انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: ریویو های تخصصی برای وایرخ 80
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3
باسلام میخواسم بدونم مشخصات فنر تیتان چیع که بشه اصلشو از بدلش تشخیص داد!!!؟
وبعد اینکه قیمتش درحالدحاضر تو بازار چقده!!؟
باتشکر
ممنون از زحمت بزرگان. Khansariha (8)
من چند سالیه وایرخ 4.5 دارم و هیچ گونه دستکاری نشده. بشدت برا زدن ش... با مگسگ عالیه و ناامید نمیکنه. تفنگم دم دست نیست و حتما از گروپی که میگیرم عکس میزارم. با ساچمه سر تخت عالی میزنه و با بیشتر ساچمهها جوره.بعضی از وزنش گله دارن که با نوجه به نوع چوب و فلزی بودن بیشر اجزا طبیعیه.ماشه خوبی داره ولی بعضی از سفت بودنش مینالن.شکاف درجه به ادم اختیار انتخاب میده تا با مگسگ ست بشه.تا 50متر اگه باهاش ردیف بشی میتونی رو دقتش حساب کنی.فنرش عالیه فقط باید رام بشه تا لذت شلیک باهاش حس کنی؛200_300 ساچمه خوبه بنظرم.اگه در نگه داریش کوتاهی کنی اون کیفیتش حفظ میکنه.ظاهرش در عین سادگی بسیااار دل پسنده.من چون الان تفنگم دم دستم نیست فقط امتیاز میدم تا بعد؛از ده حساب کنم؛
دقت9,5(من به دوربین برا فنری اعتقاد ندارم)
قدرت 8(جدا از بحث مگنوم)
خوش دستی7,5
زیبایی7,5
تیون شدن8.5
خان کشی10
قابلیت حمل 7
عمر و دوام 10
جور شدن با ساچمها8
نوع دستگاه نشانه روی9
ماشه 8
راحتی قنداق8
قبضه 7,5
جنس قنداق9
جنس و کیفیت فنر 10
دوستان تفنگ من بعد از شلیک 100 تیر اول هر دو پیچ کناری و پیچ شکاف درجه ش شل شد. اولش فک کردم بخاطر نو بودن فنره که به مرور قدرتش کم میشه و این مشکل حل میشه ولی همیشه بعد از شلیک حدود 100 تیر قطعا پیچها شل میشن. به شرکت وایرخ میل زدم و مشکل رو گفتم و در کمال تعجب گفتن که برای حل این مشکل از چسب locktite استفاده کنم. جالب بود واسم اگه این مشکل واسه بعضی یا همه تفنگهای وایرخ پیش میاد چرا در کمپانی از بروز این مشکل جلوگیری نمیکنن؟؟ و به مشتری میگن اشکالی نداره لاک تایت برن!!!
(2017-06-26 09:37 PM)Sunlight نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان تفنگ من بعد از شلیک 100 تیر اول هر دو پیچ کناری و پیچ شکاف درجه ش شل شد. اولش فک کردم بخاطر نو بودن فنره که به مرور قدرتش کم میشه و این مشکل حل میشه ولی همیشه بعد از شلیک حدود 100 تیر قطعا پیچها شل میشن. به شرکت وایرخ میل زدم و مشکل رو گفتم و در کمال تعجب گفتن که برای حل این مشکل از چسب locktite استفاده کنم. جالب بود واسم اگه این مشکل واسه بعضی یا همه تفنگهای وایرخ پیش میاد چرا در کمپانی از بروز این مشکل جلوگیری نمیکنن؟؟ و به مشتری میگن اشکالی نداره لاک تایت برن!!!
دوست عزیز این مشکل خاصی نیست .تقریب تمام تفنگ های فنری که قدرتشون یه کم زیاده این اتفاق واسشون میافته .حتی تفنگی مثل52 که پیچ قنداق زیر تفنگه هر از چندتا شلیک حتما باید سفت بشه .به نظر من ذهن خودتون رو درگیر این مشکل نکنید چون تو اکثر فنری ها این اتفاق میاقته
ممنون از پاسختون
سلام
من حدود یک ساله که وایرخ 80 کالیبر 5.5 گرفتم. هر بار که اسلحه را دست میگیرم و شلیک میکنم به خاطر انتخابم لذت می برم. برای هدف زنی ممکن است یکی دو تیر اول چند سانتیمتری پرت بزند ولی تیرهای بعدی جمع می شوند. در نشانه گیری بسیار پیش می آید که تیرها روی هم می خورند. اما نفوذ عالی دارد که این به خاطر گردش عالی خانهای اسلحه است. کار با شکاف درجه و مگسک برای فاصله ای که تنظیم شده عالیست ولی من برای تنظیم فاصله مشکل دارم. چون در هنگام زدن پرنده فرصت نیست که امتحان کنیم ببینیم در فاصله جدید چقدر پایین یا بالا می زند. هنوز دوربین روی اسلحه نبسته ام ولی قصد دارم لیپرز 4-16*40 ببندم.
من به کیفیت ساخت 10 می دهم.
قدرت 8
جنس قنداق 10
روش مسلح شدن 7 (چون باید حتما با ضربه کف دست لوله را باز کنی و اهرم ندارد)
ظرافت قنداق 7
سیستم نشانه گیری 8
اوایل یک پیچ گوشتی همیشه همراهم بود و پیچ های شل شده را دوباره محکم می کردم ولی بعد پیچ ها را باز کردم و کمی نوار تفلن دورشان پیچیدم و بستم. مشکل حل شد.
موفق باشیدKhansariha (8)
در مورد دوربین توصیه میکنم بجای لنز ۴۰ میلیمتری لنز ۵۰ بخرید،درست است که لنز بزرگتر یعنی کمی وزن بیشتر،اما لنز بزرگتر به معنی توانایی جمع آوری نور بیشتر و تصویر واضح تر در نور کم به نسبت لنز ۴۰ میلیمتری است،از نظر قیمتی هم تفاوت چندانی ندارند
همه وایرخ ها در یک قاب [تصویر: 12380d2fa1987094592fdb49bcfd5e3d.jpg]

Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
(2018-10-10 10:16 AM)Kamikami نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
همه وایرخ ها در یک قاب [تصویر: 12380d2fa1987094592fdb49bcfd5e3d.jpg]

Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

سلام دوست عزیز عجب کلکسیونی داری ؛
فقط میتونم بپرسم مارک و ابعاد دوربینی که روی تفنگت بستی چیه ؟
ممنون ؛
سلام ودروود خدمت تمام دوستان
یه سوال داشتم
بهترین ساچمه اسلاگ که روی وایرخ۸۰با کالیبر۵/۵ چی توصیه میکنید؟ واسه ش.... کبک
صفحه ها: 1 2 3
لینک مرجع