انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: راهکار های تنظیم بالانس وزنی تفنگ
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
فکر کنم وجود همچین تایپیکی برای پرداختن بیشتر به این موضوع مفید باشه،
راهکار های مخطلفی رو برای این کار دیدم یکیش سوراخ کردن زیر قنداق و پرکردنش با سرب

و دیگری که خودم تستش کردم کمربوط میشه به چند سال پیش که شادو هزار داشتم شادو هزار بالانس وزنی خوبی نداره و جلوش خیلی سنگینتر هست اما یه خوب یکه سری های شادو و قنداق پلاستیکی گامو دارند تو خالی بودنشونه که راحت میشه با ریختن شن توی قنداق به تعادل وزنی عالی رسید
اما چنانچه مایل نباشید قنداقتون رو سوراخ کنید و قنداقتون تو خالی نیست میتونید با گزاشتن یه کیف جیب دار حاوی وزنه روی قنداق این کار رو انجام بدین و به نظرم بهترین کار هم همینه

معمولا نصب دوربین هم چون قسمت عمده دوربین پشت مرکز تفنگگ و جای دست گرفتن هست باعث بهبود بالستیک تفنگ هایی مثل 350 مگنوم که کمی جلوشون سنگیتر هست میشه
اینم چندتا عکس از استفاده از کیف قنداق البته بگم این عکس ها مربوط به یک ویدئو هست که با گزاشتن یه تیکه پلاستیکی روی قنداق سعی در بالا تر اومدن جای صورت روی قنداق داره ولی میتونه به هر دو منظور از این روش هم استفاده بشه

[تصویر: Snapshot_2012_05_24_001203.jpg]

[تصویر: Snapshot_2012_05_24_000713.jpg]

[تصویر: Snapshot_2012_05_24_001017.jpg]

[تصویر: Snapshot_2012_05_24_000628.jpg]
لینک مرجع