انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: استفاده از متر های لیزری برای تخمین مسافت
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6
سلام دوستان
امروز اومدند خونه رو واسه سند متر کنند ، دستشون متر لیزری بود یکم ازشون حرف کشیدم گفتند بردش 200 متره و دقتش هم 1 میلیمتره ، اولش کلی حال کردم ( Khansariha (57) ) ولی وقتی ازش درباره قیمت پرسیدم رنگ پرید ، گفت قدیم 600 تومن خریده بودیم ولی الان شده 1600000 ، گفتم چکاریه یه رنج فایندر می گیریم 500 600 تومن کاربردش هم بیشتره Khansariha (183)
سلام
امیدوارم جای درستی سوالم رو مطرح کرده باشم.
چند روز پیش این لیزر رو که قبلا از یه تفنگ اسباب بازی داشتم پیدا کردم.
دیدم میشه با یه سری تغییرات روی تفنگ نصبش کرد ولی چه جوری نمیدونم.
ریلش به ریل اسلحه نمیخوره.
کسی از دوستان میتونه کمکی بکنه.
با تشکر
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-11-17 01:41 AM)whisperx نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
امروز اومدند خونه رو واسه سند متر کنند ، دستشون متر لیزری بود یکم ازشون حرف کشیدم گفتند بردش 200 متره و دقتش هم 1 میلیمتره ، اولش کلی حال کردم ( Khansariha (57) ) ولی وقتی ازش درباره قیمت پرسیدم رنگ پرید ، گفت قدیم 600 تومن خریده بودیم ولی الان شده 1600000 ، گفتم چکاریه یه رنج فایندر می گیریم 500 600 تومن کاربردش هم بیشتره Khansariha (183)

بله آقا فربود برادر منم یدونه از همین متر ها خریده بود. برای همین متر کردن هست مارک بوش آلمان سال 89 با گارانتی 300 تومن خریده بود! البته این بردش تا 150 بود!
اما از کیفیتش بگم که فوق العاده هست و واقعا دقیقه و دقتشم که گفته میلیمتر هست راسته چون شهرداری و مخصوصا اداره ثبت برای اندازه گیری املاک از این متر استفاده میکنند چون حتی اگه چند سانت هم غلط نشون بده و کم و زیاد نشون بده با توجه به قیمت ملک تو تهران خیلی میشه..............
ولی خوب رنج فایندر به صرفه تر هستKhansariha (399)
چند وقت پيش منم يه دونه واسه سازمان آب منطقه اي آذربايجان آوردم در سفري كه به عراق داشتم(برادرم كه كارمند اونجاست براي اداره خريد براي متراژ تو كار سد سازي) كه 1/800تموم شد براشون دقتش ميليمتره و اگه اشتبا ه نكنم بردشن 1000 يارد بود نه دويست متر
(2012-12-13 11:58 PM)sunset نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چند وقت پيش منم يه دونه واسه سازمان آب منطقه اي آذربايجان آوردم در سفري كه به عراق داشتم(برادرم كه كارمند اونجاست براي اداره خريد براي متراژ تو كار سد سازي) كه 1/800تموم شد براشون دقتش ميليمتره و اگه اشتبا ه نكنم بردشن 1000 يارد بود نه دويست متر

متر های لیزری اندازه های مختلف داره اخوی........
50 و 100 و150 و200 و ............ برو به بالا . ضمنا با افزایش برد متر قیمت هم به طور چشمگیری افزایش می یابد! مخصوصا اگر برند معروفی باشد.......
بنده برای کارخونه ای که توش کار میکنم یه متر لیزری مارک بوش خریدم با برد 250 متر و تلرانس 10 میلیمتر ( مدل GLM250 ) به قیمت 1.400 هزار تومان . البته الان اپتیک ها و دوربین هایی هست که رنج فایندر دارن و فاصله رو به شما نشون میدن ولی قیمت های خیلی بالایی دارن . یه مدل bushnell داره که عکسش رو میزارم .

[تصویر: bushnell_laserrangefinding.jpg]

[تصویر: opplanet-bushnell-yardage-pro-4-12x42-204124.jpg]

یه مدل هم زایس داره

[تصویر: victory-diarange.jpg]

[تصویر: media.nl?id=301676&c=969904&...123bdb7eae]
سلام دوستان
بهترین مارک متر های لیزری (disto) لایکا سوئیسه (leica)
من مدل d5 دارم برد این مترها کمتر از مقدار مورد ادعای کارخانه است همچنین بستگی به شرایط جوی دارد مثلا در باد برد کم می شود
همچنین بسته به روشن و تاریک بودن نقطه نشانه روی دارد(برای نقطه روشن برد بیشتری دارد)
من با مترم 120 متر زدم در ضمن این مدل دوربین با زوم 4xمی باشد
برای اطلاعات بیشتر به دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مراجعه کنید[/php]
سلام.
تو محل كار من هم يه متر ليزي هست كه فكر كنم زير 100 تومن خريده شده. اصلاً بدرد نمي خوره. تو فضاي باز تو روز نميشه محل افتادن نور ليزر رو راحت پيدا كرد . مخصوصاً تو شاخ و برگ و علف. نهيت هم تا 30 متر ميشه ازش استفاده كرد. خلاصه اينكه از فكر متر ليزري ارزون قيمت بياين بيرون.
(2012-08-17 04:46 PM)severus snape نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هر ساچمه ای بخوای برات راحت دقیق حساب میکنم با چایر گان، برام وزن ساچمه و قدرا تفنگ مورد نظر رو پیام خصوصی کن تا برات همه چیزو حساب کنم

دوست عزیز میشه لطفا برای منم محاسبه بکنید
اسلحه سوماترا
ساچمه گامو پرو مگنوم 15 گرین
و ساچمه سامیانگ
قدرت رو در حدود 60 ژول در نظر بگیرید
متر لیزری اصلا به درد این کار نمیخوره
محل کار یه لایکا اصلی داشتیم که با پول زمان 3 سال پیش 600 هزار تومن خریده بودنش
یه بار میخواستیم باهاش فنس کارگاه رو متر کنیم نتونستیم
اصلا معلوم نبود لیزرش کجا میره
چه برسه بخواید باهاش فاصله تا پرنده رو حدس بزنید
به هیچ وجه عملی نیست
(2013-09-29 02:05 PM)aghaaidin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-08-17 04:46 PM)severus snape نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هر ساچمه ای بخوای برات راحت دقیق حساب میکنم با چایر گان، برام وزن ساچمه و قدرا تفنگ مورد نظر رو پیام خصوصی کن تا برات همه چیزو حساب کنم

دوست عزیز میشه لطفا برای منم محاسبه بکنید
اسلحه سوماترا
ساچمه گامو پرو مگنوم 15 گرین
و ساچمه سامیانگ
قدرت رو در حدود 60 ژول در نظر بگیرید
متر لیزری اصلا به درد این کار نمیخوره
محل کار یه لایکا اصلی داشتیم که با پول زمان 3 سال پیش 600 هزار تومن خریده بودنش
یه بار میخواستیم باهاش فنس کارگاه رو متر کنیم نتونستیم
اصلا معلوم نبود لیزرش کجا میره
چه برسه بخواید باهاش فاصله تا پرنده رو حدس بزنید
به هیچ وجه عملی نیست

سلام.دوست عزیز اون متر نبوده لیزر تراز بوده حتما. یه مدل لیزر تراز هست واسه تراز کردن بدرد میخوره نوری که میده بیرون به شکل +هست.بیشتر تویه کار ساختمون تراز کردن در و.... استفاده میشه.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6
لینک مرجع