انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک بچه های تیرانداز هرمزگان
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
با عرض سلام
از دوستان کسی (بندر عباس) آدرس مغازه یا جایی که چاقوهای مارک دار عرضه میکنن رو اگه داره برامون بگه ممنون میشم
با تشکر فراوان
سلام خدمت شما دوست عزیز...والا من خودم ساکن بندر عباس نیستم ولی شما یه سر به مغازه های لوازم شکار بزن...اگه ادرس خواستی هم دوباره بگو برات بنویسم...فقط اینم بگم که بزرگ ترینش رو به روی زیتون اقایون عسکری هستن...
(2014-03-07 06:31 PM)siro نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت شما دوست عزیز...والا من خودم ساکن بندر عباس نیستم ولی شما یه سر به مغازه های لوازم شکار بزن...اگه ادرس خواستی هم دوباره بگو برات بنویسم...فقط اینم بگم که بزرگ ترینش رو به روی زیتون اقایون عسکری هستن...

ممنون دوست عزیز از پاسختون اگه امکان داره یه آدرس دقیق هم بدین بد نیست باز هم ممنون از لطفتون
با تشکر فراوان
سلام بر دوستان عزیز هرمزگانی و مخصوصا بندری های عزیز... Khansariha (8)
میخواستم بدونم توی بندر وایرخ ۵۷ کالیبر ۴.۵ آک جایی دوستان دیدن؟من پارسال که بندر لنگه بودم یکی دیدم ولی فکر کنم کارکرده بود...
اگه دوستان اطلاعی در این مورد دارن ما رو بی نصیب نذارن...
ممنون از محبتتون... Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
(2014-03-10 04:31 AM)Vicxtor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بر دوستان عزیز هرمزگانی و مخصوصا بندری های عزیز... Khansariha (8)
میخواستم بدونم توی بندر وایرخ ۵۷ کالیبر ۴.۵ آک جایی دوستان دیدن؟من پارسال که بندر لنگه بودم یکی دیدم ولی فکر کنم کارکرده بود...
اگه دوستان اطلاعی در این مورد دارن ما رو بی نصیب نذارن...
ممنون از محبتتون... Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
دکتر ، تو هم افتادی دنبال وایرخ 57 کالیبر 4.5 خخخخ این سئوال تو این تایپیک فکر کنم تکراری شده خخخ دوستان بندرعباسی می تونن یه سرچی بزنن تو بازارشون .
منم این تفنگ رو می خوام ولی با قیمت مناسب و حق خودش ! چون هر جا بوده قیمتش بالا می گن.
یک سلاح با قدرت متوسط و دقت نسبتا خوب و سیستم مسلح سازی خاص خودش که ایمنی بالایی هم داره و تفنگ ایده الی برای شروع تیراندازی و یادگیری برای نوآموزان هستش Khansariha (8)
سلام بر دوستان عزیز Khansariha (48)

سال جدید رو بهتون پیشاپیش تبریک بگم. Khansariha (8)Khansariha (219)Khansariha (8)

امیدوارم توی سال 1393 کنار خانواده محترمتون روزهای پر ار شادی و موفقیت داشته باشید. Khansariha (8)

تیغتون همیشه بررا. با آرزوی بهترینها برای همه جوونهای ایرانی.

Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)
اوه اوه ببینین چه خاکی نشسته
سلام دوستان هرمزگانی Khansariha (8)
بنده هم چند وقتی مهمان شما خواهم بود و خوشحال میشم یکم این تایپیک فعالتر بشه و مسابقات دوستانه برگزار بشه و با هم بیشتر آشنا بشیمKhansariha (399)Khansariha (256)Khansariha (256)
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
لینک مرجع