انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی gamo maxima
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6
دوستان مدلی که قنداق ثابت داره ماکسیما و مدلی که پد گونه قابل تنظیم داره ماکسیما آر ایکس نام دارد.
(2012-09-04 11:01 AM)darkking نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
قیمتش چه قده؟Khansariha (8)
آقای محترم اگه برای خودت احترام قایلی صبر کن تا محرومیت ای دی اصلیت تموم بشه و برگردی و درست فعالیت کن.باور کن من صبرم زیاده و اگه ده هزار تا آی دی تشکیل بدی قصه همینه.مشکل اصلی اینجاست دوست عزیز که شما حتی برای تاپیکی که خودت باز کردی احترام قایل نیستی.
این آی دی به علت تخلف از قوانین و تشکیل آی دی دو گانه برای بار سوم بسته میشه.مطمئن باش در صورت تکرار آی دی اصلیتون هم که تا 4 روز دیگه محرومیتش تموم میشه برای همیشه بسته خواهد شد جناب Killer.
سلام به همه دوستان میبینم حسابی اینجا خاک گرفته یکمی از خاک گرفتگی درش بیارم :)
امروز ماکسیما آر ایکس قیمتش در فردوسی بود 720 هزار تومان
منم بخاطر خوشدستی و ظاهرش گرفتم.
تقریبا 3 سالی شادو 1000 دارم میشه گفت در حد خودش بد نبوده اذیت هایی کرده ولی خوب نسبت به قیمتش انصافا تفنگه خوبیه.کلیم باهاش شکار زدم .
حالا ببینم ماکسیما آر ایکس به چه صورته استیلش که خوبه سعی میکنم اطلاعات بیشتری ازش بزارم.
سلام دوسته خوبم مبارکت باشه. یکم گرون نخریدی؟ سایت ایران گلچین زده 570 فکر کنم قیمت هاش رو هم تازه بروز کرده
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6
لینک مرجع