید جدید دقت کنید.همشون روی شیشه برچسب کنترل کیفی دارن و داخل درب باک هم یه لیبل هست که نوشته 1.2.3.یا ......و زیرش توضیح داده در خط تولید شماره.....وشیفت...... تولید شده.قضیه لیبل گامو هم همینه و هیچ تفاوتی دردرجه کیفیشون نیست.
دلیل این قیمت هاش برای چیه؟یعنی نمونه کپی شده داره؟
یکی میگه 190 تومن یکی میگه 240 تومن.
الان شادو هزار کجا 190 تومن پیدا میشه؟ ما که بی اطلاعیم؟
احسان(اسیجون) میگفت قیمت کرده گفتن 190!
صفحه ها: 1 2 3
لینک مرجع